18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magda Gessler rzuca orzechami w twarz kobiecie

uneventful • 2012-11-23, 19:21
Jak myślicie - w dupie jej się poprzewracało, czy to scenariusz?


koras1897

2012-11-23, 22:11
Jak ja tej tępej k***y nie znoszę to aż mi braknie wulgaryzmów na te grube spasione gówno.
Zarżnąć to i wyżywić tym całą Afrykę.

Ostrovsky

2012-11-23, 22:13
Ludzie chcą oglądać show a nie pierdu pierdu ą ę bułkę przez bibułkę, dzięki tej akcji zyskała oglądalność i nie małe pieniądze.cenię ją za to że jest szczera a wy dalej się zastanawiajcie i piszcie że się jej w dupie przewraca (swoją drogą miało by co się przewracać )

r*chałbym :odtylca: :kaleka: :psycho:

WhiteAngel

2012-11-23, 22:17
nie chcę mi się czytać większości waszych komentarzy bo strasznie brednie piszecie. Trzeba zapłacić 15k(tzn tyle płaciła szefowa w restauracji od koleżanki). Cały program to scenariusz, w odcinku gdzie była koleżanka to Magda Gesler zgadła, że ogórki są kupione a nie konserwowane u nich. Kazali jej to powiedzieć. To TVN, więc to wszystko jest wyreżyserowane. A Gesler nie myje rąk w kuchni

pa...........66

2012-11-23, 22:18
nathaniel.demerest napisał/a:

Jeżeli ta tłusta żydowska świnia wie coś o dobrych potrawach, to nich mi odpowie: Czym żeś się tak spasła?


abstrach*jac od tlustej zydowki strasznie sie zbulwersowales ustawiona scena w ustawionym programie w telewizji ktorej ponoc tacy patrioci nie ogladaja bo przeciez jest sztuczna

skoro jest sztuczna o co bulwers?? jak ogladasz film w knie tez drzesz jape ??

a kto wie czy zydowskie korzenie cie nie ominely;]

Gooral2137

2012-11-23, 22:20
Brawo k***a Oskar za grę aktroską! I konfetti z orzechów włoskich. Cieszyła mordę jakby jej normalnie kasą rzucała :D

Andrev

2012-11-23, 22:24
Gdzie ona się kultury óczyła? :kawa:

wympal

2012-11-23, 22:27
a ja tam wolę obczaić jakiś program o gotowaniu i potem samemu coś zmontować dobrego niż katować p*zdy na lodzie albo jak oni stękają. jedna ch*jnia tylko przynajmniej można inspiracji na pichcenie załapać. oddaj fartucha.

Nathaniel_Demerest

2012-11-23, 22:28
pavel666 napisał/a:


abstrach*jac od tlustej zydowki strasznie sie zbulwersowales ustawiona scena w ustawionym programie w telewizji ktorej ponoc tacy patrioci nie ogladaja bo przeciez jest sztuczna



Przecież ja tego gówna nie oglądam, a Gessler miałem okazje poznać na onecie, wp i innych ściekach.



pavel666 napisał/a:

skoro jest sztuczna o co bulwers?? jak ogladasz film w knie tez drzesz jape ??



Japę to ty możesz drzeć, jak ojciec sie zabiera za ciebie. Skąd ty k***a wziąłeś, że zbulwersowałem się jej pie**olonym programem?
Jestem podirytowany, że takie krówsko nieznane na świecie się tak nosi i pozwala sobie na takie czyny.


pavel666 napisał/a:

a kto wie czy zydowskie korzenie cie nie ominely;]



Obrażaj mnie wszelkimi rynsztokowymi bluzgami, ale nigdy nie sugeruj że mam korzenie żydowskie.
Z tymi psubratami nie mam nic wspólnego i jestem z tego dumny. Nikt w rodzinie nie pracował w UB, nie był w partii i nie podpie**alał - nadal twierdzisz że mam żydowskie korzenie, to jedziemy dalej:
Nie mam opie**olonego napleta i nie czuję potrzebę pozbycia się niego, nie kłamie, mam honor i poczucie sprawiedliwości oraz nie boję się uczciwej choć ciężkiej pracy.

Przykro mi ale moje cechy zaprzeczają Twojemu zarzutowi.

Ronoaro

2012-11-23, 22:28
k***a ale ją rzuciła, myślałem, że jej przyj***ła tak w piździec mocno, a ona ja ledwo dotknełą. Gesslerowa to komunistyczna żydówka i prostaczka, ale jedno jej muszę przyznać, nie leci w ch*ja i nie pie**oli się w tańcu z tą hołotą, która serwuje zupy z proszku. Za to ma u mnie plusa, nawet psa bym nie karmił takimi zlewkami jakie czasami widać w programie. Wielcy polscy restauratorzy i kucharze.

^50Cent^

2012-11-23, 22:29
j***na gruba k***a. Babka powinna te orzechy pozbierać i tak napie**alać w gesslerową, żeby zapomniała jak się nazywa.

bravoteampolska

2012-11-23, 22:29
adiemus36 napisał/a:

Ciekawy jestem skąd macie informacje o tym, że trzeba 100k zapłacić za przyjazd Gesslerowej. Ciekawe kogo w upadającej restauracji byłoby na coś takiego stać. Zwykła miejska legenda i tyle.



Była niedawno afera , że mieli grubej sprawę załozyć , bo przyjechała do pewnej restauracji , która po jej wizycie upadła , a po miesiącu od jej wizyty przyszedł rachunek na 100 tys zł ,dość głośno o tym było

kenzol

2012-11-23, 22:31
Ojejku nie napinajcie się tak, nie rzuciła jej przecież tymi orzechami w TWARZ tak jak jest w opisie.

Qudi79

2012-11-23, 22:45
możecie sobie kochani (przez kogoś pewnie tak?) pie**olić chore kawałki typu "czym żeś się tak spasła", "kompletny brak kultury" i inne pierdoły. Możecie Magdę nazywać żydówą - a ona i tak będzie miała poniżej dolnych zaworów wybuchowych i będzie robić na was kasę! Żal dupę ściska z tak bezpardonowego pokazu głupoty!

Ona robi SHOW!

Skoro się o niej mówi, znaczy jest popularna i wiele osób przyjdzie specjalnie do jej restauracji, żeby się przekonać o tym brudzie i jakie to niesmaczne dania serwują.

Reklama (nawet i w showbiznesie - przede wszystkim skandal i nagłośnienie) jest dźwignią handlu. A żreć i tak będą ludzie :)

Zamożni panowie i menele muszą spełniać swoje 3 biegowe życie - ŻREĆ, SPAĆ, SEX. A skoro mają taką reklamę, to gdzie pójdą, jak nie tam?

Myślenie ma przyszłość!!!

Qudi79

2012-11-23, 22:51
fandurina - RZuca a nie żuca HAHHAHAHAHHAHA!!!