18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko o tajnej broni Stanów Zjednoczonych.

Morgoth1432 • 2013-04-30, 14:27
Mariusz Max Kolonko mówi o nowoczesnej broni USA rodem z filmów science fiction,
która może wywoływać trzęsienia ziemi i wpływać na umysły ludzi.


Mavver57

2013-04-30, 16:06
@Plecionkarz

Może i wie, ale co z tego, skoro nie wie jak działa ?

Go...........Fr

2013-04-30, 16:16
podziękowania dla Nikola Tesli

markedone

2013-04-30, 16:19
Skojarzyło mi się z tym(z wiki):
"Laboratoria te w większości przypadków przeprowadzały eksperymenty związane z aspektami ludzkiego umysłu takimi jak postrzeganie pozazmysłowe, broń psychotroniczna oraz badanie możliwości utworzenia zmysłu zbiorowego zwanego Świadomością Zbiorową. Projekt ten otrzymał miano Świadomość-Z.

Krótko po tym, jak utworzono projekt Świadomość-Z, Związek Radziecki upadł, w efekcie czego część laboratoriów została zamknięta, a przeprowadzane w nich badania naukowe zostały zaniechane. Projekt Świadomość-Z uzyskał pełną kontrolę nad ośrodkami badawczymi, które nie zostały zamknięte, co umożliwiło mu rozszerzenie zakresu badań. Jednym z głównych aspektów projektu Świadomość-Z było badanie środowiska otaczającego umysł zbiorowy czyli tzw. noosfery. Celem projektu było opracowanie systemu wyrafinowanej kontroli umysłu na światową skalę poprzez manipulację noosferą. Niestety pierwsza próba manipulacji noosferą przeprowadzona przez projekt Świadomość-Z w 2006 roku skończyła się katastrofą. W głównym ośrodku badawczym projektu w pobliżu czarnobylskiej elektrowni doszło do potężnej eksplozji, w wyniku której otaczająca dotychczas ośrodek badawczy i będąca pod kontrolą noosfera uległa zniekształceniu oraz niekontrolowanemu rozrostowi, tworząc nowy obszar o nieznanych dotąd właściwościach, czyli Zonę."
:P
btw. fajne zdjęcie znalazłem:



poszukam po magicznych stronach w necie info na temat HAARP to jak znajdę to napiszę coś tak jak pisałem o ruskich bazach ;-)

lapps

2013-04-30, 16:22
Kuriki napisał/a:

daymaker,

Oj tak już na stówę :amused:
Co ci człowieku Amerykanie zrobili? Czyżby wszyscy się zmówili i zjedli ci frytki z talerza, a po tym zerżnęli brutalnie ciebie i twoją rodzinę?


Jak dla mnie to niech zbierają te technologie. Niech się staną jeszcze potężniejszym państwem to się do nich przyłączę. Ja się wolę trzymać z nimi- jeśli już z kimś muszę- niż z ciapatymi fanatycznymi pie**olcami.



taa, uwazaj bo green card dostaniesz panie strateg. na dobry poczatek to sobie zydowskich korzeni w rodzinie poszukaj

Patrysio

2013-04-30, 16:24
Czekam na zombe...

KMD

2013-04-30, 16:39
Tok myślenia Amerykanów:

Ej, dawajcie, jebniemy se laserem w niebo!

Kuriki

2013-04-30, 16:48
lapps,
lapps napisał/a:

taa, uwazaj bo green card dostaniesz panie strateg. na dobry poczatek to sobie zydowskich korzeni w rodzinie poszukaj


Oj, gdyby wojna wybuchła i bym miał wybierać po której stronie stanę to mój wybór by padł na Amerykanów. Poza tym, chciał bym sobie w przyszłości zmienić obywatelstwo, a opcja amerykańska jest jedną z tych branych przeze mnie pod uwagę 8-)
I ostatnia sprawa; żydem zawsze mogę zostać jeśli zechcę- na pokaz ale zawsze :amused:

genghiskhan

2013-04-30, 17:05
korinogaro napisał/a:

Nie ma to jak mówić o czymś co jest oficjalnie w użyciu od kilku lat (anteny mikrofalowe do "zarządzania tłumem"). Poza tym jakoś nie widzę przyszłości w tych laserach jeśli chodzi o zwalczanie samolotów, rakiet. Jestem absolutnie pewien, że dałoby się przerobić technologię e-ink (mikrokapsułek) do unieszkodliwienia takiego ataku. E-ink działa w taki sposób że są mikrokapsułki z jednej strony białe, z drugiej czarne i w wyniku przepływu prądu i zmiany polaryzacji odwracają się one daną stroną w stronę użytkownika tworząc obraz. Dlaczego niby, nie można byłoby użyć podobnej powłoki (z jednej strony kolor maskowania, z drugiej warstwa odbijająca światło) do pokrycia samolotów i rakiet? Komputer zauważając za pomocą kamer wiązkę lasera, odwracałby do niej mikrokapsułki stroną odbijającą światło. Nie pracowałem z laserami, ale raczej takie coś by zadziałało.


po wynalezieniu lasera też nie widzieli dla niego zastosowania :lodowka:
tak samo było z falami radiowymi itd itp

A co do e-inku na samolotach :homer:
Z pewnością dostaniesz telefon z ofertą pracy dla CIA

SZ

2013-04-30, 17:18
Pisali o tym w Focusie 5 lat temu..

slannesh

2013-04-30, 17:38
a myślicie że po co były ataki z 11 września?

wcześniej gospodarka usa była na skraju załamania, a po atakach? Ba... Wszystkie słupki notowań wzrosły bo jakiś szmatogłowy allah-akbar stanowi przecież zagrożenie dla całego świata i dzięki temu mają np pretekst żeby szpiegować obywateli i tworzyć jakieś HAARP'y

USA od dawna stosuje taktykę wprowadzania jakiegoś zamachu, tragedii aby poprawić swoją sytuację.
Tak samo z niedawnym zamachem w Bostonie, który był przykrywką żeby wypchnąć ustawę CISPA.

taki trochę off-topic z mojej strony.

PS w pentagon jebnoł pocisk rakietowy ,a nie samolot. :mrgreen:

Rottensparrow

2013-04-30, 17:41
Plecionkarz napisał/a:

No to w ch*j tajna ta broń jak golonko o niej wie



golonko wie wszysto i mówi jak jjest

zielak300

2013-04-30, 17:45
slannesh napisał/a:

a myślicie że po co były ataki z 11 września?

wcześniej gospodarka usa była na skraju załamania, a po atakach? Ba... Wszystkie słupki notowań wzrosły bo jakiś szmatogłowy allah-akbar stanowi przecież zagrożenie dla całego świata i dzięki temu mają np pretekst żeby szpiegować obywateli i tworzyć jakieś HAARP'y

USA od dawna stosuje taktykę wprowadzania jakiegoś zamachu, tragedii aby poprawić swoją sytuację.
Tak samo z niedawnym zamachem w Bostonie, który był przykrywką żeby wypchnąć ustawę CISPA.

taki trochę off-topic z mojej strony.

PS w pentagon jebnoł pocisk rakietowy ,a nie samolot. :mrgreen: