18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magda Gessler rzuca orzechami w twarz kobiecie

uneventful • 2012-11-23, 19:21
Jak myślicie - w dupie jej się poprzewracało, czy to scenariusz?


anonymousm

2012-11-24, 01:19
Plecionkarz napisał/a:

Pierwszy program: opasła z nieróbstwa żydówka gesler poniża uczciwie pracujących Polaków.

Drugi program: Najsłabsze ogniwo: niedor*chana żydówka szydzi z ludzi nie posiadających wiedzy zbytecznej.

.



He, he... Akurat Gessler z domu jest Ikonowicz. To już prędzej Rosjanka.
A za cynk na Szczukę dziękuję. Zrobiłem mały research i okazało się, że pochodzi ona z takich Żydów, o jakich ch*jki-naziści z tego portalu nie chcą słyszeć.
Jej dziadek Winawer był w legionach Piłsudskiego, a za Stalina bronił Polaków w procesach politycznych. M.in Moczarskiego:

http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Winawer

-HorrorCore-

2012-11-24, 01:24
byłem u niej w restauracji,ch*ja tam ma. Rzucał bym do niej kokosami gdyby trzeba było ;)

~Ojciec Piją!

2012-11-24, 01:29
anonymousm napisał/a:



He, he... Akurat Gessler z domu jest Ikonowicz.



O ojcu (Mirosław Ikonowicz) wiadomo, że był agentem SB i PRL owskim dziennikarzem, z resztą jako dziennikarz musiał być w partii i musiał działać na rzecz zniewolenia.

dawid2845

2012-11-24, 04:44
głodna była.jak zawsze...a glodna żydówka to zła żydówka...czepiacie sie

anonymousm

2012-11-24, 09:34
~Ojciec Piją! napisał/a:



O ojcu (Mirosław Ikonowicz) wiadomo, że był agentem SB i PRL owskim dziennikarzem, z resztą jako dziennikarz musiał być w partii i musiał działać na rzecz zniewolenia.



Piwo trochę z zaspania ci postawiłem, ale prawdę mówisz. Ojciec podpisał współpracę.
Niemniej zgodzisz się, że jest różnica między agentem a Żydem. Bycie Żydem to fakt neutralny, bycie agentem - kurewstwo.
Inny problem to to, czy dzieci mają odpowiadać za przewiny rodziców.
Gessler na tyle sobie nagrabiła sama, będąc zafaflunionym głupim spaślakiem, że na prawdę nie trzeba krytykować jej, odwołując się do historii rodziny. Sama w sobie jest denna. Ale to ta denność ją wylansowała w oczach dennego społeczeństwa, a nie tatuś dogorywający w jakimś niszowym "Przeglądzie" z zerowym nakładem i zerowym wpływem nawet w SLD.

Macieyou

2012-11-24, 10:12
Ona sama w sobie jest ok, to scenariusz robi z niej idiotkę. Znajomy mieszka obok jednej z restauracji w której przeprowadzała rewolucje. Zna bardzo dobrze właścicielkę i osoby tam pracujące. Generalnie to nawet reżyser decyduje o tym, czy powie ze danie jest dobre czy złe itp, wymyśla nowe menu, nazwę restauracji. Ona jest tylko wielkim pionkiem:D

samozlo171

2012-11-24, 10:27
@nathaniel.demerest - komentarz ma więcej piw niż temat - mistrz! Swoją drogą też nie znoszę tej żydówy. pie**olony symbol warszawki:P

eitan

2012-11-24, 11:16
nathaniel.demerest napisał/a:

Jeżeli ta tłusta żydowska świnia wie coś o dobrych potrawach, to nich mi odpowie: Czym żeś się tak spasła?



Widzę, że też masz żydowskie korzenie, że tak dobrze swoich poznajesz, no chyba że typowym niemieckim nazistą.

allahAKAakbar

2012-11-24, 13:28
jest przyj***na, co poradzic? nie karmic trola nie ogladac i zniknie.

swoja droga jak ta swinia uciekla z masarni to moze troche sie na jedzeniu zna. z podkresleniem pod troche.

mani3klodz

2012-11-24, 13:51
Na pierwszą stronę FAKTu jak znalazł.

adiemus36

2012-11-24, 17:46
bravoteampolska napisał/a:



Była niedawno afera , że mieli grubej sprawę załozyć , bo przyjechała do pewnej restauracji , która po jej wizycie upadła , a po miesiącu od jej wizyty przyszedł rachunek na 100 tys zł ,dość głośno o tym było



Source or didn`t happen.

gabriela494

2012-11-25, 21:27
Myślałam, że ona jebła do niej talerzem orzechów, ze złości, nie wiem rzuciła z całej siły w twarz czy coś a ona do niej na żarty rzuca. No rzeczywiście uraziła jej dume.