18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lista bolszewików w PIS

Wiewór • 2017-08-30, 10:26
Chciałem się z Wami podzielić czymś fantastycznym!
Wreszcie ktoś się pofatygował i wykonał listę bolszewików w PIS. Powiem szczerze, że sam jestem zaskoczony bo nie wiedziałem, że jest ich aż tyle!
Lista zawiera co bardziej znanych. Brakuje wielu samorządowców i pierdzistołków. Min. nie ma tak wybitnej persony jak mój faworyt Leonard Krasulski, który pacyfikował strajki w Gdańsku :-D

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. Zasłynął ze skazania Bronisława Komorowskiego.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

A ty co? Dalej popierasz PIS i krzyczysz "precz z komuną"? :amused:

A na koniec soczysty bonusik. Prosto z pamiątkowego albumu "agenta Bolka".
Zdjęcie przedstawia św. Lecha Kaczyńskiego i towarzysza generała Kiszczaka.
Zastanawiające jest, że "pojmany" opozycjonista jest nadzwyczajnie ubawiony "aresztowaniem" i swoim przesądzonym losem.
Na widok takiego bolszewickiego oprawcy, który "chwyta" ;-) mnie za ramię miał bym zakłopotaną minę przez mimowolne opróżnienie zawartości kiszek prosto w spodnie.
No ale wiadomo. Ja to nie Lech. Lech się niczego nie bał. Śmierci się nie kłaniał. Co mówimy bogowi śmierci!? Nie dzisiaj. To są jego słowa, które przebiegle podj***ł mu jakiś stary grubas.
To zdjęcie jest tym bardziej dziwne ponieważ dziś już wiemy, że Lech nigdy nie był ani zatrzymany ani aresztowany w czasie strajków...

~Velture

2017-08-30, 10:49
No i co?
Mój ojciec też był w partii i jego koledzy i mnóstwo innych bo jak się nie zapisałeś do partii to nie mogłeś pracować nigdzie w państwowych firmach.
Zmuszano tak ludzi do zapisywania się. Chciałeś pracować to się zapisujesz albo wypie**alaj.
Takie czasy były i 3/4 członków zapisywało się aby mieć święty spokój.

Mojego dziadka tez zmuszono do zapisania się bo był dyplomatą i jasno i wyraźnie bez owijania w bawełnę powiedziano mu, że ma trójkę dzieci na utrzymaniu i nie jest w partii i źle to wygląda i partia mu pomoże zawsze a bez partii to nigdy nie wiadomo jak to z pracą będzie czy nie będzie.

Popytaj się rodziców i dziadków swoich co się działo jak nie zapisywałeś się do partii będąc na państwowej posadzie.

Piridais

2017-08-30, 10:57
Nie jestem ani za PiS ani za PO, ale jeśli mam wybierać, to zawsze wybiorę prawicę!! Wystarczy zobaczyć co lewica robiła z naszym krajem przez ostatnie parę lat, i co robi obecnie z Europą, debilne pomysły, równouprawnienia, wyniszczanie gospodarki, całkowite zmaltretowanie ekonomi, infantylni politycy i ich teorie, imigranci którzy gwałcą zabijają tworzą getta i za paręnaście lat będą anektować poszczególne kraje.

Ale pomijając fakt że dzieje się to co się dzieje to tak na prawdę wasza wina, bo ja przekonałem całą rodzinę by nie głosowali na debili, i poszliśmy głosować na Korwina który de facto jego brutalnych slow zamierzał zrobić co kolwiek dla dobra naszego kraju. I co zobaczyliśmy? 4,7 czy tam 4,9% a to daje do myślenia, daje to że jesteście mocni w gębie i szczekacie w internecie co wam ślina na język przyniesie a nawet na głupie wybory dupska nie ruszycie.

Także śpijcie Polacy śpijcie.

A bym zapomniał, jeśli myślicie że w kraju będzie lepiej to pamiętajcie ze na wasze miejsce jest dwóch Ukraińców, bon voyage.

janlew

2017-08-30, 10:59
To jest podobna sytuacja jak z tymi ostatnio często podnoszonymi przez lewactwo Tatarami. Tak, to są muzułmanie, ale pomagali nam napie**alać muzułmanów przez wieki w obronie katolickiego Królestwa Polskiego, w którym woleli żyć, bardziej niż pod butem Hana. Do tego dobrze znali wroga i jego nawyki oraz metody. Ci co przeszli na Polską stronę i zdradzili, przywitali się z palem jak Azja Olbrychski. Z pozostałych wyszli całkiem spoko Polacy, jak ten Kukiz na przykład.


