18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lista bolszewików w PIS

Wiewór • 2017-08-30, 10:26
Chciałem się z Wami podzielić czymś fantastycznym!
Wreszcie ktoś się pofatygował i wykonał listę bolszewików w PIS. Powiem szczerze, że sam jestem zaskoczony bo nie wiedziałem, że jest ich aż tyle!
Lista zawiera co bardziej znanych. Brakuje wielu samorządowców i pierdzistołków. Min. nie ma tak wybitnej persony jak mój faworyt Leonard Krasulski, który pacyfikował strajki w Gdańsku :-D

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. Zasłynął ze skazania Bronisława Komorowskiego.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

A ty co? Dalej popierasz PIS i krzyczysz "precz z komuną"? :amused:

A na koniec soczysty bonusik. Prosto z pamiątkowego albumu "agenta Bolka".
Zdjęcie przedstawia św. Lecha Kaczyńskiego i towarzysza generała Kiszczaka.
Zastanawiające jest, że "pojmany" opozycjonista jest nadzwyczajnie ubawiony "aresztowaniem" i swoim przesądzonym losem.
Na widok takiego bolszewickiego oprawcy, który "chwyta" ;-) mnie za ramię miał bym zakłopotaną minę przez mimowolne opróżnienie zawartości kiszek prosto w spodnie.
No ale wiadomo. Ja to nie Lech. Lech się niczego nie bał. Śmierci się nie kłaniał. Co mówimy bogowi śmierci!? Nie dzisiaj. To są jego słowa, które przebiegle podj***ł mu jakiś stary grubas.
To zdjęcie jest tym bardziej dziwne ponieważ dziś już wiemy, że Lech nigdy nie był ani zatrzymany ani aresztowany w czasie strajków...

Wiewór

2017-08-30, 13:11
100Burned napisał/a:

Ale mimo wszystko, mimo wszystko.

Beata fajnie zaora czasami lewaka, czuba z unii jewropejskiej czy innego ch*ja jak np makarona ostatnio.

W ogóle ten makaron to kawał k***y przebrzydłej i każde działanie orająco- zaczepne kierowane w jego i jemu podobnych stronę mnie cieszy. A polski rząd się bądź co bądź z nimi nie pie**oli.

Ja wiem że TVP to telewizja pokazująca to co PIS chce żeby pokazano ale czasem wręcz z satysfakcją się to ogląda.

Rząd PISu i ich tv też nie czai się w zakresie wiadomości związanych z ciapatymi- no mówią jak jest, poprawność polityczna odsunięta na bok.

Pisałem kiedyś, napiszę ponownie- serio wolę klnąć, płacić, klnąć, tracić, narzekać i pchać swoją bidę do przodu tak żeby mi nikt niczego nie przyklepał niż zatracać umysł i odchodzić od zmysłów knując zemstę bo jakieś zwierze człekokształtne zaj***ło mi bliską osobę.



W polityce wewnętrznej możemy sobie robić chlew. Polska to wciąż dziki kraj pasterski nieokrzesanych ludzi więc u nas nigdy nie będzie kultury politycznej takiej jak w UK. To fakt, ale w najgorszych koszmarach nie śniło się, że PIS z naszej wątłej kultury politycznej zrobi pastwisko dla świń.
W polityce międzynarodowej nie obowiązują zwyczaje ze szkoły podstawowej czyli tak jak napisałeś "zaczepki". Zaczepki to sobie można stosować przy końskich zalotach do koleżanki w gimnazjum.
To co robią nie jest ani fajne ani śmieszne. Polski rząd kompromituje nas na całym świecie każdego dnia. Pyskówki kierowane do Makarona i innych polityków UE w środowisku dyplomatów są odbierane jako przejaw największego chamstwa. Polska wyłamała się z obowiązującego protokołu dyplomatycznego i do polityki międzynarodowej wniosła gówno z ulicznego rynsztoka.
Ta sytuacja nie jest zabawna. Jest po prostu dramatyczna.

W polityce na taką skalę jedno nieopatrznie użyte słowo może doprowadzić do wojny a Bełata i jej błazny każdego dnia zalewają media słowami powiedzianymi pod wpływem emocji, bez zastanowienia o konsekwencjach. Pleść bez myślenia o konsekwencjach może histeryczna nastolatka z gibazjum rejonowego a nie politcy od których zależy los 38 mln ludzi.
Ich polityka i retoryka doprowadziła do tego, że Polskę omijają już wszyscy poważni dyplomaci. Nikt o zdrowych zmysłach nie ma ochoty przeciwstawiać się takiemu chamstwu i łamaniu ustalonych zasad.
Tylko Orban do nas zagląda. Fajnie, że się przyjaźnimy. Jednak nic z tego nie mamy bo jego kraj jest gówno warty. Poza tym Orban już pokazał, że jest cynikiem boi pluje na UE ale jak co do czego przychodzi to kuli ogon i potulnie UE słucha bo wie, że bez niej jego żałosny kraj skończy jako skansen. On jest cynikiem ale nie takim jak Jaro. Orban wie kiedy odpuścić. PIS skłócił nas z całym światem i na ten moment nie mamy już żadnych liczących się przyjaciół. Nie mamy nawet jak przystąpić do rozmów bo takich ludzi jak Waszyczykowski i Bełata nikt już nie zaprasza bo robią tylko smród. To są persony non grata na każdym liczącym się salonie.
Wiem, że polityka PIS tłuszczy bardzo się podoba bo statystyczny Polak to cham w gorącej wodzie kąpany, który potrafi na środku skrzyżowania wybiec z auta i pobić innego kierowcę za to, że na niego zatrąbił więc wieczny konflikt i prowokacja to jest to co zwykłego Polaka nakręca ale ludzi z wyższej klasy społecznej polityka PIS załamuje bo widzimy jak wielkie szkody poczynili i ile lat trzeba będzie po żeby nich naprawić.

Poza tym UE ma kasę. My żyjemy z sadzenia pieczarek, jabłek, ziemniaków i hodowli świń. Bez UE, ich kasy i technologii będziemy wypasać świnie do końca świata.

PS. Zaczepki w polityce prowadzą np. do tego, że mamy teraz kryzys na linii USA/ Korea pd vs Korea pn. Dzielni amerykańscy marines kiszą się w okrętach desantowych pod Koreą, żeby na jedno skinienie Trumpa wprowadzić w Korei demokrację.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-30, 13:21
Znowu temat o polityce więc tradycyjnie :krejzi:



Politycy nie są problemem, to połowa społeczeństwa polskiego (która chodzi na wybory) jest upośledzona umysłowo, i jak już ktoś wspomniał te wasze przepychanki "lewica/prawica" to jest rak, jedyne podziały jakie istnieją w społeczeństwie to podatnicy-rząd, parobki-bogaci ;-)

100Burned

2017-08-30, 13:48
Abraxus jednak zauważ że polityczne sztorcowanie i zaczepki wychodzą również od polityków ue.

Tam jest masa chamów, tylko pytanie czy tylko jednej stronie wolno przypyskować?

Skrajnie lewicowa polityka ue prowadzi do upadku cywilizacji takiej jaką znamy. W zasadzie prowadzi do końca świata. Naszego świata. Trudno uwierzyć że ten szajs jest dziełem przypadku. Serio wierzę w NWO i fakt, że to co się dzieje do niego prowadzi. NWO to koniec wszystkiego, to rzeczywistość alternatywna w której nikt normalny nie chciał by się znaleźć. NWO to rzeczywistość w której role się odwracają, prawość i zasady trafia szlag a z rynsztoka wypełzają różne zboczone gnidy by w świetle dziennym obnosić się swoimi wynaturzeniami.

Jak ktoś chce Ci zrobić krzywdę to robi Ci różnicę fakt że czyni to w białych rękawiczkach a nie z gównem za paznokciami?

Jak dla mnie konflikt na linii Polska- ue to jedyna możliwa opcja bo z ue się nie da dogadać. Tzn da ale będzie to oznaczało przystanie na falę gówna jaką przygotowali.

Jak postęp ma wyglądać tak jak na zachodzie, jak mam wstydzić się siebie samego przez to na co się zgadzam (bo środowisko do tego zmusza) to ja wolę być k***a bardzo, bardzo biedny materialnie.

Jeśli kultura, ta nasza umrze to chcę umrzeć razem z nią. Nie interesuje mnie co będzie potem.

