18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie bezbronni kontra ludzie w pełnym uzbrojeniu

Ludobojstw0 • 2021-04-08, 00:40
Katowice ludzie bezbronni kontra ludzie w pełnym uzbrojeniu


skywalker75

2021-04-08, 08:37
Pieprzeni prowokatorzy i jeszcze te opaski PW. Powinni nosić barwy swoich zleceniodawcow czyli kacapów. Próbują mieszać ile się da.

JebacToGowno

2021-04-08, 08:51
Na miejscu tych psów spałowałbym całą tę szurską zgraję. A k***y co biorą dzieci na zadymę i potem się za nimi chowają to razem z kundlami do piachu.

maddog77

2021-04-08, 09:06
Za słabo...ja za komuny od milicji dostawałem taki wpie**ol że wracałem do domu siny...ale przynajmniej nie zwijali na komendę..dostawałeś wpie**ol i kopa na do widzenia.

McQurwa

2021-04-08, 09:14
Jestem dumny że mamy taką wyrozumiałą policję! Jak się nie podoba to sp***alać do Berlina, tam na demonstracji żaden policjant nie odpowie Wam „proszę pana”

tfujdiler

2021-04-08, 09:44
j***ne kórwy milicyjne, do zwolnienia brudasy i pod sąd j***ne cioty

lukaszjb

2021-04-08, 10:32
Dalej k***a merdajcie ogonkiem i chodzcie w szmatach kaskach kondonach, chodzi o zlikwidowanie klasy średniej zebys zapie**alal za miske ryzu. Juz zwojskiem sanepid zapie**ala bo pieski nie wyrabiają, co dalej ? Od maseczki się zacznie a skończy na oddawaniu majątkow bo pandemia. Ale broncie dalej pieskow na kagancu karla ktory w zyciu nawet nie por*chal.

notak napisał/a:

kolejna dawka idiotów,
tak myśle o szurach, a nie o policjantach,
wczoraj dowiedziałem się o śmierci dwójki nauczycieli, od znajomej, dość wysportowany 51 lat i babka 58


OJOJO kumpla babka z roboty rocznik 1925 covidka przechodzi w domu z bolem glowy. Ale dalej k***a straszcie ludzi, na raka tez umieraja rozni ludzie czy na powiklania po grypie, ale tak samo z tych chorob da się wyjść zwycięsko. Ale teraz jwst tylkonk***a jedna choroba na świecie i świat musi stanąc. Ale do kościola można jak mawiał klasyk

:lol:

. Z dziećmi rob se co chesz, ale do kosciola mozna.

Figlarz_

2021-04-08, 10:33
Policjanci powinni dostawać od dowódców polecenie rozstrzelania takich karaluchów. Na ch*j po polskiej ziemi takie debile maja chodzić :-x

n3grom

2021-04-08, 10:35
Pierwsza akcja, chlop z czyms w reku wyskakuje zza plecow policjanta i macha tym mu przed ryjem, no k***a jakby to bylo w normalny dzien, bez pandemii na jakims meczu i to by byli kibice ale akurat te pikniki, to byscie klaskali i wolali ze za taka akcje to mieli go rzucic na ziemie, skuc i spalowac na oczach dziecka, teraz ze policja jest pisiorska bo takiego samego barana tylko w innej intencji poszarpala. No ladnie macie naj***ne w tej bani, moze jednak wlaczcie te tv, zresetujcie sie przy trudnych sprawach i bedzie wam lzej :-/

asdik

2021-04-08, 10:37
Gruby debil który zasłania się dzieckiem i chudy debil w okularach jak by był na plaży. Co za ludzki ściek!!! Brawo Policja!!!!

Chwdp100Procent

2021-04-08, 11:10
Robociki matrixa w swoich mundurkach walczą z przestępczością - ponownie! Co za bandyci napadają na system! Jak oni mogą?! I dzieci też ich atakują? Do suki z nimi i pałą go, pałą go, pałą! Ahahaha!





konrad2k7

2021-04-08, 11:19
DmNQ napisał/a:

Policjant też człowiek, chłopy ciągle ich wyzywają, prowokują, nagrywają i sypią paragrafami. Ja tam nigdy nie bylem w takiej sytuacji a wiele razy bylem spisywany na mieście z kolegami. Za darmo to się nie stało. Jeszcze chłop z opaską Polski walczącej ( typowy przedstawiciel wpie**olu od policjanta) . Prowokuja i wk***iają to dostają na czape. BARDZO DOBRZE PAŁOWAĆ NIC SIĘ NIE BAĆ. Pewnie jeszcze jeden z drugim na PiS głosował XD



co ty napisałeś matole? chyba sie filmów na polsacie naogladales ze mowisz policjant tez czlowiek, idac tym tropem k***a tez czlowiek, zlodziej tez czlowiek no popatrz hitler tez byl czlowiekiem, beda wam wkladac ta palke w dupe to poczujesz milujacego blizniego czlowieka w sobie, giń psie

twentyfree

2021-04-08, 11:21
powinni do nich strzelac a temu debilowi z dzieckiem wytoczyc sprawe o narazanie dziecka,

CzerstWybut

2021-04-08, 11:41
xXx5226 napisał/a:

