18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie bezbronni kontra ludzie w pełnym uzbrojeniu

Ludobojstw0 • 2021-04-08, 00:40
Katowice ludzie bezbronni kontra ludzie w pełnym uzbrojeniu


jkllll485

2021-04-10, 04:58
Jak patrzę na takie ameby z tymi telefonami to na miejscu tych policjantów zrobił bym takiemu p*zdeuszowi kolonoskopię tym aparatem.

paliokolejo

2021-04-10, 21:16
Ci co bronią policji, życzę wam żebyście znaleźli się w takiej sytuacji, gdzie tempe dzidy będą wam pluć w ryj i was traktować jak bandytów za wasze pieniądze, bo mają naszywkę z <P>. Tfu! Jesteście karaluchami dla mnie.
Mój stary był w milicji i jak patrzy co tu się dzieje to się w nim krew gotuje, trzeba być człowiekiem. Sam mówi że jak go typ wkurzył na nocny patrolu to mu spuścił pałami po plecach. Na drugi dzień pili razem wódkę i się przepraszali.

DmNQ

2021-04-11, 00:56
zapo87 napisał/a:

Za co tak debilny komentarz dostal tyle piw? Widocznie jest wiecej takich debilow co tak mysla. Pies to nie czlowiek kiedy zaklada ten zomowski mundur. Dlatego skonczcie bronic tych cwe*i bo oni sa sterowani przez co maja tak nasrane w glowach jak polowa swiata wierzaca w śmiertelny wirus i ze lookdowny maja pomoc w jej zwalczeniu. Ta pseudo pandemia pokazuje ze na swiecie jest wiecej kretynow niz osob racjonalnie myślących



Widocznie należysz do tej części społeczeństwa która nosi opaski PW po ulicach, nagrywa policjantów i macha im telefonami przed gębą. Może pare razy dostałeś za to pałe przez kark, a ja Ci powiem jedno. Nigdy do żadnego nie fikałem i nie miałem takich problemów. To , że zostali tam oddelegowani wynika z ich pracy. Takie mają rozkazy. Wiadome było, że będą tam dymy i będą tam fikający prowokatorzy. Tacy już są Polacy, jeśli się tego nie nauczyłeś to jedynym debilem o którym wspominasz jesteś Ty. Połowa świata jest debilami, jedynie Ty ostałeś się w połowie tych inteligentnych. Pozostaje pogratulować aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że dzięki takim jak Ty siedzimy w gównie po uszy jakim siedzimy. Angole, Izrael czy Chiny przyjęli problem na klate, poradzili sobie z nim dość szybko dzięki szczepieniom oraz dyscyplinie i problem znika. My przez długi czas będziemy jeszcze żyć w gównie jakie mamy dzięki takiemu myśleniu jak Twoje. Bo przecież lepiej negować i sprzeciwiać się wszystkiemu niż wspólnie się zmobilizować i poradzić sobie z problemem prawda? Dyscyplina wśród Polaków to utopia. Lockdown byłby pojedynczy i nikomu by nie zaszkodził gdybyśmy potrafili się chociaz k***a na te parenaście dni ogarnąć.

konrad2k7

2021-04-12, 09:32
DmNQ napisał/a:

Widocznie należysz do tej części społeczeństwa która nosi opaski PW po ulicach, nagrywa policjantów i macha im telefonami przed gębą. Może pare razy dostałeś za to pałe przez kark, a ja Ci powiem jedno. Nigdy do żadnego nie fikałem i nie miałem takich problemów. To , że zostali tam oddelegowani wynika z ich pracy. Takie mają rozkazy. Wiadome było, że będą tam dymy i będą tam fikający prowokatorzy. Tacy już są Polacy, jeśli się tego nie nauczyłeś to jedynym debilem o którym wspominasz jesteś Ty. Połowa świata jest debilami, jedynie Ty ostałeś się w połowie tych inteligentnych. Pozostaje pogratulować aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że dzięki takim jak Ty siedzimy w gównie po uszy jakim siedzimy. Angole, Izrael czy Chiny przyjęli problem na klate, poradzili sobie z nim dość szybko dzięki szczepieniom oraz dyscyplinie i problem znika. My przez długi czas będziemy jeszcze żyć w gównie jakie mamy dzięki takiemu myśleniu jak Twoje. Bo przecież lepiej negować i sprzeciwiać się wszystkiemu niż wspólnie się zmobilizować i poradzić sobie z problemem prawda? Dyscyplina wśród Polaków to utopia. Lockdown byłby pojedynczy i nikomu by nie zaszkodził gdybyśmy potrafili się chociaz k***a na te parenaście dni ogarnąć.



przyjdziemy po ciebie psie czekaj grzecznie w szeregu

DmNQ

2021-04-13, 00:38
konrad2k7 napisał/a:

przyjdziemy po ciebie psie czekaj grzecznie w szeregu



Do psów to mi daleko, nie mam ani nikogo ze znajomych ani z rodziny w policji. Neutralnie patrze na sprawe i własnie tacy jak Ty dostają pałami po karku. Gówno to Cie nauczy ale przynajmniej zapłacisz za głupote.

bogdanboner

2021-04-25, 13:30
tfujdiler napisał/a:

Pod tym postem widać ilu tu zagorzałych niedoj***nych umysłowo milicjantów. Mało kto zobaczył pełny materiał na yt ale ogólnie przedsiębiorca to bandyta, sanepid to bóg a milicja to j***ne sługusy pisuaru tyle w temace
jak jesteś taki sztywny to zostaw mundurek i blache i wpadni j***ny gachu na rejon



Na rejonie to mi możesz pento lumpie opie**olic sztywniutko

:roll: