18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łupy straży miejskiej w Katowicach

nygas232 • 2013-05-04, 23:21
Opis filmu z yt:


Cytat:

Ulica 1-maja w Katowicach, zaraz obok Uniwersytetu Ekonomicznego. Zawsze ciężko jest tam o miejsce i normalnością stało się, że ludzie parkowali na tym chodniku. Nie zajmowali go całego, piesi mogli poruszać się swobodnie i nikomu to nie przeszkadzało. Dziś jednak straż miejska postanowiła się wzbogacić



MrAdamovSky

2013-05-05, 15:15
Brawo, Piękny Widok. Głupota jak nie Boli to musi kosztować.

marcinsud

2013-05-05, 15:55
a w Głogowie nie am straży miejskiej i takimi rzeczami zajmuje się policja czyli tak jak być powinno.

Blueberrydj

2013-05-05, 20:07
Zbytmadrydlaglupich napisał/a:

@Blueberrydj : specjalnie założyłem konto, żeby Ci powiedzieć, że jesteś jednym z cięższych przypadków głupoty za jakim spotkałem się w Internecie. Według Ciebie lepiej, żeby było więcej miejść parkingowych niż miejsc pracy dla ludzi? Proszę Cię, na przyszłość zastanów się co piszesz bo Twój debilizm może znaleźć poparcie wśród jeszcze głupszych ludzi - a ci, mogą zarazić kolejnych swoimi ekonomicznymi "mądrościami"



Słuchaj, nie twierdzę, że pojawienie się nowych miejsc pracy nie jest ważne. Szanuję tak samo swoją jak i innych pracę. Nie w tym rzecz. Ale skoro regularnie płacę składki OC, państwo pobiera podatki ukryte w cenie benzyny, to bierze mnie k***ica kiedy np. zawożę dziecko do przedszkola i nie dość, że muszę przez pół godziny szukać wolnego miejsca parkingowego, a nie zawsze jest na to szansa i jak zaparkuję na 2 minuty na chodniku, to już cwaniaczki w granatowych mundurkach zostawiają mi "rachunek" za wycieraczką. Chodzi o to, żeby wzajemnie nie utrudniać sobie życia. Skoro władze miasta decydują się na taki krok, aby pobierać dodatkowe opłaty za możliwość parkowania w centrum miasta, to niech zapewnią swobodną możliwość korzystania z takiego przywileju. Władze są niekonsekwentne w swoim postępowaniu. Byle, żeby ogołocić cię pieniędzy i możesz spier***ać. Życie w społeczeństwie nie łączy się tylko z obowiązkami, ale również z prawami obywatela. A "Biedronkę" mogą sobie postawić w innym miejscu, w końcu miasta się rozrastają. Dlatego nie obrażaj mnie, że domagam się swoich praw!

czaha

2013-05-05, 22:25
Moreq napisał/a:

Dobrze, już k***a bez przesady że nowobogacki będzie se parkował gdzie chce. A potem k***a czy pożar, czy karetka to już się problem robi. Ale tego się nie zauważą, dopóki nie okazuje się że straż pożarna nie może do Ciebie wjechać, bo jakiś debil stanął na zakazie blokując wyjazd.

ch*j minusujcie, ale Polacy zaczynają parkować jak Rosjanie.



gdyby bylo gdzie parkowac to pewnie wiara nie stawalaby po chodnikach

Tander

2013-05-05, 22:56
Mieszkałem w tym bloku pod, którego oknami stoją auta dobrych 12 lat, odkąd pamiętam zawsze tam stawali w godzinach pracy i nikomu to nie przeszkadzało, ani mieszkańcom (którzy dla nie wiedzących mają wewnętrzny plac, na którym parkują) ani przechodniom. W Katowicach zaczyna być taki syf ze straśakami jak w Siemianowicach. Zamknąć ten bezproduktywny i nieprzydatny burdel.
To, że we Włoszech jest Polizia i Carrabinieri to nie znaczy, że u nas pomysł wypali. Italianie na co dzień mają kontakt z carrabinieri- mają prawa naszej policji, własne spec-jednostki i inne. Polizia jest trochę jak jankeskie Agencje Federalne egzekwujące prawo w skali kraju a nie regionu i jest dobrze, u nas zawsze jakiś pazerny sk***ysyn musi zarobić i udawać wazniaka w mundurze.

kizug666

2013-05-06, 00:23
czaha napisał/a:



gdyby bylo gdzie parkowac to pewnie wiara nie stawalaby po chodnikach



gdyby państwo zapewniało dz**ki to by mniej gwałtów było...

baniaaa1

2013-05-07, 00:54
wy jestescie p*zdy. ch*ja wiecie, jak to jest jak sie k***a gdzies spieszysz a tu nak***ione samochodow ze ni ch*ja nie ma gdzie stanac to sie wpie**alasz tam gdzie jest miejsce na samochod, przeciez k***a go nie zostawisz na srodku ulicy. zjeby typu SM to najwieksze kurestwo, a ty kolego od tych zdjec... O ch*j CI CHODZI, chlopy dobrze stoja, nie zawadzaja nikomu no ale takiemu pajacowi i tak cos bedzie przeszkadzac i ch*j

Tw...........ir

2013-05-08, 10:43
heh straz miejska to jelopy... sam bylem nie raz swiadkiem jak na tej wlasnie ulicy poluja na ludzi co z tramwaju wychodza i przez ta ulice przechodza.... najlepsza byla starsza pani w moherku ktora krzyczala ze sa nierobami i im uciekala a ci po policje dzwonili;p