18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuz kocha najbardziej

Denat_urat • 2017-09-16, 16:51
Nie było bo przed chwilą zajumałem to z pejsbuka od znajomego z profilu. Jak to mówią łobuz kocha najbardziej, a że mu czasami nerwy puszczą to czasami tak bywa... Jak się nie podoba to :idzwch*j: Nazwiska celowo usunięte.

Denat_urat

2017-09-17, 13:21
Witam was ponownie. Dzisiaj chciałbym poruszyć bardzo ważną kwestię. A mianowicie błędy, które popełniają początkowi kaci oraz niesolidni rzemieślnicy.

Najczęściej patrol wezwany na interwencję w sprawie domowej awantury zastaje poobijaną kobietę, nierzadko w kałuży krwi i kolejny poczciwy chłopak, który chciał się odprężyć ma przechlapane przez głupią babę ;) .

Najczęstszym sposobem karcenia szmat jest naparzanie pięścią na oślep. Jest to złe rozwiązanie i zostawia sporo śladów na ciele. Jeżeli nie mamy ochoty na bardziej wymyślny wpier_dol, należy bić otwartą dłonią. Bijemy w twarz po bokach (nigdy prosto w nos!) oraz tył głowy. Nie należy też skupiać się mocno na jednym punkcie, bo może to spowodować siniaki. Co do pięści - można, jednak jest tylko jedno miejsce w które można zakur_wiać szma_cie. Jest to brzuch. Można to robić mocno i dowolnie trafiać, aż do pomieszania płynów ustrojowych ;) . Często pomijanym punktem przez większość przykładnych mężów i narzeczonych są kończyny. Ogrom ludzi zapomina, że kolana i uda są u kobiet stosunkowo czułymi punktami. Jednak bicie po nogach czy łapach pięściami mija się z celem (jedynie kopnięcia). I tutaj do akcji wkraczają przedmioty. Polecam każdemu zaopatrzyć się w policyjną, gumową pałkę lub jej imitacje, można dostać na każdym bazarze. Bardziej doświadczeni preferują uderzanie z całej siły w stopy ;) . Stuprocentowa skuteczność plus zerowe ślady czynię tę metodę jedną z najlepszych. Kolejny punkt, to kolana, chyba każdy wie jak to boli.

Do pary z pałką, deską, gazrurką, smyczą, łańcuchem polecam zastosować poduszkę. Taką zwykłą jaką używamy do spania, ewentualnie, do podparcia na kanapie. Służy ona tłumieniu obrażeń i zapobiega powstawaniu ran otwartych. Poduszką można także dusić. Jest ona o tyle dobra, że dzięki właśnie temu tłumieniu daje nam zielone światło na nakur_wianie szma_ty ciężkim przedmiotem po głowie. Bez większego ryzyka.
Na koniec jeszcze słówko o duszeniu, oprócz poduchy używa się linki stalowej, sznurków, paska, szalika, kabla,itd.

Jednak najlepiej sprawdza się kawałek delikatnego materiału (szczególnie jedwab). Nie powoduje on czerwonych pręgów na szyi. Przy duszeniu jest ważne potrząsanie głową w celu zdezorientowania ofiary.

stefanoprodi

2017-09-17, 13:23
Velture, swoim komentarzem pokazujesz, że obca jest Ci niezależność i niezawisłość sądów i KONSTYTUCJA! To oczywiście IRONIA :) Jednocześnie zauważam, że prawo nie jest po to, żeby chronić durniów. Proste.

niegrzech

2017-09-17, 13:26
"Znając polski wymiar sprawiedliwości dostanie 2 lata w zawiasach.
No i w sumie dobrze bo po ch*j zmieniać sądy, policję i prokuratury? Jest przecież dobrze jak jest, no nie? Wyjdźmy na ulicę i zamanifestujmy aby zostało po staremu. Na złość tym j***nym pisiorom!
Dobrze gadam!"

Koleś weź się mocno pie**olnij młotkiem w głowę to może Ci się coś we łbie naprawi.
Tak się składa, że PiS popiera napie**alanie kobiet bo uważa, że to fundament rodziny.
http://natemat.pl/164367,stanislaw-pieta-z-pis-o-konwencji-antyprzemocowej-bede-namawial-do-jak-najszybszego-wycofania-sie-z-niej
Zaraz mnie prawaki zaatakują, że natemat to nie rzetelne źródło ale nie chce mi się dla Was szukać więcej bo i tak "nikt nas nie przekona, że carne jest czarne a białe jest białe", że zacytuję klasyka...

elfis

2017-09-17, 14:13
stanik wypchany gąbką, propo fotki

Timitum

2017-09-17, 15:07
niegrzech napisał/a:

Tak się składa, że PiS popiera napie**alanie kobiet bo uważa, że to fundament rodziny.
http://natemat.pl/164367,...ania-sie-z-niej


Popieranie do wycofania się z całej "antyprzemocowej" ustawy jest jak niechęć do reform sądownictwa: ustawa jest ch*jowa i nie służy temu co jest w tytule. Jeśli się mylę, to niech mnie eksperci poprawią.

