18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łokieć rodem z muay thai

Januszolino • 2021-01-20, 17:11
Na pokrzepieniu serc przesyłam wam informacje jak potoczyły się dalsze losy tego oto osobnika:

the black guys name is Ehcoud Cipe, he played for Fitchborg and after this was filmed, he got his scolarship taken away and his parents had to move, as he was constantly beaten up by angry white dudes. His family moved to new york, where he ended up working at an mcdonalds, that he one night tried to rob. He ended up in Jail where he was stabbed in the shower and died a couple of days later.


MisiaXD

2021-01-20, 17:18
Nowy trener najmana :mrgreen:

chorym

2021-01-20, 17:23
cechy murzyna

- wyprowadzanie ciosu gdy przeciwnik nie jest tego świadomy
- bicie leżącego
- kradzież co w rączki wpadnie
- nadużywanie słowa rasista
- porzucanie dzieci
- życie na socjalu
- praca hańbi
- geng geng geng
- ubogi zasób słów
- nasz brat w którego wbijamy i tak ch*ja został zabity przez policje, okradnijmy sklepy w tym sklepy czarnych właścicieli bo jak mówiłem wbijamy w to ch*ja
- pomarańczowy strój po 20stce

co tam jeszcze pominąłem

Kriski

2021-01-20, 17:23
"Wylądował w więzieniu, gdzie został zadźgany pod prysznicem i zmarł kilka dni później."

Bardzo pozytywne zakończenie tej historii.

Cz...........as

2021-01-20, 17:26
Szmaciarz.... Niezależnie od koloru skóry, takie zagranie zasługuje na samosąd.

Rebeliant

2021-01-20, 17:42
Sk***ysyn najpierw popatrzył, czy sędzia patrzy. Powinien dostać wilczy bilet do wszystkich lig akademickich i zawodowych, aby już nigdy w życiu nie grał w jakichkolwiek zawodach.

edit: Trzeba najpierw czytać opis. Jego kariera skończyła się cudownie dla ludzkości > inne ścierwo go zamordowało.

AyCaramba napisał/a:

Szmaciarz.... Niezależnie od koloru skóry, takie zagranie zasługuje na samosąd.



Każdy śmieć tak zrobi, dlatego samosądy w Brazylii czy w czarnych stanach USA to norma. W cywilizowanych krajach samosądy to czyn ludzkiego ścierwa, tylko i wyłącznie.

Zantus

2021-01-20, 17:46
No co za ch*j j***ny

shoe5maker

2021-01-20, 17:49
Kriski napisał/a:

Bardzo pozytywne zakończenie tej historii.



Dość podejrzanie pozytywne.

Cz...........as

2021-01-20, 18:01
@Rebeliant przeczysz sam sobie ciesząc się z dźgnięcia nożem a pie**oląc że samosąd jest zły :roll:

Poza tym opis jest wymyślony, zaj***ny z 9gag :roll: Bambus nazywa się Kewan Platt

Roland147

2021-01-20, 18:09
Oko cieszy sie na to Co przeczytalem :-) :-D :lol:

thcfull

2021-01-20, 18:10



chorym napisał/a:

cechy murzyna
- wyprowadzanie ciosu gdy przeciwnik nie jest tego świadomy
- bicie leżącego
- kradzież co w rączki wpadnie
- nadużywanie słowa rasista
- porzucanie dzieci
- życie na socjalu
- praca hańbi
- geng geng geng
- ubogi zasób słów
- nasz brat w którego wbijamy i tak ch*ja został zabity przez policje, okradnijmy sklepy w tym sklepy czarnych właścicieli bo jak mówiłem wbijamy w to ch*ja
- pomarańczowy strój po 20stce
co tam jeszcze pominąłem





Czarny facet nazywa się Ehcoud Cipe, grał w Fitchborgu, a po tym, jak to zostało sfilmowane, odebrano mu stypendium, a jego rodzice musieli się przeprowadzić, ponieważ był ciągle bity przez wściekłych białych kolesi. Jego rodzina przeniosła się do Nowego Jorku, wylądował jako pracownik w McDonalds, który pewnego wieczoru próbował obrabować. Wylądował w więzieniu, gdzie został zadźgany pod prysznicem i zmarł kilka dni później. HAPPY END

Rebeliant

2021-01-20, 18:24
AyCaramba napisał/a:

@Rebeliant przeczysz sam sobie ciesząc się z dźgnięcia nożem a pie**oląc że samosąd jest zły
Poza tym opis jest wymyślony, zaj***ny z 9gag Bambus nazywa się Kewan Platt



Cieszy mnie jak ścierwo eliminuje ścierwo w ścierwolandach, a USA też jest ścierwolandem. Ogólnie cieszy mnie jak zdychają nasi wrogowie. W sumie cieszy mnie jak zdychają ludzie z innych krajów niż Polska, a w Polsce, jak zdycha ścierwo, czyli złodzieje, bandyci, głupki itp odpady.

Stonka

2021-01-20, 19:00
ch*ja tam. Nie wierzę w takie zakończenie. To nie bajka Disneya.

plastic

2021-01-20, 19:24
fake story dla dziecinnych sadolków? fejsbunia też przesuwacie i potem dzielicie się "newsami" z rodziną itp? historia z dupy.