18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuz kocha najbardziej

Denat_urat • 2017-09-16, 16:51
Nie było bo przed chwilą zajumałem to z pejsbuka od znajomego z profilu. Jak to mówią łobuz kocha najbardziej, a że mu czasami nerwy puszczą to czasami tak bywa... Jak się nie podoba to :idzwch*j: Nazwiska celowo usunięte.

hellbwoi

2017-09-17, 03:18
SQRW3L_ponury napisał/a:


Serio tak sadzisz ? Jedyna zmiana bedzie polegała na tym ze min. zero bedzie mógł odwołac kazdego sedziego (czyt. naczelnik bedzie mógł - bo min zero mozna odwołać w sekundę - no dobra - w 48 godzin - w przciwienstwie do maliniaka i dlatego gnom taki wsciekły za weta)... Jak myślisz - zero/gnom bedzie interesował sie i 'łatał' takie sprawy jak tej Karyny Sandry (ewentualnie innego Kowalskiego czy nowaka) poprzez reczną zmianę skłądu (bo do tego sie te reforma defacto ogranicza) ? - czy raczej bedzie skupiony na dopie**alaniu kazdemu kto jest przeciw niemu (a tak naprawde chodzi tylko o jednego gostka - tego z Brikseli) ? Nie widzisz tego ?
To nie jest (ta potrzebna) reforma - to jest zwykłe centralizownie sitwy pod swoją komendą... 'gangi' i debile jak były w śadach beda nadal - moze nawet czesciej/gesciej bo pislam na kadzdym kroku pokazuje ze swoich nie da ruszyć - zmieni sie tylko to że teraz bedzie chrzestny papa nad wszystkimi... czyli również nad tymi nielicznymi którzy bylli uczciwi - nadal sądzisz ze to dobra zmiana ? bo ja nie mam zadnych złudzeń że dojna...




Daj spokój on tu tylko tak bredzi jak moda dyktuje, żeby nałapać piwek, oportunista, ot co.

qwerqw

2017-09-17, 03:51
pie**olić sądy.... daj namiar na tę Sandrę !!!!!!!

manson__

2017-09-17, 05:11
BenderXXX napisał/a:

Zwróćcie uwagę na pisownię, przecież to jest patologia 100%. Oni musieli przestać chodzić do szkoły w 4 klasie podstawówki...

niema
renke
niejest
zamykajom
tesz
pszez
h*j
jom
szczenke
przyczymywal


To jest pikuś. Odwiedź forum, na którym urzęduje tzw 'polonia'. W większości to wielcy 'patryjoci', którzy to zapominają, w sposób wręcz magiczny, języka po dwóch, k***a, latach poza granicami kraju. Typowe 'polactwo'. Bo Polakami tego się nie da w żaden sposób nazwać. Do gazu sk***ych synów! Jednych i drugich.

aras_pl

2017-09-17, 08:16
Tak pisze pod tym postem na fb niejaka weronika hełm " Taki ch*j to widać że szacunku dla kobiet niema a nawet do matki bo taki jak renke dzwiga na partnerkę to i do matki swej niejest lepszy do takich to nie zamykajom moja mama świeci pamięci tesz była tak skopana tesz pszez chłopa i 4lata a jeszcze h*j nie siedzi takie nasze prawa" Polska trudna język

styx38

2017-09-17, 08:18
Ale do zdjęcia to umalować się zdążyła.

ho...........zo

2017-09-17, 09:02
Kto nigdy nie wpie**olił konkubinie po pijaku niech pierwszy rzuci kamykiem.

mrkler

2017-09-17, 09:50
Niezbyt to inteligentne ale zrobił by kilka razy ;)

Daniel01

2017-09-17, 09:52
za wygląd ryja dostała.......... najchętniej to umówił bym ją z rzeźnikiem...... na wymianę ryja!!!!!

Morthaliar

2017-09-17, 10:41
Velture napisał/a:

Znając polski wymiar sprawiedliwości dostanie 2 lata w zawiasach.
No i w sumie dobrze bo po ch*j zmieniać sądy, policję i prokuratury? Jest przecież dobrze jak jest, no nie? Wyjdźmy na ulicę i zamanifestujmy aby zostało po staremu. Na złość tym j***nym pisiorom!
Dobrze gadam!



Doinformuj się w temacie. Tu nie chodzi o przepisanie kodeksów, a
o ustawienie swoich kolegów na wysokich stołkach.

djzib0

2017-09-17, 10:56
Znajome głównych bohaterek oraz one same to jak białe murzynki. Prawie wszystkie mają dzieci ale ojca na zdjęciach to nie widziałem. Przykro, że taki program jak 500+ wspomaga również takich ludzi.

PS. k***a! Jedna z komentujących na FB napisała "bydź" zamiast "być" :)

pr...........as

2017-09-17, 11:36
nasz damski Rocky napisał "Niewiecie co się stało a jusz afera kryncicie ale jusz wszytko wyjaśnione jestem wolny"

ciach bajera, sprawy nie ma :D

cubasa

2017-09-17, 12:48
rozumie z liscia zajj***ć wręcz wskazane raz na pół roku ale żeby pobić? oj nie!!
przecież zawsze można odejść ale nie pobić !!

Timitum

2017-09-17, 13:14
Cytat:

Doinformuj się w temacie. Tu nie chodzi o przepisanie kodeksów, a
o ustawienie swoich kolegów na wysokich stołkach.


I dlatego prezydent ją zawetował. Więc dalej będą "swoi" z poprzedniego systemu zamiast "swoich" z obecnego, a potrzebnych zmian jak nie było tak nie ma.
PS Ktoś ma fotki typa co ją pobił?