18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łobuz kocha najbardziej

Denat_urat • 2017-09-16, 16:51
Nie było bo przed chwilą zajumałem to z pejsbuka od znajomego z profilu. Jak to mówią łobuz kocha najbardziej, a że mu czasami nerwy puszczą to czasami tak bywa... Jak się nie podoba to :idzwch*j: Nazwiska celowo usunięte.

pr...........as

2017-09-16, 19:00
To ten gołąb z siłki z tribalem na łapie? :D

... jakbym wiedział

Ixodidae

2017-09-16, 19:18
A tak wyglądała przed


Sandra Martyna ****** napisał/a:

Tak juz szpital zgłosił sprawe
na policje , pobił ja w sobotę przez trzy dni ja przyczymywal w domu pod kluczem , ma uraz glowy szczenke złamaną i w kilku miejscach kości policzkowe dla mnie jest sknczy kopał ja ja lezala na ziemi nie przytomna :(


mtrix

2017-09-16, 19:51
i prawidłowo. nikt nie dostaje w ryja z nic

SpeedyG

2017-09-16, 20:01
Przecież już z ryja widać, że ta laska jest z patologi : typ karynka z blokowsika.

snik0

2017-09-16, 20:53
Za darmo nie dostała

Dżizas_kurde

2017-09-16, 20:54
Ciekawy jestem co ona odj***ła że zmusiła faceta do tego żeby jej parę razy przyłożył...

Nie to żebym był zwolennikiem napie**alania kogokolwiek...
Ale...
Są takie hadry... że potrafią faceta zwyzywać i jeszcze porzucać jakimiś przedmiotami, polecieć z pięściami i jeszcze skopać.. bo myślą że im nie odda.....
A tu zonk :)


Jednak w tym przypadku jest to zwykłe pobicie (jeśli faktycznie ją pozbawił wolności) to szczególnie typ powinien pierdzieć w pasiaki...

Moby_Dick

2017-09-16, 21:07
Czyli spranie na kwaśne jaPko.


Putikonto

2017-09-16, 21:40
to zdjęcie przed pobiciem?

SQRW3L_ponury

2017-09-16, 22:41
Velture napisał/a:

Znając polski wymiar sprawiedliwości dostanie 2 lata w zawiasach.
No i w sumie dobrze bo po ch*j zmieniać sądy, policję i prokuratury? Jest przecież dobrze jak jest, no nie? Wyjdźmy na ulicę i zamanifestujmy aby zostało po staremu. Na złość tym j***nym pisiorom!
Dobrze gadam!


Serio tak sadzisz ? Jedyna zmiana bedzie polegała na tym ze min. zero bedzie mógł odwołac kazdego sedziego (czyt. naczelnik bedzie mógł - bo min zero mozna odwołać w sekundę - no dobra - w 48 godzin - w przciwienstwie do maliniaka i dlatego gnom taki wsciekły za weta)... Jak myślisz - zero/gnom bedzie interesował sie i 'łatał' takie sprawy jak tej Karyny Sandry (ewentualnie innego Kowalskiego czy nowaka) poprzez reczną zmianę skłądu (bo do tego sie te reforma defacto ogranicza) ? - czy raczej bedzie skupiony na dopie**alaniu kazdemu kto jest przeciw niemu (a tak naprawde chodzi tylko o jednego gostka - tego z Brikseli) ? Nie widzisz tego ?
To nie jest (ta potrzebna) reforma - to jest zwykłe centralizownie sitwy pod swoją komendą... 'gangi' i debile jak były w śadach beda nadal - moze nawet czesciej/gesciej bo pislam na kadzdym kroku pokazuje ze swoich nie da ruszyć - zmieni sie tylko to że teraz bedzie chrzestny papa nad wszystkimi... czyli również nad tymi nielicznymi którzy bylli uczciwi - nadal sądzisz ze to dobra zmiana ? bo ja nie mam zadnych złudzeń że dojna...

Misiek_KRK

2017-09-16, 23:29
Obie siostry pochodzą z patologii.
Obie siostry mają dzieci. Facet sandry mieszka w Sztokholmie ( wykańcza wnętrza)
Facet Ewy to typowy patol.
Ale obie dziewczyny oprócz wyglądu nie maja nic do zaoferowania.
Typowe pustaki.
Ale ich koleżanki nie są lepsze.
Nawet wpisy pod zdjęciem mówią same za siebie
Cytat z FB
Weronika ****** Taki ch*j to widać że szacunku dla kobiet niema a nawet do matki bo taki jak renke dzwiga na partnerkę to i do matki swej niejest lepszy do takich to nie zamykajom moja mama świeci pamięci tesz była tak skopana tesz pszez chłopa i 4lata a jeszcze h*j nie siedzi takie nasze prawa

Sandra Martyna ****** Tak juz szpital zgłosił sprawe
na policje , pobił ja w sobotę przez trzy dni ja przyczymywal w domu pod kluczem , ma uraz glowy szczenke złamaną i w kilku miejscach kości policzkowe dla mnie jest sknczy kopał ja ja lezala na ziemi nie przytomna

Insaner

2017-09-16, 23:31
Założę się, że to jakiś wyżelowany lub łysy dresik z osiedlowej siłki. Nie wiem czemu, ale nie szkoda mi kobiet bitych przez takich typków. Chyba wychodzą z założenia, że tak jak autor tematu wspomniał "łobuz kocha najbardziej". Skoro wiążą się z kimś, kto na pewno już nie raz dał po sobie poznać że jest agresywny zamiast z kimś normalnym to co mamy im współczuć? Na pewno nie pierwszy raz jej wpie**ol spuścił, albo nawet komuś na jej oczach. Tylko wtedy Karyna pewnie piszczała i się cieszyła "no dalej Seba wpie**ol mu!" :-D


edit// długo nie było trzeba szukać - tam wszyscy są ze skrajnej patologii
:amused:

Baldzi

2017-09-16, 23:34
Pewnie sobie zasłużyła

elfis

2017-09-17, 00:31
po twarzach tych bab widać że to karyny, znalazły sobie męski odpowiednik prostactwa, więc o co szum,
to typowa patologia

BenderXXX

2017-09-17, 02:40
Zwróćcie uwagę na pisownię, przecież to jest patologia 100%. Oni musieli przestać chodzić do szkoły w 4 klasie podstawówki...

niema
renke
niejest
zamykajom
tesz
pszez
h*j
jom
szczenke
przyczymywal