18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magda Gessler rzuca orzechami w twarz kobiecie

uneventful • 2012-11-23, 19:21
Jak myślicie - w dupie jej się poprzewracało, czy to scenariusz?


Robajson

2012-11-23, 20:22
noe82 napisał/a:

kolega sie strasznie zdenerwował, czyli to prawda.

następnym razem poczytaj, a później snuj swoje tezy wyssane z paca albo ojca ch...


Jak ty się wk***iasz na takie bzdury jakie piszesz, to nic tylko pogratulować inteligencji :roll:
Jeśli masz tyle lat, ile podałeś to tym bardziej gratuluję :glowawmur:

kaiel

2012-11-23, 20:26
zapomniała że w garach sie gotuje ,a nie o nich pie**oli

Grzyb18

2012-11-23, 20:27
Dupa wieka to miał się co i gdzie przewracać

noe82

2012-11-23, 20:38
kolega juz sie tak nie denerwuje, dobrze, przepraszam, zachowujesz sie jak moja baba, domniemam że spieram się gejem.

nie było tematu, jeszcze raz przepraszam.

najgorsze jest to kłapanie nad uchem, dlatego odpuszczam.

bo...........ę

2012-11-23, 20:52
Jaki tam z niej autorytet kulinarny? Globalnie nikt o niej nie wie! Prostacka c**a.

kalboy92

2012-11-23, 21:16
Też mi rzucanie w twarz. Za słabe na sadola.

fr...........07

2012-11-23, 21:24
W ogóle wśród sławnych kucharzy panuje jakieś takie przekonanie, że są k***a pomazańcami bożymi. Że spadli z nieba, by oświecić nas, jak robi się pomidorową i nikt oprócz nich nie jest w stanie zrobić dobrej zupy, bowiem to oni są naznaczeni, a ludzie, którzy po prostu lubią gotować, popełniają świętokradztwo...

Pamiętam jedną z wypowiedzi Makłowicza, jakoby prawdziwy, jedyny w świecie i niepowtarzalny żur robiło się według niesamowitej receptury, do której nijak mają się składniki, które pospolity Kowalski może sobie kupić w spożywczaku na niedzielny obiad.

Taki cwaniak był, a teraz sam j***ny makaron w tesco czy ch*j wie gdzie reklamuje. Albo go bieda za jaja złapała (w co nie wierzę) albo mu się ideały przekręciły. Co by nie mówić, to ch*j im w tę przemądrzałą japę.

Robajson

2012-11-23, 21:25
noe82 napisał/a:

kolega juz sie tak nie denerwuje, dobrze, przepraszam, zachowujesz sie jak moja baba, domniemam że spieram się gejem.

nie było tematu, jeszcze raz przepraszam.

najgorsze jest to kłapanie nad uchem, dlatego odpuszczam.


Wybaczam :mrgreen:
Dziwne, bo moja żona powiedziała, że jesteś chyba pedałem ale co tam, nie ma się co kłócić o pierdoły. :piwo:

SheryZa4

2012-11-23, 21:30
Fajne podsumowanie Gessler i jej programu:


Cr...........er

2012-11-23, 21:50
Jakby we mnie zaczęła czymś rzucać to bym wstała i za fraki wypie**oliła ją za drzwi.

straatveger

2012-11-23, 21:55
Oglądałem ten odcinek.

Właścicielka restauracji to debilka, nie zrobiła reklamy i dalej nie widać jej zapyziałego lokalu. też bym się wk***ił że kazałem szmacie coś zrobić a ona tego nie zrobiła suka.

bravoteampolska

2012-11-23, 21:58
Bugini napisał/a:

@Czesiek Ten warchlak w blond lokach jakiś twój krewny czy tak się spinasz dla zasady?


Nieeee , Czesiek pojechał Niemcom byki doić i po roku czas wrócił do Polski z ojro , teraz chłop szaleje niczym szlachta , tylko gdzieniegdzie jeszcze to zaschnięte bycze mleko na spodniach widać .

bossik21

2012-11-23, 22:01
Czy ta k***a to jest jakieś j***ne guru, ze k***a wszystkie restauracje itp zapraszają ją czy ki ch*j ? No k***a nei ogarniam tego...

slaiter

2012-11-23, 22:05
Takie bydło albo się wyprasza z restauracji albo pod nóż...

adiemus36

2012-11-23, 22:06
Ciekawy jestem skąd macie informacje o tym, że trzeba 100k zapłacić za przyjazd Gesslerowej. Ciekawe kogo w upadającej restauracji byłoby na coś takiego stać. Zwykła miejska legenda i tyle.