18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódzki szeryf-pedalarz trafia na wkurwionego kierowcę...

Jesse.Pinkman • 2021-03-01, 10:44
...i pedalski kombinezonik zapewne wypełnił się gównem ze strachu. Obok oczywiście ścieżka rowerowa - standardowo jak w większości filmików tej umysłowej ameby. Akcja od 0:45:


TRQPL

2021-03-02, 11:19
Kosmodysk napisał/a:

Nie nabijajcie mu wyświetleń.
Do odj***nia...



To jet link do kanału na YT , należy zgłosić cały kanał.
Jak nie bedzie miał gdzie wrzucać swoich nagrań to nie bedzie sensu jego wk***iających działań działań

Sawix

2021-03-02, 11:20
notak napisał/a:

j***ny pedalarz, jak ja nie lubię tych mend


To ja mógłbym o tpbie napisać " j***ny dzban za monitorem "

szpidi

2021-03-02, 11:29
pie**olony cwe* pedalarz

lollo

2021-03-02, 11:47
też mnie pajace wk***iają mają ścieżkę rowerową a jadą ulicą !!!!!

ruddie

2021-03-02, 20:34
Noside napisał/a:

Wszystkie filmy tego jebańca zlinkować na komendę i niech się bawią



Zgłosiłem i nic

Folur

2021-03-02, 20:48
dres do odstrzału!!

TRQPL

2021-03-02, 21:10
Folur napisał/a:

dres do odstrzału!!



Sądzę że pedalarz nosi rajtuzy a nie dres.

Laci

2021-03-03, 01:39
uszi napisał/a:

Fakt po takiej drodze na rowerze jechać bym się nie odważył i gościu jest pieprzonym kamikadze...
Z drugiej strony wytłumaczę wam, dlaczego masę rowerzystów, zwłaszcza na rowerze szosowym jeździ po jezdni zamiast drodze dla rowerów:
1. Inni rowerzyści - podczas gdy zwykłym rowerem pani jadąca do pracy jedzie z prędkością ok. 12 km / h, to rowerzyści szosowi jadą około 30 km / h i po prostu bezpieczniej czują się wśród aut, gdyż to oni są wyprzedzani i jest większa szansa, że kierowcy będą ostrożni w trakcie tego manewru. Taka pani Krysia lubi skręcić prosto w ciebie, bo gdzież by mogła pomyśleć, że ktoś może ją wyprzedzać, przecież nie ma prawka
2. Piesi - mimo, że idziemy ścieżką rowerową, to przecież my mamy pierwszeństwo! Rodzinny spacer? To możemy iść całą drogą, nam wolno! Dzieci - niech sobie pobiegają, przecież co może się stać przy nierozgarniętym gówniaku i prędkości 30 km / h?! Idziemy z pieskiem? Niech sobie pobiega, pogoni z rowerami, wpadnie komuś pod koło
3. Drogi dla rowerów - pewnie większość sadoli jeździ na co dzień bombardierem solarisem czy inną pesą i nie będą tego wiedzieć...
W samochodzie ciśnienie w oponach to około 2 barów, a w rowerze szosowym często 7 - 10 barów. Nawet nie wyobrażacie sobie jak ciężka jest jazda przez kostkę, wjazdy, czy nawet dwu centymetrowe krawężniki... To najzwyczajniej w świecie męczarnia i dlatego większość z nas "pedalarzy" woli jechać jezdnią
Reasumując - sam uważam na kierujących i jako, że sam pokonuję autem masę kilometrów to wiem jak jeździć, by jak najmniej wk***iać kierowców, wśród rowerzystów jest masę patologii i osób które zachowują się lekkomyślnie, nieodpowiedzialnie i zwyczajnie niebezpiecznie, ale nie mierzcie wszystkich jedną miarą!
Pozdrawiam wszystkich opasłych sadoli którym nie chcę się dupy ruszyć z przed monitora do kuchni po chipsy, a co dopiero uprawiać jakiś sport, spocić się i zmęczyć dla przyjemności i zdrowia.
Pedalarz



1. To niech dostosuje prędkość do warunków panujących na drodze dla rowerów, albo prowadzi krucjatę przeciwko babcią czy rodzinką z dziećmi na drodze dla rowerów.

2. Niech nie zapie**ala 30km/h tylko jedzie te 15-20 jak każdy normalny uczestnik ruchu? To, że kupiłam Ferrari nie zwalnia mnie z obowiązku przestrzegania przepisów i na ograniczeniu do 70 nie pojadę 300km/h.

3. To kup rower, który nadaje się do jazdy po kostce. Albo rower na bagażnik samochodowy czy do tej pesy czy innego autokaru i jedź sobie na zadupie gdzie droga pusta i możesz pedałować.
Jak chcesz się dla zdrowia i sportu zmęczyć to nie jeździsz po mieście tylko jedziesz poza miasto jak każdy zdrowo myślący człowiek.



Andrzejas

2021-03-06, 10:33
pie**olicie tam że przygotowany. Normalnie się takiego napie**ala, a potem rozk***ia mu te wszystkie kamerki i jest po sprawie. (Tak. Kiedyś wstawiłem sie tutaj w obronie tego typa, bo raz jedyny miał w pewnej kwestii rację.)

sleju

2021-05-10, 22:54
Ja pie**ole. Dobra, sam jeżdżę na rowerze, tak, też mam pedalski ciuszek, ale k***a mać. 2-pasmówka, ograniczenie do 70, a ten syfiarz jedzie, mając ścieżkę rowerową obok po ulicy. Zwykły pieniacz - jedna kamerka w dupie, druga w cyckach i szuka sensacji. Do potrącenia.