18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn i ich allahy akbary

KillQ8 • 2013-05-22, 19:36
Jak donosi jeden z naszych czytelników - dopiero co na środku ulicy w Londynie dwóch śniadych kozojebców odrąbało komuś głowę maczetą.

Relacja anonimowego świadka z BBC.co.uk:

Byłem na spacerze z psem, gdy usłyszałem jakieś krzyki około 50 jardów ode mnie. Jakiś człowiek biegł w dół ulicy, goniony przez dwóch mężczyzn w samochodzie. Samochód zatrzymał się, mężczyźni wysiedli z niego z czymś co wyglądało jak miecz. Potem dosłownie odcięli głowę uciekającego mężczyzny. Pojawiła się uzbrojona policja (w spedalonej Anglii nie wszycy policjanci mają broń - to moje) i zaczęła się strzelanina. Teraz jesteśmy zamknięci, zabronili nam wychodzić z domów. Wygląda na to, że teraz dzieje się jeszcze więcej latają helikoptery i wszędzie krążą uzbrojeni policjanci.

P.S. zamordowany mężczyzna był żołnierzem.






Źródło - uwaga, są fotki nadające się na hard.

kapral

2013-05-23, 13:26
jak taki człowiek się może przydać na ziemi? nijak.

pasożyt.

Szlachcic_Cygański

2013-05-23, 13:33
"Nigdy nie będziecie bezpieczni. Obalcie swój rząd, nie zależy mu na was". - z tym się zgodzimy. :D Chcemy rządów w całej Europie anty-imigranckich.

tysonic

2013-05-23, 13:39
hendrix_radek napisał/a:

Wszystko, nawet tolerancja, musi mieć swoje granice. Nie do pomyślenia jest by osoba walcząca za swój kraj (ofiara była żołnierzem), płacąca podatki i żyjąca uczciwie została zaatakowana przez pie**olonych ciapatych kozojebców we własnym kraju....



Obudz się chłopie - nie do pomyślenia to jest żeby kogokolwiek zaj***li maczetą na ulicy i jeszcze ucięli mu łeb. Zluzujcie Panowie z tym infantylizmem bo zapie**ala gimbą.

czub1789

2013-05-23, 13:43
No h*j by mnie trafił jakbym mieskał po sasiedzku z tymi zwierzetami o ni h*ja porozpie**alalbym im sklepy domy meczety i napie**alal kazdego ciapatego spotkanego na miejscu ludzi z okolicy wydarzenia

oozyxak0o

2013-05-23, 13:51
Czarny allah akbar? Fejk jak ch*j,piwa nie będzie.

Szlachcic_Cygański

2013-05-23, 14:06
Do up'ka :

" Według nieoficjalnych doniesień jeden ze sprawców zabójstwa to Abu Nusajbah - Nigeryjczyk urodzony w Anglii, mówiący z londyńskim akcentem, który choć urodził się w rodzinie chrześcijańskiej, przeszedł na islam. "

fylypsky

2013-05-23, 14:19
Trafiłem na necie na bardzo fajnego prosto napisanego posta, którym się z wami podzielę : )

They're not happy in Gaza ..
They're not happy in Egypt ..
They're not happy in Libya ...
They're not happy in Morocco ..
They're not happy in Iran ..
They're not happy in Iraq ..
They're not happy in Yemen ..
They're not happy in Afghanistan ...
They're not happy in Pakistan ..
They're not happy in Syria ..
They're not happy in Lebanon ..

SO, WHERE ARE THEY HAPPY?

They're happy in Australia ..
They're happy in Canada.
They're happy in England ...
They're happy in France ..
They're happy in Italy ...
They're happy in Germany ..
They're happy in Sweden ...
They're happy in the USA ..
They're happy in Norway ...
They're happy in Holland .
They're happy in Denmark .

Basically, they're happy in every country that is not Muslim
and unhappy in every country that is!

AND WHO DO THEY BLAME?

Not Islam.
Not their leadership.
Not themselves.

THEY BLAME THE COUNTRIES THEY ARE HAPPY IN!

AND THEN; They want to change those countries to be like....
THE COUNTRY THEY CAME FROM WHERE THEY WERE UNHAPPY!

Excuse me, but I can't help wondering...
How damn dumb can you get?

khrystall

2013-05-23, 14:48
Stryjek napisał/a:

W takim razie ten żołnierz powinien zrobić z nimi porządek.
Obrazek



Kto to k***a jest ?

Szlachcic_Cygański

2013-05-23, 16:10
khrystall napisał/a:



Kto to k***a jest ?



Słynny aktor norweski. Odgrywał rolę krzyżowca.

donplicco

2013-05-23, 17:03
optogej napisał/a:

Społeczność sadistica zawsze ślepo wierzy w to co napisane w temacie. Napisane, że ciapate - hajże, jechać po ciapatych.

Murzyn z krwią na rękach nie powiedział ani nie zrobił nic, co by świadczyło, że jest muslimem. Zupełnie też tak nie wygląda. k***a, trochę pomyślunku by się przydało, bo poza co poniektórymi powyżej to wszyscy jesteście jak dzieci we mgle, którym ktoś powiedział, że całe zło świata bierze się ze szmatogłowych. Owszem, bierze się go stamtąd bardzo dużo, ale tutaj nic o tym nie świadczy.

Mówicie, że macie w dupie TVNy, gazety wyborcze, onety, twoje weekendy i inne media, a puste słowa kogoś anonimowego na sadolu bierzecie na wiarę. ŻAŁOSNE



poczytaj więcej ignorancie.


nazirus2411 napisał/a:




ciapaty - od nazwy placka ktory oni uzywaja zamiast widelca i noza :lol: generalnie indie i okolice , pracuje z dwoma ciapkami w londynie i oni sa z hari cos tam ... co nie zmienia faktu ze muslimow tez jest tam duzo :-/



Do hindusów nic nie mam :) są na prawdę spoko.



jerzy110992 napisał/a:

polecam wpisać w google nick tego blazejkka, wychodzi profil na fotce

na którym ani trochę takim koksem już nie jest, ale wiek się zgadza



Oczy tęskniące za rozumem.

wernetto napisał/a:

ale się wk***iłem, jak o tym dziś poczytałem. Naprawdę jeśli lewactwo nie włączy myślenia, kultura europejska jebnie raz, dwa. Pozdrowienia dla wszystkich, którym przeszkadza chrześcijaństwo. Islam religia pokoju za paręnaście, parędziesiąt lat zdominuje Europę, wtedy będzie płacz.



Lewactwo nie włączy myślenia, bo bycie lewakiem polega na jego wyłączeniu i zapie**alaniu za stadem.

PanKupa

2013-05-23, 18:15
@up

Bardzo ciekawe, czyżby znowu nas r*chali w dupala? Być może rząd Brytolski w końcu zauważył, że ciapaci zaczynają być problemem i próbują się ich pozbyć, ale żeby nie wypaść jako rasiści wykorzystają do tego EDL?


Mnożą się teorie spiskowe - jedno jest pewne, ekspansje ciapatych trzeba ograniczyć.

Pan_Generał

2013-05-23, 19:15
Nazywał się Lee Rigby, osierocił 2 letniego synka


ProVVe

2013-05-23, 19:34
Mówię k***a... Wypuścić Brevika i niech organizuje siły zbrojne bo debile dopiero posmakowali co to jest ich miłosierna religia k***a mać... A tego typa powinni zakatować na śmierć wraz z z rodzinami w ramach odwetu... Oni wszyscy powinni zniknąć z Europy i ch*j mnie posunę się dalej Z GLOBU... Wyj***ć ich w kosmos bo niech ktoś u nich odrąbie głowę jakiemuś żołnierzowi... Gdzie jest sprawiedliwość się k***a pytam?!

Ne...........es

2013-05-23, 19:40
Stryjek napisał/a:



Nigdy nie pisz po pijaku na sadolu.

No wszystkich 'tronkach' piszą o tym. Z resztą, w pobliży była jednostka wojskowa i koszary.

sp***alał bo go gonili z bronią palną i z tasakami :roll: Co niby miał zrobić? Nie każdy jest jak Steven Seagal.



wtf?



Ty za to zasłużyłeś na strzała w mordę.



ty czlowieku to masz k***a kompleksy O.o nie ktore literki mi nie dzialaja ale co tam dopie**ol sie :p j***ny kretyn. jak widac kazdej osobie odpisujesz w tym temacie wiec sobie dam spokoj i powypisuj sie. i tak kazdy ma na ciebie wyj***ne.
P.S nie bede czytal twoich wypocin wiec pisz sobie ile chcesz :)
X