18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łupy straży miejskiej w Katowicach

nygas232 • 2013-05-04, 23:21
Opis filmu z yt:


Cytat:

Ulica 1-maja w Katowicach, zaraz obok Uniwersytetu Ekonomicznego. Zawsze ciężko jest tam o miejsce i normalnością stało się, że ludzie parkowali na tym chodniku. Nie zajmowali go całego, piesi mogli poruszać się swobodnie i nikomu to nie przeszkadzało. Dziś jednak straż miejska postanowiła się wzbogacić



Blueberrydj

2013-05-05, 02:41
Skoro miasto pobiera opłaty za parkowanie w centrum, to ma cholerny obowiązek do zapewnienia wystarczającej ilości miejsc, a nie sprzedawać wolne tereny pod setną Biedronkę itp. Ale wtedy straż miejska nie miałaby sensu dalej funkcjonować... Ciekawe co się bardziej opłaca? Logika sama nasuwa odpowiedź.

Moreq

2013-05-05, 02:49
Cytat:



Ładnie spiąłeś dupe, nie ma co... Najlepszy jest argument o strazy pozarnej i karetce!

Jak myslisz, łatwiej przesunac auto bez, czy moze z tym kurestwem na kole?? :samoboj:



Co ty myślisz, ze to liberty city że straż pożarna będzie taranowała auta? Takie prawo istnieje w USA że jak zablokujesz hydrant to mogą "przesunąć" ci auto, ale nie w Polsce. Tutaj orzeł nie może.

Dżoker

2013-05-05, 02:50
Straż Miejska to sk***iele jakich mały. Jadąc pewnego dnia na pogrzeb dwóch pojebów z miejskich specjalnie stanęło naprzeciwko kościoła gdzie jest zakaz parkowania (dodam, że przy kościele jest miejsce dosłownie dla kilku samochodów, najbliższy parking jest przy rynku który jest wiecznie zaj***ny samochodami) i sk***iele przez cały czas stali w tym samym miejscu i napie**alali na każdego kto się tam zatrzymał. Dodatkowo sk***ysyny jeżdżą przy CEZie czyli miejscu, gdzie odbywają się praktyki, kursy, itp i napie**alają mandaty każdemu kto pali fajki przy bramie czy po drugiej stronie ulicy na ławce. Dodatkowo chamsko przejeżdżają po kilkanaście razy w ciągu godziny obok głównej bramy. Nie ma dnia żeby to sp***olone gestapo nie ściągnęło z kogoś mandatu przy tej placówce...

MudPie

2013-05-05, 04:19
Dopóki taki kierowca nikomu nie utrudnia zaparkowanym samochodem ani nie niszczy niczego to jest ok. Nie ma sensu się czepiać. Ale jak parkuje tak, że przejść się nie da w ogóle i rozpierniczają zieleń to takie coś trzeba tępić, u mnie pół trawnika zniszczyli, gdzie były piękne krzewy i zielona trawa a teraz jest błoto i zero zieloności.

A najgorsze że większość w ogóle nie zdaje sobie z tego sprawy jak parkuje gdzie parkuje, aby tylko gdzieś zaparkować.. nie myślą, że tędy ludzie chodzą, albo, że tędy się nie jeździ nie mówiąc o parkowaniu. Nawet w krzaki wjeżdzają niszcząc je, bo da się wjechać, krzak to nie drzewo.. pojeby, nawet na wjeżdzie parkują tak, że ledwo da się przejechać.

bz...........ue

2013-05-05, 08:09
Prawidłowo, k***a. Bardzo mnie cieszą takie akcje. Przykład z mojego miasta: Bezmózgi parkują na chodnikach i je niszczą. Potem miasto, gmina, spółdzielnia czy jakaś wspólnota ładują kasę w chodniki (Ułożenie takiej kostki kosztuje w ch*j) z naszych pieniędzy. Poza tym taki debil zaparkuje zastawiając chodnik, a ty z dzieckiem w wózku musisz go omijać ulicą, trawnikiem albo przez zaspę śnieżną się przebijać.

ch*j w dupę debilom parkującym na chodnikach. Tylko cioty tak robią.

KlinikaAborcyjna

2013-05-05, 08:30
Moreq napisał/a:



Co ty myślisz, ze to liberty city że straż pożarna będzie taranowała auta? Takie prawo istnieje w USA że jak zablokujesz hydrant to mogą "przesunąć" ci auto, ale nie w Polsce. Tutaj orzeł nie może.



