18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn i ich allahy akbary

KillQ8 • 2013-05-22, 19:36
Jak donosi jeden z naszych czytelników - dopiero co na środku ulicy w Londynie dwóch śniadych kozojebców odrąbało komuś głowę maczetą.

Relacja anonimowego świadka z BBC.co.uk:

Byłem na spacerze z psem, gdy usłyszałem jakieś krzyki około 50 jardów ode mnie. Jakiś człowiek biegł w dół ulicy, goniony przez dwóch mężczyzn w samochodzie. Samochód zatrzymał się, mężczyźni wysiedli z niego z czymś co wyglądało jak miecz. Potem dosłownie odcięli głowę uciekającego mężczyzny. Pojawiła się uzbrojona policja (w spedalonej Anglii nie wszycy policjanci mają broń - to moje) i zaczęła się strzelanina. Teraz jesteśmy zamknięci, zabronili nam wychodzić z domów. Wygląda na to, że teraz dzieje się jeszcze więcej latają helikoptery i wszędzie krążą uzbrojeni policjanci.

P.S. zamordowany mężczyzna był żołnierzem.






Źródło - uwaga, są fotki nadające się na hard.

Ba...........co

2013-05-22, 20:38
Chcą wojny?? Będą ją mieć!!

Mojoo

2013-05-22, 20:40
LiveLeak:
Cytat:

In a south London street a man with bloody hands, carrying a knife and machete, approaches the camera and tries to justify what has just happened


Murzyn:
Cytat:

I apologiese that women have to witness this today, but in our lands our women have to see the same. You people will never be safe, remove your government, they don't care about you



na polski co murzyn z maczetą powiedział:
Cytat:

Przepraszam że kobiety muszą to dziś oglądać, ale w naszych stronach nasze kobiety muszą oglądać to samo. Nigdy nie będziecie tu bezpieczni ludzie. Obalcie wasz rząd, wy ich nie obchodzicie.



Wyraz protestu na to co nasze wojska im robią najwyraźniej, wydaje mi się, że nie jest to jedna z tych spraw allah akbarów gdzie kogoś rozpie**alają, a bo j***ć kulturę zachodnią. Więc proszę mi nie podpinać tego pod to, aczkolwiek w filmiku poniżej telewizja już podała, że krzyczeli "bóg jest wielki"...

alveanerleo2

2013-05-22, 20:40
Blazejekk napisał/a:

Gorzej niż murzyni na plantacji. polaczki niewolnicy :x

Też będziesz tak zapie**alał.

cerastes

2013-05-22, 20:40
Blazejekk napisał/a:

Szkoda, ze jakiegos polskiego scierwa nie zabili. Zebyscie wy widzieli jak te polszewickie scierwo tu u królowej zapie**ala xD. Gorzej niż murzyni na plantacji. polaczki niewolnicy :x





Do redakcji !!!!!!!!!!

dlaczego za takie teksty, nie ma bana ?
Ktoś o zdrowych zmysłach jest wśród modów ?!

proszę o jakąś mądrą odpowiedz, tu w poście !! nie na PW, po cichaczu jak to do tej pory robicie ucinając tematy !!

Nathaniel_Demerest

2013-05-22, 20:44



domi123 napisał/a:

Macie film :-)
http://vimeo.com/66751726





Zdjęcia:


Pan_Generał

2013-05-22, 20:44
Somalia jest krajem islamskim jełopy! I to muslimy zabiły tego żołnierza.

donplicco

2013-05-22, 20:45
ru_ziolo napisał/a:

Zrobił to murzyn ale i tak jedziecie po ciapatych. Żenujące.



Ciapaty - Muzłumanin. Islam- religia a nie rasa. Czarno-ciapaty= tyle samo co inny ciapaty.

hamusq

2013-05-22, 20:47
Za ta brutalna zbrodnie policji na niewinnych i pokojowo nastawionych muslimow, wyznawcy allaha w imie sprawiedliwosci beda palic, krasc i niszczyc co tylko sie da.

cerastes

2013-05-22, 20:50
Mojoo napisał/a:

LiveLeak:

Więc jacy ciapaci ja się pytam, skoro to chyba ten murzyn go zaj***ł?

Wyraz protestu na to co nasze wojska im robią najwyraźniej, wydaje mi się, że nie jest to jedna z tych spraw allah akbarów gdzie kogoś rozpie**alają, a bo j***ć kulturę zachodnią. Więc proszę mi nie podpinać tego pod to.




Hasaan Husein muzułmański duchowy przywódca dżichadystów somalijskiego ugrupowania Al-Shabaab.


Se...........xe

2013-05-22, 20:52
j***ne Allah srakbary

Mojoo

2013-05-22, 20:57
cerastes ok, wyjaśnienie dostałem, że to Somalijczyk, aczkolwiek nie mówił on nic, że nienawidzi naszej kultury czy nienawidzi nas. Powiedział jedynie, że u nich też kobiety muszą na to patrzyć i jak się domyślam częściej. Wszystko sprawia wrażenie jakby chciał zwrócić uwagę na to co dzieje się u nich, prawdopodobnie telewizja i sadol i tak podepnie to pod świętą wojne i nienawiść do zachodu.

Blazejekk

2013-05-22, 20:57
Hahah polaczki ból dupy? Zapie**alać za 5 zł biedaki :o Pluje na was smieci

DMN

2013-05-22, 20:58
Tutaj jeden z napastników.

GranatPL

2013-05-22, 21:00
Jak zginął żołnierz, to już kozojebce mają przerypane.
X