18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódzki szeryf-pedalarz trafia na wkurwionego kierowcę...

Jesse.Pinkman • 2021-03-01, 10:44
...i pedalski kombinezonik zapewne wypełnił się gównem ze strachu. Obok oczywiście ścieżka rowerowa - standardowo jak w większości filmików tej umysłowej ameby. Akcja od 0:45:


Angevil

2021-03-01, 18:14
Rzgowska w Łodzi- tam się jeździ 70 w porywach do stu km/h i faktycznie trasa rowerowa jest aż do następnych świateł po prawej.
Kierowca ma 100% racji.

bercisko

2021-03-01, 18:23
kolosasz napisał/a:

Niektórzy nazywają rowerzystów pedalarzami. Wiadomo jakie są konotacje tej nazwy w języku polskim: homoseksualny męższczyzna.
Mnie dziwi nazywanie użytkowników rowerów pedalarzami. Dziwi mnie to dlatego, bo jak wiadomo to samochód jest przedłużeniem
penisa. Na twoją wypasioną furę prędzej uwagę zwróci inny facet niż kobieta. Czyli twoje auto to twój penis pokazywany innym
facetom. I to jest, k***a, pedlastwo.
A ten, k***a, na tym filmiku wyszedł z tego auta jak żołądź z napletka



Ale Nam wstyd! Pocisnąłeś po całej braci sadolskiej tak, że aż wszystkich zatkało. Od jutra tylko filmy z kotkami wrzucamy.

Newretrowave

2021-03-01, 18:33
Tinky winky pedał j***ny z torebką .

uszi

2021-03-01, 18:53
Fakt po takiej drodze na rowerze jechać bym się nie odważył i gościu jest pieprzonym kamikadze...

Z drugiej strony wytłumaczę wam, dlaczego masę rowerzystów, zwłaszcza na rowerze szosowym jeździ po jezdni zamiast drodze dla rowerów:

1. Inni rowerzyści - podczas gdy zwykłym rowerem pani jadąca do pracy jedzie z prędkością ok. 12 km / h, to rowerzyści szosowi jadą około 30 km / h i po prostu bezpieczniej czują się wśród aut, gdyż to oni są wyprzedzani i jest większa szansa, że kierowcy będą ostrożni w trakcie tego manewru. Taka pani Krysia lubi skręcić prosto w ciebie, bo gdzież by mogła pomyśleć, że ktoś może ją wyprzedzać, przecież nie ma prawka

2. Piesi - mimo, że idziemy ścieżką rowerową, to przecież my mamy pierwszeństwo! Rodzinny spacer? To możemy iść całą drogą, nam wolno! Dzieci - niech sobie pobiegają, przecież co może się stać przy nierozgarniętym gówniaku i prędkości 30 km / h?! Idziemy z pieskiem? Niech sobie pobiega, pogoni z rowerami, wpadnie komuś pod koło

3. Drogi dla rowerów - pewnie większość sadoli jeździ na co dzień bombardierem solarisem czy inną pesą i nie będą tego wiedzieć...
W samochodzie ciśnienie w oponach to około 2 barów, a w rowerze szosowym często 7 - 10 barów. Nawet nie wyobrażacie sobie jak ciężka jest jazda przez kostkę, wjazdy, czy nawet dwu centymetrowe krawężniki... To najzwyczajniej w świecie męczarnia i dlatego większość z nas "pedalarzy" woli jechać jezdnią

Reasumując - sam uważam na kierujących i jako, że sam pokonuję autem masę kilometrów to wiem jak jeździć, by jak najmniej wk***iać kierowców, wśród rowerzystów jest masę patologii i osób które zachowują się lekkomyślnie, nieodpowiedzialnie i zwyczajnie niebezpiecznie, ale nie mierzcie wszystkich jedną miarą!

Pozdrawiam wszystkich opasłych sadoli którym nie chcę się dupy ruszyć z przed monitora do kuchni po chipsy, a co dopiero uprawiać jakiś sport, spocić się i zmęczyć dla przyjemności i zdrowia.