nowynick

2017-08-30, 11:01
no niestety mamy wybór głównie między starymi dziadami, żeby problem byłych komuchów i ich przeciwników u władzy rozwiązać należy głosować na roczniki 1971+ (tych co nie mieli 18 lat za komuny)

tycho

2017-08-30, 11:06
Jak mnie bawi ta cała prawicowo lewicowa przepychanka. Kiedy ten tępy naród zrozumie, że nie ma prawicy i lewicy tylko jest jedno ścierwo nazywane rządem i odgrywana przed opinią publiczną szopka. Dopóki tego nie zrozumie upośledzona cześć społeczeństwa to dalej polska będzie dymana tak jak jest juz od kilku wieków. PO=PiS i odwrotnie zrozumcie w końcu, że oni wszyscy są komunistycznymi scierami.

janlew

2017-08-30, 11:07
nowynick napisał/a:

no niestety mamy wybór głównie między starymi dziadami, żeby problem byłych komuchów i ich przeciwników u władzy rozwiązać należy głosować na roczniki 1971+ (tych co nie mieli 18 lat za komuny)


Nie znasz pojęcia "Resortowe dzieci"? Kim myślisz że zostają dzieci agentury. Sędziów, generałów, redaktorów i profesorów splątanych z postkomuną i wsi? ...kasierami w Tesco? PRL to z resztą ich epizod, na prawdę to trzecie pokolenia AK walczy z trzecim pokoleniem Bolszewików. I zmiany pokoleniowa czy systemowe, mogą zmieniać co najwyżej metody walki.

Cytat:

PO=PiS i odwrotnie zrozumcie w końcu


No czegoś głupszego to nie słyszałem. To czemu Makaron, Makrela a nawet Putin tak nienawidzą obecnego rządu? Dla czego na ulicę zamiast 200.000 wk***ionych młodych patriotów, wychodzą dziady z SB, WSI, palikociarni i fundacje Sorosa? Dla czego SBcy popełniają samobujstwa, na wieść o traconych emeryturach? Co robi Trump na szczycie trójmorza? Co ty chłopie pie**olisz za farmazony???

SpeedyG

2017-08-30, 11:16
Nocna zmiana i wszystko jasne. Szkoda, że nie doszło do lustracji - może teraz nie byłoby potomstwa komunistów we wszystkich instytucjach państwowych i propagandowych.

Wiewór

2017-08-30, 11:20
Piridais napisał/a:

bo ja przekonałem całą rodzinę by nie głosowali na debili, i poszliśmy głosować na Korwina


Przekonałeś ich, żeby nie głosowali na debili i żeby zagłosowali na Korwina. Trochę na bakier z logiką. Przecież JKM to jest arcydebil. Król kabotynów. On powinien codziennie chodzić w czapce Stańczyka bo jest nadwornym błaznem w europarlamencie. :amused:

Cały problem polega na tym, że PIS każdego co był w partii uznaje za wroga ale gdy ktoś z PIS był w partii to oj tam oj tam. Rozgrzeszenie wymyślają na poczekaniu.
Poza tym lista nie tylko zawiera ludzi, którzy zapisali się do partii dla rozwijania kariery. Lista zawiera regularnych zawodowych oprawców, którzy oddali się komunie całym sercem - np. towarzysz Kryże i towarzysz prokurator Piotrowicz.

tycho

2017-08-30, 11:23
janlew napisał/a:


No czegoś głupszego to nie słyszałem. To czemu Makaron, Makrela a nawet Putin tak nienawidzą obecnego rządu? Dla czego na ulicę zamiast 200.000 wk***ionych młodych patriotów, wychodzą dziady z SB, WSI, palikociarni i fundacje Sorosa? Dla czego SBcy popełniają samobujstwa, na wieść o traconych emeryturach? Co robi Trump na szczycie trójmorza? Co ty chłopie pie**olisz za farmazony???


Polecam Ci trochę dokładniej prześledzić sejmowe głosowania. Zdziwisz się wtedy jaka jednomyślność panuje wśród posłów gdy chodzi o ich interesy. A co do Twojego pytania o wszystkie te wydarzenia o których wspomnialeś to wyraźnie napisałem o odgrywanej przed nami szopce, że niby mamy jakiś wybór, ale widocznie należysz do tej cześci społeczeństwa o której też wspomnialem w swoim poście.

100Burned

2017-08-30, 11:35
No co? Komuna. Widać, słychać i czuć.

Ostatnio co przez burze dachy pozrywało z domów (nieubezpieczonych bo po ch*j przeca komu płacić złodziejom z ubezpjeczalni) to już łapy powyciągali do państwa,,bo łoni nie majo dzie teroz iś". A państwo już do rozdawania się szykuje. Ja rozumiem- są ludzie, których stać na pomaganie, mogą pomóc i nie ma dla nich znaczenia że pomagają ludziom tak naprawdę bez wyobraźni. Pomagają i ch*j, dla dobrego samopoczucia. Gdybym miał to może w niektórych przypadkach też bym dał.

Ale dlaczego do k***y nędzy ja jako niezamożny młody człowiek, co uczciwie pracuje i jakoś tam bez wodotrysków wiąże koniec z końcem mam w podatkach obowiązkowo płacić za głupotę innych? Albo na inne pińset plusy?

Jaką głupotę? Znam ludzi co mają dachy ewidentnie do roboty, krokwie sk***iałe po 30 latach, nierobione to zamiast w to zainwestować żeby dom był pewny i bezpieczny to kupują za 20- 30 klocy jakąś niemiecką limo w gnoju typu passat, a4 czy insignia, byleby somsiad z zazdrości się zesrał. Prawda taka że jak dom postawiony tak jak należy i z czego należy, remontowany kiedy trzeba nie straci dachu ot tak bo mocniej wieje. W wiadomościach jak pokazują zdjęcia tych ,,chołp" co dach zerwało to człowiek dochodzi do wniosku że jeszcze z 5 lat to to i tak by się zawaliło w p*zdu.

Jedyna mocna strona PISu to to że nie ściągają bandytów, gwałcicieli i morderców wiadomo skąd i że nie liżą c**y mekelowej. Z uwagi na fakt że opozycja tylko czeka żeby doszczętnie rozpie**olić Polskę będę zmuszony dalej opowiadać się za PISem mimo wszystko :(

voidinfinity

2017-08-30, 12:03
Velture napisał/a:

No i co?



No i gówno ;-) Jak dajesz dupy, to potem nie próbuj grać cnotki niewydymki to bo jest żałosne.

Ja wiem, że takie czasy były, że była taka mądrość etapu (jak niedawno miłość do EU), oraz że tylko nieliczni potrafili się postawić czerwonym - ale widzisz jeden z drugim będzie na czerwonych jechał, a sam legitymację partyjną ma schowaną głęboko w szafie, obok zdjęć ze ślubu.

Ja wiele rozumiem i wiele potrafię wybaczyć - ale hipokryzji - nigdy.

Wiewór

2017-08-30, 12:18
100Burned napisał/a:

No co? Komuna. Widać, słychać i czuć.

Ostatnio co przez burze dachy pozrywało z domów (nieubezpieczonych bo po ch*j przeca komu płacić złodziejom z ubezpjeczalni) to już łapy powyciągali do państwa,,bo łoni nie majo dzie teroz iś". A państwo już do rozdawania się szykuje. Ja rozumiem- są ludzie, których stać na pomaganie, mogą pomóc i nie ma dla nich znaczenia że pomagają ludziom tak naprawdę bez wyobraźni. Pomagają i ch*j, dla dobrego samopoczucia. Gdybym miał to może w niektórych przypadkach też bym dał.

Ale dlaczego do k***y nędzy ja jako niezamożny młody człowiek, co uczciwie pracuje i jakoś tam bez wodotrysków wiąże koniec z końcem mam w podatkach obowiązkowo płacić za głupotę innych? Albo na inne pińset plusy?

Jaką głupotę? Znam ludzi co mają dachy ewidentnie do roboty, krokwie sk***iałe po 30 latach, nierobione to zamiast w to zainwestować żeby dom był pewny i bezpieczny to kupują za 20- 30 klocy jakąś niemiecką limo w gnoju typu passat, a4 czy insignia, byleby somsiad z zazdrości się zesrał. Prawda taka że jak dom postawiony tak jak należy i z czego należy, remontowany kiedy trzeba nie straci dachu ot tak bo mocniej wieje. W wiadomościach jak pokazują zdjęcia tych ,,chołp" co dach zerwało to człowiek dochodzi do wniosku że jeszcze z 5 lat to to i tak by się zawaliło w p*zdu.

Jedyna mocna strona PISu to to że nie ściągają bandytów, gwałcicieli i morderców wiadomo skąd i że nie liżą c**y mekelowej. Z uwagi na fakt że opozycja tylko czeka żeby doszczętnie rozpie**olić Polskę będę zmuszony dalej opowiadać się za PISem mimo wszystko :(



