18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko o tajnej broni Stanów Zjednoczonych.

Morgoth1432 • 2013-04-30, 14:27
Mariusz Max Kolonko mówi o nowoczesnej broni USA rodem z filmów science fiction,
która może wywoływać trzęsienia ziemi i wpływać na umysły ludzi.


korinogaro

2013-04-30, 18:49
genghiskhan, no, a powiedz mi, skoro zwykłe lustro odbija wiązkę lasera małej mocy a tylko z takimi miałem do czynienia to zapewne z laserem dużej mocy działa to tak samo. Poza tym nie wiem czy zrozumiałeś szczerze mówiąc (a napisałem to dość łopatologicznie) o co mi chodziło z zaadoptowaną technologią e-ink. Ale napiszę to jak dla przedszkolaka. Skoro lustro odbija wiązkę lasera to można by zrobić lustrzaną powłokę na samolocie, no ale taki samolot byłby dobrze widoczny. Więc zamiast tego zasugerowałem, że być może dałoby się zastosować technologię podobną do e-inku. Czyli z jednej strony kamuflaż (standardowe malowanie), a z drugiej warstwa odbijająca. Tak jak w technologii e-ink można by odwracać strony aby albo uzyskać maskowanie albo odbijać wiązkę lasera (i to nie tracąc pełnego maskowania).
Co do szydery, że zatrudnią mnie w CIA, to nie wiem o co chodzi, mówicie jak by to normalni ludzie nie wpadali na rozwiązania których nie wymyśliły wielkie koncerny z multimiliardowymi budżetami.
PS. Jeśli moje rozwiązanie wydaje wam się absurdalne to pomyślcie, że zapewne podobnie mówili ludzie którzy słyszeli o "wybuchającym pancerzu", a tym de facto jest pancerz reaktywny stosowany w czołgach czy transporterach opancerzonych.

lukaszksk

2013-04-30, 18:52
Oglądałem o tym filmy już parę lat temu. Podejrzewam że kolanko wcale nie pojechał na Alaskę tylko opisał film faceta który widziałem wcześniej. Tam również pojawił się samochód z 2 garnikami i wypytywali tego dziennikarza. Skoro kolanko tam był czemu nie ma żadnych materiałów?

MudPie

2013-04-30, 19:06
Wystarczy klatka Faradaya, wtedy żadna fala nie może wejść ani wyjść...

HawkCD

2013-04-30, 19:43


Plecionkarz napisał/a: No to w ch*j tajna ta broń jak golonko o niej wie


Jakbyś słuchał/a do końca to Maxiu coś tam pieprzy o tym, że można mieć problem za to i pewnie wie co mówi, a nawet wydaje mi się, że sam miał ten problem...


Haters gonna hate, potatoes gonna potate :)




sinjids

2013-04-30, 19:48
Odkrył Hamerykę, przecież internet jest pełny informacji o HAARP, poza tym działo laserowe i zestrzelenie drona zostało udokumentowane i film jest na YouTube.


genghiskhan

2013-04-30, 22:02
korinogaro napisał/a:

genghiskhan, no, a powiedz mi, skoro zwykłe lustro odbija wiązkę lasera małej mocy a tylko z takimi miałem do czynienia to zapewne z laserem dużej mocy działa to tak samo. Poza tym nie wiem czy zrozumiałeś szczerze mówiąc (a napisałem to dość łopatologicznie) o co mi chodziło z zaadoptowaną technologią e-ink. Ale napiszę to jak dla przedszkolaka. Skoro lustro odbija wiązkę lasera to można by zrobić lustrzaną powłokę na samolocie, no ale taki samolot byłby dobrze widoczny. Więc zamiast tego zasugerowałem, że być może dałoby się zastosować technologię podobną do e-inku. Czyli z jednej strony kamuflaż (standardowe malowanie), a z drugiej warstwa odbijająca. Tak jak w technologii e-ink można by odwracać strony aby albo uzyskać maskowanie albo odbijać wiązkę lasera (i to nie tracąc pełnego maskowania).
Co do szydery, że zatrudnią mnie w CIA, to nie wiem o co chodzi, mówicie jak by to normalni ludzie nie wpadali na rozwiązania których nie wymyśliły wielkie koncerny z multimiliardowymi budżetami.
PS. Jeśli moje rozwiązanie wydaje wam się absurdalne to pomyślcie, że zapewne podobnie mówili ludzie którzy słyszeli o "wybuchającym pancerzu", a tym de facto jest pancerz reaktywny stosowany w czołgach czy transporterach opancerzonych.


jak takiś mądry to zakładaj firmę patentuj i produkuj swoje super duper antylaserowe powłoki
na początek pokryj nią swoją furę i sprawdź czy zadziała na suszarkach :lol:
przecież nikt ci nie broni, a skoro masz zajebiste pomysły na które nikt więcej nie wpada to wróżę ci miliardowe zyski i lekkie życie

qrx

2013-04-30, 22:13
Max dobrze gada ale i tak to tylko wierzcholek gory lodowej tutaj jeden kolo pozbieral wszytko do "kupy" i mozna zobaczyc i trackowac wszelkie projekty zwiazane ze kontrolowaniem i modyfikacja pogody oraz sterowaniem huraganani (sandy, katharina itp (co ciekawe identyczny drill - huragan sandy uderza na nowy york - mial miejsce w 1997r.: http://www.weca.org/SET/report/node6.html ) ) http://counterpsyops.com/2012/10/31/obamas-october-surprise-creating-and-steering-hurricane-sandy/ :
(darmowa appka)
http://climateviewer.com/

le_Roi_des_fous

2013-04-30, 23:20
slannesh napisał/a:

a myślicie że po co były ataki z 11 września?

