18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe nieporozumienie

SamcroS • 2019-05-22, 12:54
Jak już strzelam to już strzelam :-D :-D :snajper2:




Recydywista

2019-05-22, 16:00
no k***a na zetce odpieralalem kampanie honorowe z salwami tak ze general plakal i klaskal jeszcze wchodzac do honkera ... tragedia

co do dzieci ... ale wy pie**olicie... banda komentujacych gapiow z tvnowskich seriali...
kazdy ale to k***a kazdy malollat lubi "pistolety" a znikomy % widzial na oczy pocisk, normalna reakcja

Br...........ę

2019-05-22, 16:19
nawet na prawą nie potrafią patrzeć.....

remi1982

2019-05-22, 17:08
Recydywista napisał/a:

no k***a na zetce odpieralalem kampanie honorowe z salwami tak ze general plakal i klaskal jeszcze wchodzac do honkera ... tragedia
co do dzieci ... ale wy pie**olicie... banda komentujacych gapiow z tvnowskich seriali...
kazdy ale to k***a kazdy malollat lubi "pistolety" a znikomy % widzial na oczy pocisk, normalna reakcja



Może u Ciebie w pato stanie, takie komentarze są normalne. Może "odpie**alałeś KAMPANIE honorowe" debilu j***ny. Ale wracaj do dzesiki zając sie sebkiem juniorem zamiast bzdury wypisywac.

wu...........py

2019-05-22, 17:17
Abraxus napisał/a:

Jaki kraj taka armia.
Do woja biorą teraz tylko po okazaniu książeczki partyjnej PIS lub za poleceniem ważniaka z partii to co się dziwicie.
Jeden głupszy od drugiego.



Co do woja to nie wiem, ale na komisji z kilkoma wadami wzroku dostałem A. Chętnych nie ma za dużo to wszystkim dają A i jak coś to bedą wzywać ;p

djted

2019-05-22, 17:28
Szkoda, ze komus się nie wysmyknął ten karabin z bagnetem. I tak gówniakowi w główkę... Wtedy by był lament madki :-|

ewela416

2019-05-22, 17:30
Tzw. Szybkostrzalowcy heheh hehehhehe

cezar910426

2019-05-22, 17:33
remi1982 napisał/a:

No k***a nie wierze. Skąd ta zbieranina? Komenda na prawo patrz a te p*zdy szukają prawej strony. Nie żebym sie czepiał. Ale u mnie na kompani takie nie całkiem bystre szweje drużynki i rejony ogarniały a nie na miasto z bronią wychodziły. k***a, ja pie**ole.



Akurat jestem w wojsku i często biorę udział w takich uroczystościach to ci mogę ten fenomen wytłumaczyć. Otóż bardzo często na próbach jest taka informacja: "pada komenda na prawo patrz ale wy patrzycie na sztandar" (albo na flagę, albo na gościa honorowego itd itd.) Chodzi o to że nie wiadomo, w jakim miejscu będą stały pododdziały, tego dowiadują się na miejscu dopiero. Jest mnóstwo czynników które na to wpływają. Częst jest tak że nie ważne czy pada komenda na prawo, czy na lewo, żołnierz patrzy na wprost, bo akurat tak stoi pododdział, tylko akcentuje to uniesieniem brody.

Jabulko69

2019-05-22, 17:46
Juz widze jak te gowniaki pozniej beda tymi luskami handlowac.
"Psst mala, dam Ci 2 luski jak mi wyslesz sofcika na snapie, tylko nie muw pani od pszyrki"

eustachu18

2019-05-22, 18:10
armia macierewicza. Te chłopki są całe w strachu teraz bez wojny będzie wojna to będą uciekali

czeret

2019-05-22, 18:46
Gorzów Wlkp.

mazga50

2019-05-22, 19:08
krasnal_hałabała napisał/a:

Te gówniaki pewnie nie wiedzą że według polskiego prawa posiadanie łusek jest karane tak samo jak posiadanie broni tudzież amunicji i grozi za to 8 lat więzienia.



A kto cię tak okłamał?

Sipidripilampoponi

2019-05-22, 19:19
krasnal_hałabała napisał/a:

Te gówniaki pewnie nie wiedzą że według polskiego prawa posiadanie łusek jest karane tak samo jak posiadanie broni tudzież amunicji i grozi za to 8 lat więzienia.



Spłonki są zbite, więc gówno prawda. Doczytaj lepiej ustawę. :D

JedkerTC

2019-05-22, 19:29
No cóż, dowódca kompanii honorowej będzie jeszcze dłuuugo realizował przedsięwzięcia pozaplanowe i doskonalił się na każdej możliwej WAH :) . Chociaż nie dziwiłoby mnie to, gdyby o wystawieniu kompanii podano do rozkazu na 2 dni przed, jednocześnie bieżączki w opór , i najzwyczajniej nie było czasu na solidne przetrenowanie, ludzie zapewne też z łapanki.

Życie... Z kuli ziemskiej i tak go nie zepchną ;)

Diux

2019-05-22, 19:33
krasnal_hałabała napisał/a:

Te gówniaki pewnie nie wiedzą że według polskiego prawa posiadanie łusek jest karane tak samo jak posiadanie broni tudzież amunicji i grozi za to 8 lat więzienia.



Od kiedy to łuski posiadają zdolność bojową? xD

lysout

2019-05-22, 20:18
Hałabała to debil, pie**oli jak potłuczony. ch*ja wie, w piździe był.