18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małżeństwo zaatakowane gazem na skrzyżowaniu

Jarek567 • 2014-10-14, 14:38



Cytat:


Była sobota, 4 października, kilka minut po godzinie 20. Pan Marcin wraz z żoną i 3,5-letnim dzieckiem wracali do domu ul. Kołobrzeską na Przymorzuzobacz na mapie Gdańska. Jechali w kierunku Hali Oliwi.

Tuż za wiaduktem kolejowym, a przed skrzyżowaniem z al. Grunwaldzką zobacz na mapie Gdańska dwa pasy ruchu rozwidlają się. Lewy pas ruchu zamienia się w lewoskręt, a prawy pas rozdziela się na pas do jazdy na wprost i na prawoskręt.

- Jechałem prawym pasem i prawidłowo chciałem wjechać na pas środkowy - do jazdy na wprost. W ostatniej jednak chwili żona, która siedziała za mną, ostrzegła mnie przed kierowcą samochodu Kia Sportage, wjeżdżającym z lewej strony, niewłaściwie, na mój pas ruchu. Odbiłem kierownicą w prawo i szczęśliwie uniknęliśmy kolizji - opowiada pan Marcin.

Na usprawiedliwienie kierowcy Kii trzeba przyznać, że to miejsce często prowokuje kierowców do popełnienia błędu.

Wydawałoby się, że zamieszanie skończy się na strachu, a kierowcy rozjadą się w swoich kierunkach. Okazało się jednak, że Kia Sportage pojechała za autem panem Marcina i jego rodziny. Nasz czytelnik zatrzymał się przed czerwonym światłem na wysokości rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego. zobacz na mapie Gdańska

- Wtedy zauważyłem w lusterku, że z Kii wysiadł starszy mężczyzna, który biegnie w kierunku mojego samochodu. Doszło między nami do sprzeczki. Z samochodu wysiadła moja żona, która chciała opanować sytuację. Wtedy ten mężczyzna wyciągnął z kieszeni pojemnik z gazem łzawiącym i zaatakował nim moją żonę - opowiada pan Marcin.

Po tym zdarzeniu mężczyzna wrócił do swojego auta i odjechał, pan Marcin powiadomił o zdarzeniu policję, a jego żona trafiła z uszkodzoną gałką oczną do szpitala Marynarki Wojennej. Obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w domu.




Teraz pytanie do specjalistów z sadistica. Jak oceniacie użycie gazu przez starszego mężczyznę? Czy wykonany manewr był prawidłowy?


("Ja na psiarnię dzwonię!" :D )

Jarek567

2014-10-14, 16:21
A jakby dziadzio miał gnata?

zip0

2014-10-14, 18:43
Partyzant stary, hie hie.

Bejker

2014-10-14, 19:10
k***a w takich momentach trza od razu w ryj bo nie wiadomo a nie w gadki

Taz

2014-10-14, 20:40
Mówiąc szczerze, atak na moją kobietę byłby tym momentem, w którym po dziadzia trzebaby zimną erkę wydzwonić. Jestem bardzo spokojnym i opanowanym człowiekiem, ale w takim momencie chyba bym nie wytrzymał. Poprzestawiałbym dziadowi kły tak, że by go stara na sekcji nie rozpoznała... :/

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak, ludziom zdarza się popełnić błąd na ulicy. Też wiele razy zdarzyło mi się być w sytuacji, w której w momencie stłuczki byłbym winnym. Ale przeproszenie awaryjnymi, czy po prostu przez otwartą szybę "sorry, dzięki za refleks, moja wina" sprawia takie cuda... Ale widać dziad woli pognieść dupę i pooglądać świat w kratkę...

Hrabia Drapula

2014-10-14, 20:44
@Madafaka69
no nie za bardzo fajnie,bo dziadek nie wyciągnął by w nerwach gazu tylko klamkę i kobieta nie miała by problemu z okiem tylko z życiem

pie**olone buraki drogowe,nie dość że nie ma racji to jeszcze podskakują

Jarek567

2014-10-14, 21:47
I te płaczące dziecko. :D

turtelian

2014-10-14, 22:53
za zagazowanie dzieciaka ch*j w dupe i kotwica w plecy

PhantomMask

2014-10-14, 22:56
k***a polecam ściszyć bo wycie dzieciaka doprowadza do stanu gorszego niżeli stan tego emeryta

Quaswerty

2014-10-14, 22:58
Ma dziadek szczęście, że trafił na opanowanego człowieka, dostał by oklep taki, że 2 miesiące by nie wstał to by się oduczył partyzantki...

karinawaw

2014-10-14, 22:58
Zgadzam się z Hitchem. Cholerne lesby. Niby ku*asa nie lubią i nie chcą a wpychają sobie do c**y różne rzeczy.

A co do filmiku to tekst "Dzwonie na psiarnie" mnie rzucił na łopatki.. Ja w takiej sytuacji bym raczej na Policję dzwoniła, a koleś chciał psa adoptować czy jak? Może pomyślał ,że jak będzie miał psa to ten go obroni następnym razem. No cymbał jeden.

A dziecko też ryczy zamiast załagadzać sytuacje. Tylko wprowadza nerwową atmosferę.. No ja nie wiem.

Re...........ng

2014-10-14, 23:03
karinawaw napisał/a:

Zgadzam się z Hitchem. Cholerne lesby. Niby ku*asa nie lubią i nie chcą a wpychają sobie do c**y różne rzeczy.

A co do filmiku to tekst "Dzwonie na psiarnie" mnie rzucił na łopatki.. Ja w takiej sytuacji bym raczej na Policję dzwoniła, a koleś chciał psa adoptować czy jak? Może pomyślał ,że jak będzie miał psa to ten go obroni następnym razem. No cymbał jeden.

A dziecko też ryczy zamiast załagadzać sytuacje. Tylko wprowadza nerwową atmosferę.. No ja nie wiem.



Oooo k***a ale śmieszne, wypie**alaj.

Jarek567

2014-10-14, 23:04
Wiem, że jestem niedoj***ny, ale w którym momencie [minuta i sekunda] dziadyga użył tego gazu?

namo

2014-10-14, 23:04
Przede wszystkim Pan Marcin tego wieczoru pełnił funkcję ojca rodziny. W tej sytuacji na czerwonym świetle powinien nie dopuścić do otwarcia drzwi lub okien widząc zbliżającego się mężczyznę. To tylko szyba ale przed gazem chroni, czasem również skutecznie przed narzędziami. Widząc (a widział) zbliżającego się gościa w stronę pojazdu nie dopuszczamy do kontaktu jego z rodziną (dzieckiem+żona). Gdyby sytuacja tego wymagała nawet na czerwonym sp***alamy ze skrzyżowania i nie dopuszczamy aby rodzina miała kontakt z kimś obcym na środku drogi. To nie dziki zachód, nikt sobie nie poradzi ... właśnie, nie wiemy kto się zbliża.

Za gałkę oczną żony odpowiada Pan Marcin, pozwolił jej wyjść z samochodu i narazić swoje zdrowie, życie. "Legitymacja" słychać na filmie. Funkcjonariusz jakiś pozwolił na otwarcie swoich drzwi z zewnątrz czy sam chciał pomachać legitymacją.

Jak się jest idiotą i nie zachowuje podstawowych zasad ochrony bliskich podczas podróży to tak się to kończy.

TC...........RM

2014-10-14, 23:05
A wystarczy profilaktycznie jebnac ze lba. Niektorym na starosc odbija.

Lukasz2525

2014-10-14, 23:11
Strasznie sk***ysynstwo , dziadek do utylizacji . Powinien klepac mate jak najman .