18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe nieporozumienie

SamcroS • 2019-05-22, 12:54
Jak już strzelam to już strzelam :-D :-D :snajper2:




AN...........or

2019-05-23, 16:29
woytasw napisał/a:

pie**ol



Ty pie**olisz jak potłuczony. Koleszka jest zawodowym wiele lat, i z takich piepszonych łusek po strzelaniu muszą się rozliczać.

krasnal_hałabała

2019-05-23, 19:09
KKuubbaa napisał/a:

W domu posiadam około 20/15 łusek
Teraz zadzwoń na policję i powiedz im, że mam nielegalnie łuski po pociskach
W domu posiadam około 20/15 łusek
Teraz zadzwoń na policję i powiedz im, że mam nielegalnie łuski po pociskach
Jak w Polsce się nie podoba to zapraszam do "nowoczesnych" Niemiec lub Francji.



Nie wiem komu odpowiedzieć bo taka fala hejtu na mnie poszła że ja pie**olę ale do mnie nie miej pretensji tylko do ustawodawcy czy raczej do tych którzy ustawę interpretują bo jeszcze kilka tygodni temu w TV gadali o kolesiu co miał łuski i go zamknęli, z reguły TV nie oglądam ale domownicy tak to i ja coś usłyszę. Szczerze mówiąc mam w dupie co sobie trzymasz w domu, możesz tam mieć nawet czołg albo głowicę jądrową, mnie to ani ziębi ani grzeje tak długo jak nie używasz ich na mnie ani na mojej rodzinie.



lysout napisał/a:

Hałabała to debil, pie**oli jak potłuczony. ch*ja wie, w piździe był.



Wolę być debilem jak chamem, gdybyś przeżył połowę tego co ja... eh... sadole, zmartwię was, penisy nie rosną kiedy kogoś powyzywacie przez internet a ja jestem zbyt gruboskórny żeby to na mnie zrobiło wrażenie.

t1234

2019-05-23, 19:46
śmietanka zawodowej armij, w zetce za nie wykonanie prawidłowo rozkazu były kary, to Ci kamieniem rzucili i szukaj tak 40 razy tego kamienia co poleciał, to kolbo w hełm jebneli , albo bieganie przez pełzanie w OP lub FOO , plus dom żeś zobaczył przez najbliższe dwa miesiące jak Ci mms zdjęcie wysłali. Zawodowi mają na to wyj***ne i niby oni mają nas w razie wojny bronić, w trosce o nich powinno się zacząć produkować broń jedynie w wersji semi

remi1982

2019-05-24, 16:37
t1234 napisał/a:

śmietanka zawodowej armij, w zetce za nie wykonanie prawidłowo rozkazu były kary, to Ci kamieniem rzucili i szukaj tak 40 razy tego kamienia co poleciał, to kolbo w hełm jebneli , albo bieganie przez pełzanie w OP lub FOO , plus dom żeś zobaczył przez najbliższe dwa miesiące jak Ci mms zdjęcie wysłali. Zawodowi mają na to wyj***ne i niby oni mają nas w razie wojny bronić, w trosce o nich powinno się zacząć produkować broń jedynie w wersji semi



Nie, zawodowi nie mają wyj***ne. To co można ujrzeć na powyższym filmiku to jakaś kompania specjalnej troski. Od dowódcy który myli komendy po tych debili w dwuszeregu stojących. Gwarantuje Ci, że w Polskiej armii jest 99% ludzi którzy za ten kraj w razie czego życia ani krwi własnej szczędzić nie będą. A te pozostałe 1% widac na filmiku.