18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ludzie bezbronni kontra ludzie w pełnym uzbrojeniu

Ludobojstw0 • 2021-04-08, 00:40
Katowice ludzie bezbronni kontra ludzie w pełnym uzbrojeniu


norbi140

2021-04-08, 12:30
tfujdiler napisał/a:

j***ne kórwy milicyjne, do zwolnienia brudasy i pod sąd j***ne cioty



Już pewnie sobie zwalileś i mama daje obiad. Przez te zdalne lekcje macie za dużo wolnego czasu

Ghost39

2021-04-08, 12:44
Manii napisał/a:

To sie glabie teraz dowiedz o tym jak Kalifornia i Floryda maja tyle samo przypadkow, pomimo ze w pierwszej lockdown, maseczki i komunizm pelna geba, w drugiej brak masek i wszystko otwarte.



Cepie, a okazuje się, że w Korei i Japonii działa. Jeśli obetniesz prezerwatywę na czubku to nie dziw się, że potem masz dziecko. Z maskami tam samo jak nie nosisz poprawnie nie dziw się, że działa.

Wojak88

2021-04-08, 14:20
Śmieci zasłaniające się dziećmi.

Tych z lewa, tych z prawa i tych z gówna - wszystkich takich pałować.

Rzuca się i zaczepki szuka, a jak znajdzie to wielki pokrzywdzony. 'pRaWdZioWy pOlAk', jego mać...

gu...........er

2021-04-08, 14:44
szkoda transferu mi na to :D Dzban z opaską PW skacze i jeszcze ma pretensje .

Kaczor_Donald

2021-04-08, 15:07
Brawo policja . Lać pałami ile wlezie.

MartweMurzyńskiePłody

2021-04-08, 15:46
Chwdp100Procent napisał/a:

Robociki matrixa w swoich mundurkach walczą z przestępczością - ponownie! Co za bandyci napadają na system! Jak oni mogą?! I dzieci też ich atakują? Do suki z nimi i pałą go, pałą go, pałą! Ahahaha!



weź ty się w łeb pie**olnij chłopie

tfujdiler

2021-04-08, 16:38
norbi140 napisał/a:

Już pewnie sobie zwalileś i mama daje obiad. Przez te zdalne lekcje macie za dużo wolnego czasu



tak zwaliłem sobie na zdjęcie twojej starej j***ny matole, i naucz się pie**olona cioto pisać jak mniemam twój stary to pies tak jak większość cwe*i co komentuje ten post. Jeden ch*j wirus jest i to jest fakt może to zmutowana grypa jeden ch*j, nic jednak ni9e daje uprawnieć tym sługusom pisuaru by tak traktować rodaka. j***ć milicje bo z policją to oni ch*ja mają wspólnego

trimix82 napisał/a:

Tutaj całość, dobrze obejrzeć gdyż ten filmik co na sadistic u daje mały kontekst sprawy.
Warto.



Dzięki za link, jeszcze raz j***ć milicyjne kórwy

picolo

2021-04-08, 16:40
Niech w końcu zaczną strzelać do tych cwe*i z telefonikami i się k***a skończy ta tik-tokowa moda na wk***ianie wszystkich dookoła i doprawianie sobie ku*asa tam gdzie go nie ma.

Chwdp100Procent

2021-04-08, 17:44
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

weź ty się w łeb pie**olnij chłopie



Jak się nie ma nic do powiedzenia, to już lepiej nic nie mówić, bo wychodzi z tego nic nie znaczące coś, czym marnujesz cudzy czas.

ququa

2021-04-08, 18:45
Chwdp100Procent napisał/a:

Robociki matrixa w swoich mundurkach walczą z przestępczością - ponownie! Co za bandyci napadają na system! Jak oni mogą?! I dzieci też ich atakują? Do suki z nimi i pałą go, pałą go, pałą! Ahahaha!






I dla takiej policji glosowałem na PIS :D

PieronJasnySzlag

2021-04-08, 19:01
Dot napisał/a:


cycu to zabroń księżom mówić o polityce, namawiać na głosowanie na pis, stawiać pomniki premierowi i zakazać głosowania 70+, bo mohery będą głosować na pis, bo patola będzie glosować na pis bo 500+, jak można być tak ślepym, wciskanie kiełbasy wyborczej ciemniactwu, bo zaglosuja na pis jaka demokracja, demokracji w tym kraju to nie mamy od dawna, nawet jesli te wybory sa prawdziwe to sa stanowione przez ludzi zyjacych w zaszufladkowanym swiecie sprzed 30 lat bo koscciol ma racje i to swietosc,


Jednym mówi kościół jak mają głosować a drugim mówi tefaenowska k***a, synowie komunistów, pseudointelektualna elyta warszafki.
Różnica jest taka że kościół głupi bo głupi ale to w tvn-ie jest więcej pogardy dla zwykłego pracownika który ma wyj***ne na tą wojne plebsu.
Kościół mówi na mnie co najwyżej że nie pójde do nieba zaś tvn i inne k***y michniki mówią na mnie żem rasista, ksenofob, antysemita i idiota z ciemnogrodu. Ot taka różnica

zapo87

2021-04-08, 20:35
DmNQ napisał/a:

Policjant też człowiek, chłopy ciągle ich wyzywają, prowokują, nagrywają i sypią paragrafami. Ja tam nigdy nie bylem w takiej sytuacji a wiele razy bylem spisywany na mieście z kolegami. Za darmo to się nie stało. Jeszcze chłop z opaską Polski walczącej ( typowy przedstawiciel wpie**olu od policjanta) . Prowokuja i wk***iają to dostają na czape. BARDZO DOBRZE PAŁOWAĆ NIC SIĘ NIE BAĆ. Pewnie jeszcze jeden z drugim na PiS głosował XD



Za co tak debilny komentarz dostal tyle piw? Widocznie jest wiecej takich debilow co tak mysla. Pies to nie czlowiek kiedy zaklada ten zomowski mundur. Dlatego skonczcie bronic tych cwe*i bo oni sa sterowani przez co maja tak nasrane w glowach jak polowa swiata wierzaca w śmiertelny wirus i ze lookdowny maja pomoc w jej zwalczeniu. Ta pseudo pandemia pokazuje ze na swiecie jest wiecej kretynow niz osob racjonalnie myślących

Voyton

2021-04-08, 21:08
DmNQ napisał/a:

Policjant też człowiek, chłopy ciągle ich wyzywają, prowokują, nagrywają i sypią paragrafami. Ja tam nigdy nie bylem w takiej sytuacji a wiele razy bylem spisywany na mieście z kolegami. Za darmo to się nie stało. Jeszcze chłop z opaską Polski walczącej ( typowy przedstawiciel wpie**olu od policjanta) . Prowokuja i wk***iają to dostają na czape. BARDZO DOBRZE PAŁOWAĆ NIC SIĘ NIE BAĆ. Pewnie jeszcze jeden z drugim na PiS głosował XD



Policjant to pies nie człowiek. k***y męczą i prześladują normalnych Polaków. Większość tych kundli to zdradzieckie i parszywe mordy, tak samo jak lekarze, naukowcy, nauczyciele czy cwe*ebryci.

PhantomMask

2021-04-08, 21:29
A to nie czasem pieski z katowickiej szkółki ? :lol: