18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódzki szeryf-pedalarz trafia na wkurwionego kierowcę...

Jesse.Pinkman • 2021-03-01, 10:44
...i pedalski kombinezonik zapewne wypełnił się gównem ze strachu. Obok oczywiście ścieżka rowerowa - standardowo jak w większości filmików tej umysłowej ameby. Akcja od 0:45:


notak

2021-03-01, 12:26
Zbysław napisał/a:

pedalarze, motoc**y itd. ogólnie to wszyscy są źli co wychodzą na dwór



czlowieku, nie myl pojęć,
to określenia dla idiotów którzy nie wiedzą co to kultura i wyobraźnia

pitteroo

2021-03-01, 12:42
Fajnie że są takie dzbany co odpie**alają manianę, a następnie w akcie samouwielbienia wrzucają takie materiały żeby każdy mógł się z niego pośmiać :-P

mygyry

2021-03-01, 12:44
Żeby sk***iela w końcu wciągnęło pod koła w tirze, a dla Pana w czerwonym piwo.

AN...........or

2021-03-01, 12:50
powinien byc zakaz jazdy po ulicy jak obok jest ścieżka

JaTylkonaChwile

2021-03-01, 12:51
ja tam mijajac rowerzystow zachowuje prawidlowy odstep itd. ale jak widze k***y na rowerach jadące obok siebie, bo musza sobie pogadac i blokuja droge - wtedy mam duza potrzebe umycia szyby jak przejezdzam obok, smiesza mnie pozniej te ich "faki" pokazywane w moją strone :D

0_rafiks_0

2021-03-01, 12:56
ANALizator napisał/a:

powinien byc zakaz jazdy po ulicy jak obok jest ścieżka



"Rowerzyści moga poruszać się większością dróg publicznych z wyłączeniem dróg ekspresowych i autostrad oraz jezdni, wzdłuż których prowadzą wyznaczone drogi lub pasy dla rowerów. Jednym słowem moga jeździć bez ograniczeń po zwykłych drogach, a jeśli są wzdłuż nich ścieżki rowerowe, to musza z nich skorzystać."

xv89

2021-03-01, 13:10
Jesse.Pinkman napisał/a:

Spokojnie panowie - śmigam często po Łodzi i to tylko kwestia czasu aż ktoś z jeszcze większą niż jego sieczką we łbie zakończy mu karierę rozsmarowując to gówno po asfalcie - tutaj na każdego cwaniaka znajdzie się jeszcze większy cwaniak



Pieprzenie. Wystarczy spojrzeć na swoistego ambasadora Łodzi tych ameb - gościa o nicku @Łódzki Rejestrator. Cymbał spowodował poważny wypadek poruszając się rowerkiem po drodze szybkiego ruchu i dalej sobie jeździ i prowokuje niebezpieczne sytuacje.

https://www.youtube.com/channel/UCst8B5sYKc3ylPBwed78btQ

Głąbowi nie przetłumaczysz, a jedyna metoda leczenia takich idiotów to solidny kaftan, silne psychotropy i elektrowstrząsy (najlepiej z lobotomią).

Szegerege12

2021-03-01, 13:13
xv89 napisał/a:

Pieprzenie. Wystarczy spojrzeć na swoistego ambasadora Łodzi tych ameb - gościa o nicku @Łódzki Rejestrator. Cymbał spowodował poważny wypadek poruszając się rowerkiem po drodze szybkiego ruchu i dalej sobie jeździ i prowokuje niebezpieczne sytuacje.
Głąbowi nie przetłumaczysz, a jedyna metoda leczenia takich idiotów to solidny kaftan, silne psychotropy i elektrowstrząsy (najlepiej z lobotomią).



to ten sam pedalarz - ten z video opa i twój

Jurand350

2021-03-01, 13:13
Najbardziej wk***iający pedalarz jakiego kiedykolwiek widziałem, jakiś czas temu było nagranie jak spowodował wypadek jeżdżąc w środku nocy na drodze po której wszyscy kierowcy jeżdżą 90 +/-... Może kiedyś trafi na pojeba i zniknie jak rowerowy konfident z Warszawskiej wisły.

RadosnyRabarbar

2021-03-01, 13:14
A teraz troche z prawa :
"Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym."

Więc jak jest droga rowerowa w kierunku, w którym się porusza, a jest to niech pedalarz wypie**ala na te drogę bo może dostać mandat albo wpie**ol ;)

Pierwszy raz widzę kamerę z tyłu w rowerze, pewnie jakiś stary ormowiec albo przykładny pies

epoxxpl

2021-03-01, 13:21
Szkoda nerwów na taką parówę. Rowerzysta ewidentnie ma problemy z głową. Niejeden by mu pewnie zak***ił, ale przy takiej ilości kamerek tego debila to szkoda sobie robić syf. Pewnie jak sra i śpi to też ma włączone kamerki. Kto wie może kiedyś jakiś człowiek z kamerką zatrzyma tego dzbana wezwie policję i dostanie mandat za swoją głupotę.(Sprawę reguluje ustawa Prawo o ruchu drogowym, a właściwie jej 33 artykuł, w którym czytamy:
Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym.)

Ewentualnie może ktoś go kiedyś rozjedzie na lewych rejestracjach.
Ja mam podobnie na osiedlu, ale z biegaczami. ch*j nie będzie biegał po chodniku bo nierówno i schodzi biegać po jezdni.

DzidaZawodnik

2021-03-01, 13:25
To lewica wyhodowała takich oderwanych od rzeczywistości zjebów. Podziękujcie sami sobie za wsparcie jakie im daliście i za to, że zawsze idziecie z nimi na kompromis

Emis

2021-03-01, 13:31
Haha mandat powinien dostać skoro jest ścieżka a jełop po drodze pedalarzy

Pralpunkt

2021-03-01, 13:43
Rycerz Ortalionu mógł mu wpie**ol spuscic

NiemiecWaszPan

2021-03-01, 13:48
Lepe na ryj mógł chociaż dresik pedalarzowi wyj***ć. Było by śmieszniej...