18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małżeństwo zaatakowane gazem na skrzyżowaniu

Jarek567 • 2014-10-14, 14:38



Cytat:


Była sobota, 4 października, kilka minut po godzinie 20. Pan Marcin wraz z żoną i 3,5-letnim dzieckiem wracali do domu ul. Kołobrzeską na Przymorzuzobacz na mapie Gdańska. Jechali w kierunku Hali Oliwi.

Tuż za wiaduktem kolejowym, a przed skrzyżowaniem z al. Grunwaldzką zobacz na mapie Gdańska dwa pasy ruchu rozwidlają się. Lewy pas ruchu zamienia się w lewoskręt, a prawy pas rozdziela się na pas do jazdy na wprost i na prawoskręt.

- Jechałem prawym pasem i prawidłowo chciałem wjechać na pas środkowy - do jazdy na wprost. W ostatniej jednak chwili żona, która siedziała za mną, ostrzegła mnie przed kierowcą samochodu Kia Sportage, wjeżdżającym z lewej strony, niewłaściwie, na mój pas ruchu. Odbiłem kierownicą w prawo i szczęśliwie uniknęliśmy kolizji - opowiada pan Marcin.

Na usprawiedliwienie kierowcy Kii trzeba przyznać, że to miejsce często prowokuje kierowców do popełnienia błędu.

Wydawałoby się, że zamieszanie skończy się na strachu, a kierowcy rozjadą się w swoich kierunkach. Okazało się jednak, że Kia Sportage pojechała za autem panem Marcina i jego rodziny. Nasz czytelnik zatrzymał się przed czerwonym światłem na wysokości rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego. zobacz na mapie Gdańska

- Wtedy zauważyłem w lusterku, że z Kii wysiadł starszy mężczyzna, który biegnie w kierunku mojego samochodu. Doszło między nami do sprzeczki. Z samochodu wysiadła moja żona, która chciała opanować sytuację. Wtedy ten mężczyzna wyciągnął z kieszeni pojemnik z gazem łzawiącym i zaatakował nim moją żonę - opowiada pan Marcin.

Po tym zdarzeniu mężczyzna wrócił do swojego auta i odjechał, pan Marcin powiadomił o zdarzeniu policję, a jego żona trafiła z uszkodzoną gałką oczną do szpitala Marynarki Wojennej. Obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w domu.




Teraz pytanie do specjalistów z sadistica. Jak oceniacie użycie gazu przez starszego mężczyznę? Czy wykonany manewr był prawidłowy?


("Ja na psiarnię dzwonię!" :D )

Hi...........ch

2014-10-14, 14:43
Ja uwazam ze posiadanie wibratorow, kielbas czy ogorkow przez lesbijki powinno byc zakazane i prawnie scigane. Myslisz ze mozesz sie obejsc bez ku*asa? To dzwigaj ten krzyz do konca zycia!

P.S. Ten pode mna za dokladnie 3 minuty napisze, ze cos mi sie poj***lo, ale ja przybylem z przyszlosci i powiadam wam, zaglada czeka swiat jezeli lesbijskie wibratory nie zostana zdelegalizowane!

Jarek567

2014-10-14, 14:46
Hitch, chyba coś Ci sie poj***ło :D

sn...........r9

2014-10-14, 14:52
Po prostu niektórym wydaje się, że taki gaz to zabawka. Jak pan wojowniczy piernik trochę posiedzi w kiciu, to się wyleczy z tego przeświadczenia.

escimo

2014-10-14, 14:52
Co za tępy ch*j z Kii. Numery rejestracyjne mogli podać.

6wisnia6

2014-10-14, 14:52
Uj***ć dziadowi łeb i tyle. Bo jeśli ktoś mnie nie atakuje i tym bardziej jest z kobietą bądź (i) z dzieckiem to k***a nie używam siły wobec tej osoby bo gadką to może skoczyć mi. W ogóle czy pewnych spraw nie da się załatwić j***ną rozmową!? Na takich cwe*ów co uważają się za mocarzy dróg nie mam litości! Posiadam legalne sprzęty które by go od razu powstrzymały. Dziad j***ny!

casimus

2014-10-14, 14:54
@Hitch
k***a, ziomek bierz po pół jak nie ogarniasz piguł.

fryc88

2014-10-14, 14:59
@escimo
oby tylko je mieli spisane...

Extraordinary_Gentleman

2014-10-14, 15:01
Znowu kolejny j***ny Janusz drogowy który myśli że przez 40 lat posiadania prawa jazdy "naj***ł" 180.000 na jeżdżeniu do pracy i kościoła i jest "fch*j doświadczonym kierowcą" i wyskakuje z tekstami "jak jeździsz k***a". Nic tylko napie**alać pałą.

Zobaczymy jaki dziad będzie cwany w stosunku do gówniarzy w puszce jak mu z dupy parking zrobią w areszcie a potem w pierdlu.

Amazing Stefan!

2014-10-14, 15:08
"Teraz pytanie do specjalistów z sadistica. Jak oceniacie użycie gazu przez starszego mężczyznę? Czy wykonany manewr był prawidłowy?"

- Manewr był wymuszeniem pierwszeństwa
- Użycie gazu- nie ma uprawnieni do tego rodzaju środków przymusu bezpośredniego. Obywatel może jedynie "ująć" sprawce wykroczenia/przestępstwa ale jak widać na danym filmiku sam jest prowodyrem bardzo niebezpiecznej sytuacji.

Także uważajcie sobie kozaczki bo to, że wozisz tonfę za 15 zł i gaz w kielni nie oznacza, że możesz tak o bezkarnie nauczyć innego ciecia drogowego jazdy.

____

2014-10-14, 15:14
będzie dla dziadka:
Art. 157.
§ 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 ciężki uszczerbek na zdrowiu, § 1,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

lub

Art. 159. Kto, biorąc udział w bójce lub pobiciu człowieka, używa broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

gaz pieprzowy może być traktowany jako niebezpieczne narzędzie :]

quartz75

2014-10-14, 15:44
Kto to pisał? Myślałem, że scenariuszy "trudnych spraw" czy tam innych debilizmów telewizyjnych się nie da pobić. Jednak się da, wystarczy się załapać na "reportera" jakiejś lokalnej stronki.

Madafaka69

2014-10-14, 15:48
Broń powinna być legalna, tyle w temacie, dziadek nie zdążyłby nawet pomyśleć o tym, żeby wyciągnąć gaz, a już by leżał.

Clomid

2014-10-14, 15:53
@up
Albo by wyciągnął kopyto i zaczął walić do małżeństwa.