Pedalarz

paranzaboy

2021-03-01, 19:11
Broń powinna być ogólnodostępna.

notak

2021-03-01, 19:50
uszi napisał/a:

Fakt po takiej drodze na rowerze jechać bym się nie odważył i gościu jest pieprzonym kamikadze...
Z drugiej strony wytłumaczę wam, dlaczego masę rowerzystów, zwłaszcza na rowerze szosowym jeździ po jezdni zamiast drodze dla rowerów:
1. Inni rowerzyści - podczas gdy zwykłym rowerem pani jadąca do pracy jedzie z prędkością ok. 12 km / h, to rowerzyści szosowi jadą około 30 km / h i po prostu bezpieczniej czują się wśród aut, gdyż to oni są wyprzedzani i jest większa szansa, że kierowcy będą ostrożni w trakcie tego manewru. Taka pani Krysia lubi skręcić prosto w ciebie, bo gdzież by mogła pomyśleć, że ktoś może ją wyprzedzać, przecież nie ma prawka
2. Piesi - mimo, że idziemy ścieżką rowerową, to przecież my mamy pierwszeństwo! Rodzinny spacer? To możemy iść całą drogą, nam wolno! Dzieci - niech sobie pobiegają, przecież co może się stać przy nierozgarniętym gówniaku i prędkości 30 km / h?! Idziemy z pieskiem? Niech sobie pobiega, pogoni z rowerami, wpadnie komuś pod koło
3. Drogi dla rowerów - pewnie większość sadoli jeździ na co dzień bombardierem solarisem czy inną pesą i nie będą tego wiedzieć...
W samochodzie ciśnienie w oponach to około 2 barów, a w rowerze szosowym często 7 - 10 barów. Nawet nie wyobrażacie sobie jak ciężka jest jazda przez kostkę, wjazdy, czy nawet dwu centymetrowe krawężniki... To najzwyczajniej w świecie męczarnia i dlatego większość z nas "pedalarzy" woli jechać jezdnią
Reasumując - sam uważam na kierujących i jako, że sam pokonuję autem masę kilometrów to wiem jak jeździć, by jak najmniej wk***iać kierowców, wśród rowerzystów jest masę patologii i osób które zachowują się lekkomyślnie, nieodpowiedzialnie i zwyczajnie niebezpiecznie, ale nie mierzcie wszystkich jedną miarą!
Pozdrawiam wszystkich opasłych sadoli którym nie chcę się dupy ruszyć z przed monitora do kuchni po chipsy, a co dopiero uprawiać jakiś sport, spocić się i zmęczyć dla przyjemności i zdrowia.
Pedalarz





daleko Ci od typowego pedalarza

mirkselv2

2021-03-01, 20:03
AyCaramba napisał/a:

Szkoda takiego w łeb walić, 5 kamerek, dobrze przygotowany na podpie**olenie. Pewnie rudy.



Dlatego trzeba tak walnąć, żeby nie miał już szans podpie**olić

Yanki.de

2021-03-01, 20:06
Mi€kka faja.

Kieru

2021-03-01, 21:17
kiedyś ktoś mu giry połamie. Z tego co się orientuje, kilku łódzkich taksiarzy już się na niego szykuje

toastt

2021-03-01, 21:56
Można gościowi zgłosić cały kanał i w uzasadnieniu napisać, że treści zamieszczane na jego kanale zawierają niedozwolone słowa, typu: pedał. Na YT już wymyślą do którego punktu regulaminu mogą przyporządkować tę "okropną" zbrodnię. Szybko zablokują mu kanał.

Pereze87

2021-03-01, 22:09
j***ć pedalarzy ? :mrgreen: :mrgreen:

Skuba

2021-03-01, 23:00
Prawidłowo, jest obowiązek jazdy DDR'em a ten sie ładuje na asfalt.

Grzechuj

2021-03-01, 23:33
Trzeba ch*jowi pie**olnąc i zaj***ć te kamerki . I ch*ja zrobi cwe* j***ny! Aż bym k***a wsiadł w auto i podjechał te 250 km do Łodzi i mu naj***ł!

PryszczatyJeż

2021-03-02, 02:19
To dawajcie akcja, zgłaszamy jego kanał!