Przestań pisać farmazony jak się pali to straż pożarna nie pie**oli się w tańcu jak trzeba to i staranuje przeszkodę która stoi na zakazie parkowania / postoju .


No i sposób na SM : bierzesz foliową rękawiczkę następnie znajdujesz psią kupę , którą to wysmarujesz blokadę i nie zapomnij wyjątkowo dobrze upierdzielić zamka w tejże blokadzie .
Następnie dzwonisz po SM , widok miny tych ciulów -- bezcenny .

Lu...........OR

2013-05-05, 10:05
ehh u mnie musieli specjalnie malować martwe pole , żeby k***y nie parkowały przy przejściach dla pieszych(parking wzdłuż całej ulicy ale nikogo k***a nie stać żeby złotówkę wrzucić do parkometru .... polska mentalność <3)

kizug666

2013-05-05, 10:20
Tak pie**olą wszyscy o tym nieprzeszkadzaniu, a pewnie wożą dupy samochodami. Jak zaparkujesz tak że zostaje metr chodnika (czyli w większości chodników wjedziesz na chodnik około 50cm) to już przeszkadzasz pieszym, idzie potem taka babka z wózkiem a ja się muszę wciskać między auta bo się parkować zachciało. Chcecie jeździć to się nauczcie przepisów (tych o parkowaniu też), nie podobają wam się to nie jeździjcie, a nie pie**olicie o tym, że wam mają zapewnić miejsce do parkowania bo płacicie. Strefy płatnego parkowania to wprowadzają po to, żeby samochodami nie jeździć w te miejsca, także nie będą tam robić więcej parkingów. A wy się upominacie jak jakieś lewackie c*pki, dajcie mi parkować to przestanę łamać przepisy, bardzo k***a mądrze.

ta...........ar

2013-05-05, 10:51
w związku ze stale powiększającą się liczbą aut, uważam, że miasta powinny zapewniać więcej darmowych miejsc parkingowych, ażeby ułatwić ruch i komfort jazdy po mieście, bo tak rozwija się społeczeństwo, że jest coraz więcej samochodów...i uważam, że znaki zakazu postoju itp. powinny być zlikwidowane do minimum, bo każdy Kierowca przez wielkie K, powinien wiedzieć gdzie zaparkować, żeby jemu było dobrze i nie utrudniać przejscia np...a gdy to utrudnia, wtedy zakladac blokady na jednostke, a nie na tak jak na filmie...sam nie mam samochodu, ale czasami jezdze, po miescie w godz. szczytu i z wielkim bólem widze co sie dzieje...dlatego glownie smigam rowerem:)

muraaas

2013-05-05, 11:00
Chyba pierwszy filmik na którym SM wykonuje swoją robotę, więc skąd te hejty ?

bz...........ue

2013-05-05, 11:04
muraaas napisał/a:

Chyba pierwszy filmik na którym SM wykonuje swoją robotę, więc skąd te hejty ?



Od pseudokierowców.

JohnnyRocketfingers

2013-05-05, 11:10
Nie szukajcie na sile problemów to co straż robi zle to robi ale jak sobie k***a osiol jeden z drugim parkuje byle gdzie, a potem jedziesz i sam sie na takich wk***iasz to oni robia porzadek i tyle. Niedługo bedziecie chodzić jak dzieci gimbazjum i krzyczec JS na 100% łyknęliście temat jak młode pelikany.

I bardzo k***a dobrze im tak się nauczą parkować tam gdzie powinni.

Zbytmadrydlaglupich

2013-05-05, 11:35
@Blueberrydj : specjalnie założyłem konto, żeby Ci powiedzieć, że jesteś jednym z cięższych przypadków głupoty za jakim spotkałem się w Internecie. Według Ciebie lepiej, żeby było więcej miejść parkingowych niż miejsc pracy dla ludzi? Proszę Cię, na przyszłość zastanów się co piszesz bo Twój debilizm może znaleźć poparcie wśród jeszcze głupszych ludzi - a ci, mogą zarazić kolejnych swoimi ekonomicznymi "mądrościami"

czarkowskY

2013-05-05, 13:02
Od tego jest zakaz, od tego są przepisy, niestety- jak sie komuś nie podoba niech jeździ rowerem.

yogmean

2013-05-05, 14:25
Jak pracowałem w Katowicach codziennie do roboty tamtędy jeździłem ale takiego widoku nie widziałem :D Ale podsumowując koszt zdjęcia to 500 zł aut 9 czyli 4.500 kafla w kasie :D i w sumie w współczuję bo znaki i przepisy obowiązują każdego :D