Wiewór

2017-09-17, 19:13
Napisał bym co robi łobuz najmocniej ale admin stuleja usunie :D
Dla faceta nie ma usprawiedliwienia ale jakoś niewierze, że ona nie wiedział z kim się zadaje...

Kosmodysk

2017-09-17, 20:34

" kopał ja ja lezala na ziemi nie przytomna :( "- ja to bym jej w dupę zapakował, nie często trafia się taka okazja.

StaryIdiota

2017-09-17, 21:23
Oto zdjęcia z fb oprawcy, ktoś powyżej o to prosił. ;)

Też temat wstawiłeś, przecież to normalna sytuacja na Śląsku.

furror81

2017-09-17, 21:34
Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (85 piw)
Znając polski wymiar sprawiedliwości dostanie 2 lata w zawiasach.
No i w sumie dobrze bo po ch*j zmieniać sądy, policję i prokuratury? Jest przecież dobrze jak jest, no nie? Wyjdźmy na ulicę i zamanifestujmy aby zostało po staremu. Na złość tym j***nym pisiorom!
Dobrze gadam!

ch*ja dobrze gadasz. Bo to właśnie PIS chce reformy wymiaru sprawiedliwości. Jakbyś nie siedział tyle na sadistic to byś to wiedział i 85 debili co Ci piwo dali :)

SatANAL

2017-09-18, 03:14
Gdzie to zobaczyć na FB i wdać się w dyskusję?

DavidBeckham

2017-09-18, 09:04
Velture napisał/a:

Znając polski wymiar sprawiedliwości dostanie 2 lata w zawiasach.
No i w sumie dobrze bo po ch*j zmieniać sądy, policję i prokuratury? Jest przecież dobrze jak jest, no nie? Wyjdźmy na ulicę i zamanifestujmy aby zostało po staremu. Na złość tym j***nym pisiorom!
Dobrze gadam!



Jesteś tępy jak but, nie wszystko jest czarno-białe, myślisz że coś się zmieni ? Pewnie 500+ bierzesz to tak pie**olisz, prawda jest taka, że gówno wiesz, a gadasz. Spójrz na Przyłębską jest prezesem TK z naruszeniem prawa, jej działalność została negatywnie zaopiniowana przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów w okręgu, chcesz kolesiostwa? Baba co nie nadaje się na sędziego SO jest prezesem TK, kolejna kwestia to aktualni prezesi i wiceprezesi Sądów Okręgowych, których odwołał Minister Sprawiedliwości i wsadził swoich bo ustawę zmienili. Nie mówię, że było dobrze, ale k***a teraz to już w ogóle nie będzie dobrze jak będzie nepotyzm i kolesiostwo. PiS i PO to jedna zgraja, PiS wprowadza cenzurę, propaguje rozdawnictwo, k***a...jak ludzie mogą chcieć pracować, jak za nie robienie niczego dostaje się zasiłki i 500+, ktoś na to musi płacić...

Ps. Ta dziewczyna ze zdjęcia sama sobie wybrała takiego księcia, na pewno nie pierwszy raz ją pizgnął, zresztą wiesz co? On nawet zawiasów nie dostanie, bo ta karyna tego nie zgłosi, za to też obwinisz wymiar sprawiedliwości ?

Howie

2017-09-18, 10:00
Nie upubliczniasz nazwisk, ale zostawiasz bardzo charakterystyczne podwójne imię i miniaturkę ze zdjęciem profilowym. Bez sensu, bo znaleźć te osoby to jedna minuta.

~Velture

2017-09-18, 12:17
Niesamowite jak wielu kretynów traktuje wszystko na 100% poważnie i ma ból dupy o komentarz na portalu o czarnym humorze hahahahahaha :amused:

Jakbym wam napisał, że r*cham wam starą to byście też to brali tak na poważnie?

Zluzujcie wory troszkę bo wam tryśnie zaraz hahahahaha.

antropoid

2017-09-18, 16:44
Sprawcę znaleźć i spalić w piecu.
Potem pobitą i jej szwagierkę tez spalić.
Problem patologii rozwiązany, popiołami nawozić pola.

Respektuj

2019-07-18, 15:26
Velture napisał/a:

Znając polski wymiar sprawiedliwości dostanie 2 lata w zawiasach.
No i w sumie dobrze bo po ch*j zmieniać sądy, policję i prokuratury? Jest przecież dobrze jak jest, no nie? Wyjdźmy na ulicę i zamanifestujmy aby zostało po staremu. Na złość tym j***nym pisiorom!
Dobrze gadam!



Uważam identycznie. Mogą smialo wyciągać ludzi z domu napie**alac i r*chac a ja bede ogladal i jadl popcorn. Bo przy urnach beda dalej na nich głosować. To tak jak maz bije kobietę, tych kobiet tez mi nie szkoda widocznke kochaja byc bite i r*chane