18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łokieć rodem z muay thai

Januszolino • 2021-01-20, 17:11
Na pokrzepieniu serc przesyłam wam informacje jak potoczyły się dalsze losy tego oto osobnika:

the black guys name is Ehcoud Cipe, he played for Fitchborg and after this was filmed, he got his scolarship taken away and his parents had to move, as he was constantly beaten up by angry white dudes. His family moved to new york, where he ended up working at an mcdonalds, that he one night tried to rob. He ended up in Jail where he was stabbed in the shower and died a couple of days later.


dattisuboi

2021-01-20, 19:26
Stonka napisał/a:

ch*ja tam. Nie wierzę w takie zakończenie. To nie bajka Disneya.



Zbyt piękne żeby było prawdziwe

plastic

2021-01-20, 19:36
Stonka napisał/a:

ch*ja tam. Nie wierzę w takie zakończenie. To nie bajka Disneya.



widać za to, jak ludzie przetwarzają informację i czym się kierują w osądach. potem ci sami ludzie w internecie namawiają cie do głosowania na Korwina, a po roku, zrażeni brakiem osobistych sukcesów, będą ci ODRADZAĆ Korwina i polecać Hołownię xD i zawsze mają pełne moralnych zasad wyjaśnienie i przygotowane konstrukcje ciągów przyczynowo skutkowych, które potwierdzają słuszność ich osądu.

chaos informacji i niespełnionych, chłopięcych marzeń :( ^^

Bloblas

2021-01-20, 19:39
Piękne zakończenie z happy endem :)

Tranquillum

2021-01-20, 19:44
Kriski napisał/a:

"Wylądował w więzieniu, gdzie został zadźgany pod prysznicem i zmarł kilka dni później."
Bardzo pozytywne zakończenie tej historii.



Muszę przyznać, że spodziewałem się, że czarny tak skończy.. I am racist?

mygyry

2021-01-20, 21:10
Ale w zasadzie ch*j nas obchodzi prawdziwa historia, po prostu chcielibyśmy, żeby tamta się ziściła bo na to zasłużył

plastic

2021-01-20, 21:16
mygyry napisał/a:

Ale w zasadzie ch*j nas obchodzi prawdziwa historia, po prostu chcielibyśmy, żeby tamta się ziściła bo na to zasłużył



a ch*j mnie obchodzi twoje podejście do urojeń i to jak bardzo i dlaczego chcesz w nie wierzyć. pisz bloga :)

airwalk

2021-01-20, 21:47

Wyobraźcie sobie sytuacje odwrotną że biały łokciuje czarnego .....rasizm blm itp...

Empa666

2021-01-20, 22:20
chorym napisał/a:

cechy murzyna
- wyprowadzanie ciosu gdy przeciwnik nie jest tego świadomy
- bicie leżącego
- kradzież co w rączki wpadnie
- porzucanie dzieci
- życie na socjalu
- praca hańbi
- geng geng geng
- ubogi zasób słów
- pomarańczowy strój po 20stce
co tam jeszcze pominąłem



Usunąłem raptem 2 punkty i masz opis typowego polskiego Sebixa


:lol:



:lol:

wioletkak

2021-01-20, 23:41
chorym napisał/a:

cechy murzyna
- wyprowadzanie ciosu gdy przeciwnik nie jest tego świadomy
- bicie leżącego
- kradzież co w rączki wpadnie
- nadużywanie słowa rasista
- porzucanie dzieci
- życie na socjalu
- praca hańbi
- geng geng geng
- ubogi zasób słów
- nasz brat w którego wbijamy i tak ch*ja został zabity przez policje, okradnijmy sklepy w tym sklepy czarnych właścicieli bo jak mówiłem wbijamy w to ch*ja
- pomarańczowy strój po 20stce
co tam jeszcze pominąłem



Pominales że jesteś chorym ksenofobem i rasistą. Ludzie odwalają takie numery bez względu na kolor skóry ale chyba pewnie i tak nie zrozumiesz bo w tak prosty i przyziemny sposób podbijasz swoje niziutkie już ego

:roll:

chorym

2021-01-21, 01:39
wioletkak napisał/a:

Pominales że jesteś chorym ksenofobem i rasistą. Ludzie odwalają takie numery bez względu na kolor skóry ale chyba pewnie i tak nie zrozumiesz bo w tak prosty i przyziemny sposób podbijasz swoje niziutkie już ego



Oooooo no i proszę uderz w stół a nożyce się odezwą, co? Lubisz targać czarne lance? Jak tam się leżało na rynku mordą do kostki i krzyczało i cant breath? Gardzę Tobą śmieciaro, dawniej byś chodziła na łyso htfuuuuuuuuu

psarnack

2021-01-21, 05:55
chorym napisał/a:

Oooooo no i proszę uderz w stół a nożyce się odezwą, co? Lubisz targać czarne lance? Jak tam się leżało na rynku mordą do kostki i krzyczało i cant breath? Gardzę Tobą śmieciaro, dawniej byś chodziła na łyso htfuuuuuuuuu



A może to ten co czarnym buty lizał , nigdy nie wiesz .. ;)

Lyttald

2021-01-21, 14:14
chorym napisał/a:

cechy murzyna
- wyprowadzanie ciosu gdy przeciwnik nie jest tego świadomy
- bicie leżącego
- kradzież co w rączki wpadnie
- nadużywanie słowa rasista
- porzucanie dzieci
- życie na socjalu
- praca hańbi
- geng geng geng
- ubogi zasób słów
- nasz brat w którego wbijamy i tak ch*ja został zabity przez policje, okradnijmy sklepy w tym sklepy czarnych właścicieli bo jak mówiłem wbijamy w to ch*ja
- pomarańczowy strój po 20stce
co tam jeszcze pominąłem



Że jest bardziej dumny ze swojego ku*asa niż ty ze swojego.