Pijany, naćpany, czy głupi jesteś po prostu ? Gdzie Ty widzisz poprawę warunków życia ? Na początku jak patusy dostały socjal to fakt poprawiło się. Pracodawcy zaczęli doceniać pracowników, pensje poszły do góry. Ale wtedy ten Twój ukochany pis wpuścił Ukraińców, i zamiast jednego fachowca nagle zaczęło się opłacać mieć 2 kompletnie nieogarniętych pracowników. Kolejne lata to już coraz gorzej. Teraz co fanie jest ? Prawa Ci ograniczają Ty się cieszysz jak idiota tak ? Utrudniają lub też uniemożliwiają jakąkolwiek opiekę medyczna ale to dla Ciebie też spoko. Dobrobyt panuje tak ? A gdzie Ty ta poprawę widzisz ? W koszyku z zakupami gdzie w 2016 roku płaciłeś 40 zł a teraz 70-90 zł ? Tu jest ta poprawa ? To powiem Ci poprawa zajebista. Jeszcze 5 lat i mamy to co było w latach 90-tych. A ten Twój 1% patologi która pobiera 500+ możesz umiejscowić bajkach gdzieś pomiędzy garbatymi aniołkami a smokami. A jak Tobie do tego wszystkiego pasuje przeżeranie przez rząd naszych podatków na pomniki i inne pierdoły gdy wszystko w okół niedomaga to pytań więcej co do Ciebie nie mam, żyj sobie dalej w tym świecie o którym mówią w tvp.



Jak zrobisz sobie dziecko to z automatu zostajesz patolem pobierającym socjal. Masz ukraińców zamiast afryki. Ludzie wybrali pis bo nie chcieli afryki tak jak poprzednia władza wybrała. Coś musial kraj przyjąć wiec wybraliśmy tą opcje. Ale twoje myślenie sie ogranicza tylko do napie**alania jak jest ci jest źle. Nie mierz wszystkich własną miarą, ja wole jednego ogarniętego pracownika niż 2 niegarniętych bez jezyka ukrów, to że ty jesteś mało wartościową osobą nie znaczy że każdy polak taki jest. Opcje mialeś dwie, albo trzeba bylo siedzieć nad książkami w szkole albo szlifować swój fach. Teraz masz gówno i narzekasz i wymagasz aby ci państwo ch*j wie co dalo. Jedź na ukraine pomieszkać, na bialoruś, do tajlandii, do wietnamu, chin, afganistanu lub gdziekolwiek w afryce to docenisz swoje polożenie. Porównujesz nasz kraj do niemiec, kraju który zrabował nasz kraj i inne do okoła, a po wojnie jeszcze dostawał kase na odbudowę gdzie w tym czasie polacy byli dalej mordowani przez bolszewików i pracowali na nich. 10 lat temu zaczynalem pracę od standardowej stawki 10zł na godzinę, dziś najsłabszy pracownik startuje od 20.Wejś ty sie obudź i przestań pie**olić. O covidzie niechce mi sie tlumaczyć bo nie dotrze do ciebie ta informacja że cały świat z tym cyrkiem sie zmaga.

konrad2k7 napisał/a:

co ty napisałeś matole? chyba sie filmów na polsacie naogladales ze mowisz policjant tez czlowiek, idac tym tropem k***a tez czlowiek, zlodziej tez czlowiek no popatrz hitler tez byl czlowiekiem, beda wam wkladac ta palke w dupe to poczujesz milujacego blizniego czlowieka w sobie, giń psie



Masz racje... dla ciebie bym zlikwidował w twoim rejonie posterunek i poczekał aż się sam wytluczesz tam z patusami

:roll:

Bandzior020

2021-04-08, 11:43
Marcin360360 napisał/a:

Tych opłacanych psów jest strasznie mało a majdan to sobie mogą zrobić u Donalda T. Na działce bo w każdym innym miejscu zostaną przegonieni przez zwykłych Polaków a policja bedzie się tylko patrzeć i klaskac.
Tych opłacanych psów jest strasznie mało a majdan to sobie mogą zrobić u Donalda T. Na działce bo w każdym innym miejscu zostaną przegonieni przez zwykłych Polaków a policja bedzie się tylko patrzeć i klaskac.
500 plus jest na kazde dziecko a PO dawało tylko patologii wiec teraz rozumiecie czemu w internecie jest ból dupy? Normalny czlowiek pracuje nie ma czasu na pisanie komentarzy ale pleb ma czas i boli go ze za PO dostawali wiecej niz teraz.



Skoro wierzysz w te pie**olenie Pisowskiej propagandy jak to teraz jest lepiej to zwyczajnie Pusty jestes jak but i nie ma sensu z toba rozmawiać

Mixy321

2021-04-08, 12:01
DmNQ napisał/a:

Policjant też człowiek, chłopy ciągle ich wyzywają, prowokują, nagrywają i sypią paragrafami. Ja tam nigdy nie bylem w takiej sytuacji a wiele razy bylem spisywany na mieście z kolegami. Za darmo to się nie stało. Jeszcze chłop z opaską Polski walczącej ( typowy przedstawiciel wpie**olu od policjanta) . Prowokuja i wk***iają to dostają na czape. BARDZO DOBRZE PAŁOWAĆ NIC SIĘ NIE BAĆ. Pewnie jeszcze jeden z drugim na PiS głosował XD



Każdy tak mówi, dopóki sie nie okaże, że działaniami rządu jesteś spłukany i co wtedy robisz?

Każdy twardziel bez większego rozeznania w temacie.