18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko o tajnej broni Stanów Zjednoczonych.

Morgoth1432 • 2013-04-30, 14:27
Mariusz Max Kolonko mówi o nowoczesnej broni USA rodem z filmów science fiction,
która może wywoływać trzęsienia ziemi i wpływać na umysły ludzi.


wojtass

2013-04-30, 14:39
Mariusz...Mariusz...Max

gówniaczek

2013-04-30, 14:42
k***a, powoli zaczynam się bać tych nowych technologii...

daymaker

2013-04-30, 14:55
Największym siedliskiem zła na tym świecie nie są szmatogłowi, cyganie, czy też Ruscy i ich brzozy i sztuczna mgła tylko właśnie Hamburgery - zbierają nowe technologie żeby kontynuować swoją militarną ekspansję tak jak to zrobili na samym początku swojego istnienia... Nadejdzie dzień że wszyscy będą walczyli z nimi jak z Hitlerem kiedyś...

ramzes12

2013-04-30, 15:14
A myślicie dlaczego mieliśmy śnieg w kwietniu?
Teraz te wszystkie filmy Sci-Fiction o kontroli wielkich korporacji nad światem stają się realne.

Plecionkarz

2013-04-30, 15:17
No to w ch*j tajna ta broń jak golonko o niej wie

Święta Maria

2013-04-30, 15:17
dziwne, że za tą całą prawdę rząd nie odstrzelił mu jeszcze dupska.

toni32pl

2013-04-30, 15:26
Niby hamerykanie, a myślą jak Rosjanie :D "strzelmy, zobaczymy co się stanie".

Ptoon

2013-04-30, 15:27
Jak lubię Mariusza tak za ten materiał to mogę mu tylko powiedzieć, żeby śladem kloszardów z NY zrobił sobie taką czapkę z aluminium to podobno odbija fale i chroni mózg.

chubert

2013-04-30, 15:29
zlew69 napisał/a:

A myślicie dlaczego mieliśmy śnieg w kwietniu?
Teraz te wszystkie filmy Sci-Fiction o kontroli wielkich korporacji nad światem stają się realne.



Ty się chyba wczoraj urodziłeś, skoro w tym roku pierwszy raz widziałeś śnieg w kwietniu. A teraz wywołam u Ciebie szok (uważaj!): w 2011 roku śnieg nawet padał w maju! Ale to już chyba sprawka istot z Matplanety.

Kuriki

2013-04-30, 15:38
daymaker,
daymaker napisał/a:

Największym siedliskiem zła na tym świecie nie są szmatogłowi, cyganie, czy też Ruscy i ich brzozy i sztuczna mgła tylko właśnie Hamburgery - zbierają nowe technologie żeby kontynuować swoją militarną ekspansję tak jak to zrobili na samym początku swojego istnienia... Nadejdzie dzień że wszyscy będą walczyli z nimi jak z Hitlerem kiedyś...



Oj tak już na stówę :amused:
Co ci człowieku Amerykanie zrobili? Czyżby wszyscy się zmówili i zjedli ci frytki z talerza, a po tym zerżnęli brutalnie ciebie i twoją rodzinę?


Jak dla mnie to niech zbierają te technologie. Niech się staną jeszcze potężniejszym państwem to się do nich przyłączę. Ja się wolę trzymać z nimi- jeśli już z kimś muszę- niż z ciapatymi fanatycznymi pie**olcami.

korinogaro

2013-04-30, 15:39
Nie ma to jak mówić o czymś co jest oficjalnie w użyciu od kilku lat (anteny mikrofalowe do "zarządzania tłumem"). Poza tym jakoś nie widzę przyszłości w tych laserach jeśli chodzi o zwalczanie samolotów, rakiet. Jestem absolutnie pewien, że dałoby się przerobić technologię e-ink (mikrokapsułek) do unieszkodliwienia takiego ataku. E-ink działa w taki sposób że są mikrokapsułki z jednej strony białe, z drugiej czarne i w wyniku przepływu prądu i zmiany polaryzacji odwracają się one daną stroną w stronę użytkownika tworząc obraz. Dlaczego niby, nie można byłoby użyć podobnej powłoki (z jednej strony kolor maskowania, z drugiej warstwa odbijająca światło) do pokrycia samolotów i rakiet? Komputer zauważając za pomocą kamer wiązkę lasera, odwracałby do niej mikrokapsułki stroną odbijającą światło. Nie pracowałem z laserami, ale raczej takie coś by zadziałało.

Zuo

2013-04-30, 15:41
Nie do końca chyba wie o czym mówi. Fale niskiej częstotliwości (ELF, 3-30 Hz) mogą przenikać budynki. Ale nie da się nimi podglądać Kowalskiego. Czemu? Bo bardzo trudno jest obserwować obiekty mniejsze niż długość fali. A dla 30 Hz długość fali to 10 000 km.

PyskatySkurwiel

2013-04-30, 15:53
Coś i się wydaje, że niedługo usłyszymy o jego samobójstwie. Można się śmiać, ale to co mówi Mariusz jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście bez popadania w paranoję. Co do słowa "tajny", to zostało ono dodane przez Morgotha, bo nie pada ono na filmiku (chyba). W takim wypadku zarzuty o niewiarygodności gadki "golonki" argumentowane właśnie tajnością stają się bezpodstawne.