18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małżeństwo w sypialni

CrazyEdek • 2015-07-19, 07:35
Odejdź, gram w grę.


MaczoJuh

2015-07-19, 12:05
@Mindfuck
To wspolczuje kobiety :D Ja z moja takich problemow nie mam, ja mam chec , lecimy.. ona ma chec lecimy.. :) i dobre bzykanko starcza nam 1h.

mygyry

2015-07-19, 12:09
r*chanie jednej i tej samej laski zawsze z powszednieje

ictq

2015-07-19, 12:09
Przecież widać na pierwszy rzut oka, że laska ma okres (widoczne skrzydełka), a koleś widocznie nie ma na imię Mojżesz. Zamiast go wk***iać mogła mu nie przeszkadzać tylko oj***ć mu gałę, podczas gdy on nie przerywałby swoich bardziej interesujących od jej humorów zajęć.

Vito Corleone

2015-07-19, 12:09
Z drugiej strony... Kto ma w sypialni kamerę? Barney Stinson to to nie jest, bo nie siedział by przy kompie... :P

prawda

2015-07-19, 12:18
o k***a same prawiczki na sadolu, powiem wam tak na przyszlosc, jak juz zaczniecie r*chac to sami zobaczycie ze czasami bedziecie woleli ponapie**alac w quake niz wyr*chac jakas dupe, nie mowiac juz jak ma sie od dluzszego czasu jedna i ta sama dupe

Avangardus

2015-07-19, 12:29
Poczekaj k***a dobijam level!

ho...........zo

2015-07-19, 12:33
Jako ludzie powinniśmy hamować swoje instynkty, nie jesteśmy zwierzętami. Dlatego gardzę takimi kobietami ze "chcicą".

W............R.

2015-07-19, 12:33
Uwielbiam kobiety. Kiedy facet ma ochotę na seks, to wielka awantura, że to niesprawiedliwe, że on próbuje je wręcz gwałcić, bo one w danej chwili nie mają ochoty na seks. A kiedy facet nie ma ochoty na seks, to wielkie fochy, że to niesprawiedliwe, że on jest nieczuły i powinien być dyspozycyjny, bo przecież faceci zawsze chcą!

Jeżeli macie taką, to sp***alajcie od nie jak najdalej, bo roszczeniowa postawa nie będzie dotyczyła tylko seksu.

korinogaro

2015-07-19, 12:40
@ludziska up od kryptopedałów. Jak już wejdziecie w świat prawdziwego seksu z kobietami (żywymi) i będziecie taką mieli pod swoim dachem na codzień i praktycznie na zawołanie to po jakimś czasie (wiem że to dla was narazie niewyobrażalne ale zaczekajcie kilka lat i może i wam się uda) okazja do uprawiania seksu nie będzie czymś dla czego warto rzucić wszystko co się robi i natychmiast biec w objęcia kobiety.

streetfighter23

2015-07-19, 12:48
@up zgadzam sie w 100%, to są już uroki bycia z kimś na dlużej ;)

okrutnyCham

2015-07-19, 12:52
na bank wcześniej j***ł siostre tej k***iagi albo inną szmate więc na dziś styka.. :amused:

Insaner

2015-07-19, 13:21
Dlatego moim zdaniem mieszkanie razem z kobietą jest przecenione. Jest idealnie dopóki mieszka się osobno, spotyka się kiedy chce - czy to na seks, czy w innych celach. Zawsze można na tydzień razem gdzieś wyskoczyć itd. . Nie ma za to prawie awantur o byle gówno, nie ma sytuacji przedstawionych na filmie i przede wszystkim związek się tak nie nudzi. Do mieszkania w każdej chwili można zaprosić kolegów na imprezę i nie trzeba się z niczym tłumaczyć, a inie oszukujmy się - oni są znacznie lepszymi kompanami do rozmowy niż jakieś rozkapryszone dziewczę.

tigerqaz

2015-07-19, 13:44
Impotent pie**olony :D

WolfXp1

2015-07-19, 14:17
Ona ma podpaskę może dlatego nie chce

14...........ty

2015-07-19, 14:23
Lol wszyscy pie**olą, o gościu co nie r*cha i lasce co szuka atencji, ale nikt nie zastanawia się nawet co k***a robi kamera w sypialni? :amused: