18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn i ich allahy akbary

KillQ8 • 2013-05-22, 19:36
Jak donosi jeden z naszych czytelników - dopiero co na środku ulicy w Londynie dwóch śniadych kozojebców odrąbało komuś głowę maczetą.

Relacja anonimowego świadka z BBC.co.uk:

Byłem na spacerze z psem, gdy usłyszałem jakieś krzyki około 50 jardów ode mnie. Jakiś człowiek biegł w dół ulicy, goniony przez dwóch mężczyzn w samochodzie. Samochód zatrzymał się, mężczyźni wysiedli z niego z czymś co wyglądało jak miecz. Potem dosłownie odcięli głowę uciekającego mężczyzny. Pojawiła się uzbrojona policja (w spedalonej Anglii nie wszycy policjanci mają broń - to moje) i zaczęła się strzelanina. Teraz jesteśmy zamknięci, zabronili nam wychodzić z domów. Wygląda na to, że teraz dzieje się jeszcze więcej latają helikoptery i wszędzie krążą uzbrojeni policjanci.

P.S. zamordowany mężczyzna był żołnierzem.






Źródło - uwaga, są fotki nadające się na hard.

toxzz

2013-05-24, 08:32
Zabrakło tylko Allahu Akbar
:/



Jak było to wiadomo.

I2ufu5

2013-05-24, 09:03
i tak ma być k***a wszędzie a najbardziej na granicy ! :>

ile ja bym dał żeby tak ponapie**alać :>

Laaska

2013-05-24, 09:07
brakuje allah akbar :(

Gamge

2013-05-24, 09:20
Moja subiektywna opinia wygląda następująco :W Polsce Pan Prokurator chciał by od razu posadzić wszystkich policjantów za bezpodstawne użycie broni, świadków że nie udzielili pierwszej pomocy a na koniec został by posłem albo senatorem. Piękna Polska rzeczywistość

P(r)OLAND

2013-05-24, 09:44
Znajomi wracaja z Holandii, mieli stala prace, ale Holandia wycofuje sie z obcokrajowcow.
Czekamy na postepy w pozostalych krajach, oraz na wieksze bezrobocie.
Allah Akbar!

POW667

2013-05-24, 09:49
Może krawężniki u nich nie noszą broni, ale jak już przyjeżdża prewencja to od razu z automatami ;) .

777

2013-05-24, 09:49
Kto to napie**ala?

Lechu66

2013-05-24, 09:49
Jak ładnie sk***iel rusza nóżkami... aż mi się chce k***a wstać i bić gromkie brawa tym policjantom!

Green ninja

2013-05-24, 09:51
@gdzieś tam wyżej
Policja w UK normalnie nie nosi broni

Precz_z_Preczem

2013-05-24, 09:51
Tym ścierwom też powinni łby odciąć.

pawelkrk00

2013-05-24, 13:38
Mogli strzelać w nogi potem plasterek szynki wieprzowej na ciało i ucinanie głowy nożem :D

kossa69

2013-05-24, 13:38
Dlaczego nie było strzału ostrzegawczego w głowę?

wi...........l2

2013-05-24, 20:28
optogej napisał/a:

Społeczność sadistica zawsze ślepo wierzy w to co napisane w temacie. Napisane, że ciapate - hajże, jechać po ciapatych.

Murzyn z krwią na rękach nie powiedział ani nie zrobił nic, co by świadczyło, że jest muslimem. Zupełnie też tak nie wygląda. k***a, trochę pomyślunku by się przydało, bo poza co poniektórymi powyżej to wszyscy jesteście jak dzieci we mgle, którym ktoś powiedział, że całe zło świata bierze się ze szmatogłowych. Owszem, bierze się go stamtąd bardzo dużo, ale tutaj nic o tym nie świadczy.

Mówicie, że macie w dupie TVNy, gazety wyborcze, onety, twoje weekendy i inne media, a puste słowa kogoś anonimowego na sadolu bierzecie na wiarę. ŻAŁOSNE




ekhm ku*wa mać - obczaj sobie nieocenzurowaną przez media wersję to będziesz wiedział, że wcześniej sobie allah*je - nie akbaruje, lecz pie**oli, że to co zrobił jest spoko i że islam spoko, że ząb za ząb blablabla
http://www.wykop.pl/link/1530145/pelny-niezmanipulowany-przez-media-manifest-zabojcy-z-londynu/
X