W większości się z Tobą zgadzam poza tą częścią o mocnych stronach PIS i dalszym na nich głosowaniem.
Mnie też k***ica trzepie za każdym razem jak pokazują rozhisteryzowany plebs płaczący po każdym huraganie i wyciągający przed tv łapy do rządu po odszkodowania za zniszczenia.
k***a mać. Od dawnien dawna moi rodzicie płacą za ubezpieczenia.
Rodzicie zawsze się ubezpieczyli od śmierci. Gdyby im się coś stało to żebyśmy z siostrą nie wylądowali pod mostem.
Ubezpieczali dom i samochód.
Ja teraz ubezpieczam swoje mieszkanie i swojego rozpie**alacza szos.
Jak w latach 90' po Polsce przeszedł huragan i wraz z nim odleciał nam cały dach z domu. Somsiedzii robili przedstawienie przed kamerami telewizji. Mdleli, wili się na ziemi "ło matko bosko, cały majontek, oni bezdomni, państwo to ch*j co oni majo zrobić?". Ojciec dzień później zadzwonił do PZU. Następnego dnia przyjechał likwidator szkód z PZU. Wycenił naprawdę dachu na 30000 zł. Dwa dni później po dachu biegali dekarze i robili nowy dach.
A somsiady dalej mdleli przed kamerami i biegali do gminy z podaniami o jałmużnę a straż nawlekała im folię na resztki dachu, żeby im nie zalało do reszty tych szczurzych nor.

Ubezpieczenie mieszkania kosztuje 130 zł rocznie.
Ubezpieczenie na życie od WSZYSTKIEGO - 600 zł rocznie. No wiem 730 zł! Przecież to jest 36 butelek taniej wódki.
Jak mnie ch*j strzeli to żona z córką dostaną 150000 zł na otarcie łez. Nie będą chodzić na żebry po urzędach.
Czy przeciętnego wpie**alacza cebuli stać na myślenie "co będzie"? Nie.
Elektorat PIS to są ludzie bezradni życiowo. Oni muszą mieć państwo opiekuńczo-opresyjne bo nie są w stanie zaplanować i prowadzić się samemu przez życie. Potrzebują interwencji państwa i paragrafu w każdej dziedzinie życia.

voidinfinity napisał/a:


Ja wiele rozumiem i wiele potrafię wybaczyć - ale hipokryzji - nigdy.



Hipokryzja wk***ia najbardziej na świecie. Nie ma nic gorszego od j***nego zakłamanego hipokryty.
Na to powinien być paragraf i kara chłosty.

100Burned

2017-08-30, 12:50
Ale mimo wszystko, mimo wszystko.

Beata fajnie zaora czasami lewaka, czuba z unii jewropejskiej czy innego ch*ja jak np makarona ostatnio.

W ogóle ten makaron to kawał k***y przebrzydłej i każde działanie orająco- zaczepne kierowane w jego i jemu podobnych stronę mnie cieszy. A polski rząd się bądź co bądź z nimi nie pie**oli.

Ja wiem że TVP to telewizja pokazująca to co PIS chce żeby pokazano ale czasem wręcz z satysfakcją się to ogląda.

Rząd PISu i ich tv też nie czai się w zakresie wiadomości związanych z ciapatymi- no mówią jak jest, poprawność polityczna odsunięta na bok.

Pisałem kiedyś, napiszę ponownie- serio wolę klnąć, płacić, klnąć, tracić, narzekać i pchać swoją bidę do przodu tak żeby mi nikt niczego nie przyklepał niż zatracać umysł i odchodzić od zmysłów knując zemstę bo jakieś zwierze człekokształtne zaj***ło mi bliską osobę.

dziobakbryndza

2017-08-30, 13:10
Nie jestem ani za PiS ani za PO, ale jeśli mam wybierać, to zawsze wybiorę prawicę!! Wystarczy zobaczyć co lewica robiła z naszym krajem przez ostatnie parę lat, i co robi obecnie z Europą, debilne pomysły, równouprawnienia, wyniszczanie gospodarki, całkowite zmaltretowanie ekonomi, infantylni politycy i ich teorie, imigranci którzy gwałcą zabijają tworzą getta i za paręnaście lat będą anektować poszczególne kraje.

Ale pomijając fakt że dzieje się to co się dzieje to tak na prawdę wasza wina, bo ja przekonałem całą rodzinę by nie głosowali na debili, i poszliśmy głosować na Korwina który de facto jego brutalnych slow zamierzał zrobić co kolwiek dla dobra naszego kraju. I co zobaczyliśmy? 4,7 czy tam 4,9% a to daje do myślenia, daje to że jesteście mocni w gębie i szczekacie w internecie co wam ślina na język przyniesie a nawet na głupie wybory dupska nie ruszycie.

Także śpijcie Polacy śpijcie.

A bym zapomniał, jeśli myślicie że w kraju będzie lepiej to pamiętajcie ze na wasze miejsce jest dwóch Ukraińców, bon voyage.
Najlepsze jest to, że PIS to typowa partia lewicowa. Zachęcam do zapoznania czym jest prawica. To, że wszem i wobec mówią, że wierzą w Boga, są konserwatywni to prrawicy z nich nie czyni. Program jaki realizują jest typowo lewicowy. A dlaczego to spytajcie się za tydzień pani w szkole albo jak już ją skończyliście to zachęcam do samokształcenia