wcześniej gospodarka usa była na skraju załamania, a po atakach? Ba... Wszystkie słupki notowań wzrosły bo jakiś szmatogłowy allah-akbar stanowi przecież zagrożenie dla całego świata i dzięki temu mają np pretekst żeby szpiegować obywateli i tworzyć jakieś HAARP'y





Program HAARP oficjalnie rozpoczął się w 1990, czyli przed zamachami na WTC. Zamachy nie spowodowały wzrostu słupków notowań tylko wręcz przeciwnie.

limon

2013-04-30, 23:57
Tesla byłby dumny. Marzenie jego życia zostało spełnione. Tak nawiasem, to ciekawe czy korzystali z jego projektów, które niewiadomo gdzie zniknęły po jego smierci. Tesla pracowal wlasnie nad taka bronia za swojego zycia a także nad przenoszeniem energii bez przewodnikow.

90luckypl

2013-05-01, 00:07
Ciekawe jak szybko by doszedł popcorn :D

Szron

2013-05-01, 00:47
zwiastun2009*republika*pl/HAARP.htm - to tylko kropla w morzu informacji o H.A.R.P.

Niby maszynka do badań cywilnych. Najlepsze jest to że mają chyba każdą możliwą częstotliwość opisaną i jak działa na człowieka. Tą maszynką można sprawić że siedząc gdzieś tam przed swoim monitorem posrasz się ciekłym kałem albo stanie Ci pikawa.

Nie trzeba wierzyć ale warto wiedzieć.

Lich*j napisał/a:


Program HAARP oficjalnie rozpoczął się w 1990, czyli przed zamachami na WTC. Zamachy nie spowodowały wzrostu słupków notowań tylko wręcz przeciwnie.



A właśnie że gówno prawda.
WTC było potrzebne żeby pojechać po ropę do Iraku.

Wiesz kim był jest młody i stary Bush? Raczej nie. Są pie**olonymi "ropnymi szejkami".
WTC to "in side job" i zarazem tak zwana fałszywa flaga.
Pentagon tego samego dnia to też fals flag.
Boston 2013 - fals flag.

Spij dalej oglądając TVN i czytając Wyborczą.

Temat rzeka żeby tak w pięciu zdaniach otumanionemu człowiekowi wytłumaczyć co i jak i dlaczego.

zielak300

2013-05-01, 01:38
Szron napisał/a:

zwiastun2009*republika*pl/HAARP.htm - to tylko kropla w morzu informacji o H.A.R.P.

Niby maszynka do badań cywilnych. Najlepsze jest to że mają chyba każdą możliwą częstotliwość opisaną i jak działa na człowieka. Tą maszynką można sprawić że siedząc gdzieś tam przed swoim monitorem posrasz się ciekłym kałem albo stanie Ci pikawa.

Nie trzeba wierzyć ale warto wiedzieć.



A właśnie że gówno prawda.
WTC było potrzebne żeby pojechać po ropę do Iraku.

Wiesz kim był jest młody i stary Bush? Raczej nie. Są pie**olonymi "ropnymi szejkami".
WTC to "in side job" i zarazem tak zwana fałszywa flaga.
Pentagon tego samego dnia to też fals flag.
Boston 2013 - fals flag.

Spij dalej oglądając TVN i czytając Wyborczą.

Temat rzeka żeby tak w pięciu zdaniach otumanionemu człowiekowi wytłumaczyć co i jak i dlaczego.



No tak... Ty preferujesz niewiarygodne.pl :sraka:

Dobrutro

2013-05-01, 02:37
Od kiedy Kolonko przeszedł z ciekawej politycznej dysputy do teorii spiskowych?

lechu555

2013-05-01, 04:04
co do oglądania ludzi za pomocą takich fal to się nie zgodzę, gdzieś pod jakimś tematem niedawno, ktoś napisał, że rozdzielczość obserwacji zależy od wielkości obiektu względem długości fali, obiekt w postaci człowieka: 2m długość fali na częstotliwościach pojedynczych hertzów: dziesiątki kilometrów.
Pozdro dla kolesia, który mi to przypomniał, chociaż słabo obczajam techniki radarowe

daymaker

2013-05-01, 10:37
Kuriki napisał/a:

daymaker,

Oj tak już na stówę :amused:
Co ci człowieku Amerykanie zrobili? Czyżby wszyscy się zmówili i zjedli ci frytki z talerza, a po tym zerżnęli brutalnie ciebie i twoją rodzinę?


Jak dla mnie to niech zbierają te technologie. Niech się staną jeszcze potężniejszym państwem to się do nich przyłączę. Ja się wolę trzymać z nimi- jeśli już z kimś muszę- niż z ciapatymi fanatycznymi pie**olcami.



Naucz się czytać ze zrozumieniem, albo sp***alaj od razu do Ameryki, tylko bądź im tam posłuszny bo Ci prąd wyłączą i nie będziesz mógł zj***nych hejtów pisać na sadolu...