Przyszłość Europy fajnie prezentuje film ,,Ludzkie Dzieci". Ja tego nie chcę.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-30, 14:07
100Burned napisał/a:

Skrajnie lewicowa polityka ue prowadzi do upadku cywilizacji takiej jaką znamy.



Jakby się nad tym zastanowić nieco głębiej to ta polityka prowadzi jedynie do wzrostu poparcia dla ugrupowań "prawackich", nacjonalistycznych w Europie oraz za sprawą polityki otwartych granic, multikulti, braku programu asymilacji prowadzi do wzrostu siły konserwatywnych, prawicowych, religijnych islamskich sp***olin w wydaniu pustynnym, zaryzykuje stwierdzenie, że idioci rządzący UE to krypto-prawaki udające lewicowców :amused:
Bo każde działanie tych debili prowadzi jedynie do wzrostu siły islamskiego ciemnogrodu oraz skrajnych rodzimych nacjosp***olin.

100Burned napisał/a:

Serio wierzę w NWO i fakt, że to co się dzieje do niego prowadzi. NWO to koniec wszystkiego, to rzeczywistość alternatywna w której nikt normalny nie chciał by się znaleźć. NWO to rzeczywistość w której role się odwracają, prawość i zasady trafia szlag a z rynsztoka wypełzają różne zboczone gnidy by w świetle dziennym obnosić się swoimi wynaturzeniami.



Kto ci takich głupot naopowiadał? niech zgadnę... filmiki o spiskach z żółtymi napisami. :idzwch*j:

NWO to jest tylko slogan, tu nie chodzi o k***a illuminatów, kosmitów, satanistów spod trójkąta z oczkiem na dolarze tylko o zmianę struktury demograficznej, religijnej oraz etnicznej w Europie, np malejąca populacja białych a wzrastająca populacja nieasymilujących się czarnych, śniadych, kolorowych w Europie prowadząca do zmiany kultury i obyczajowości powszechnej, swoją drogą dziwny zbieg okoliczności czemu prawactwo ma ból dupy o upadek Francji oraz jej lewackiej tak bardzo znienawidzonej przez nich obyczajowości na rzecz prawicowego, konserwatywnego, religijnego islamu :lol:
Jak to się ma również do tego Twojego pie**olenia o wynaturzeniach zwalczanych przez prawacką kulturę islamską? :amused:

100Burned napisał/a:

to ja wolę być k***a bardzo, bardzo biedny materialnie.



Zatęskniłbyś za dotychczasowym luksusem, uwierz mi :amused:

100Burned napisał/a:

Jeśli kultura, ta nasza umrze to chcę umrzeć razem z nią. Nie interesuje mnie co będzie potem.



Wystrałbyś się :krejzi:
Ludzie z głodu zdychają w męczarniach mając możliwość popełnienia samobójstwa, dają się k***a zniewolić mając możliwość się zabić, a tu wolny pan z bogatej Europy w ciepłym foteliku przed komputerem pie**oli nam tu że chce umrzeć razem ze sloganem, bo k***a geje chodzą po ulicach tak? :krejzi:
Jesteś idiotą a śmierć tylko na filmach widziałeś, ewentualnie na Hardzie, jakbyś widział śmierć na żywo to nie spałbyś przez miesiąc w nocy, a co dopiero popełnić samobójstwo, znam takich jak Ty :krejzi:

Wiewór

2017-08-30, 14:10
100Burned napisał/a:

Abraxus jednak zauważ że polityczne sztorcowanie i zaczepki wychodzą również od polityków ue.

Tam jest masa chamów, tylko pytanie czy tylko jednej stronie wolno przypyskować?


Mógłbyś mi wskazać przykłady bo przebacz ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć żadnej sytuacji? Piszę poważnie.

100Burned

2017-08-30, 14:24
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Jakby się nad tym zastanowić nieco głębiej to ta polityka prowadzi jedynie do wzrostu poparcia dla ugrupowań "prawackich", nacjonalistycznych w Europie oraz za sprawą polityki otwartych granic, multikulti, braku programu asymilacji prowadzi do wzrostu siły konserwatywnych, prawicowych, religijnych islamskich sp***olin w wydaniu pustynnym, zaryzykuje stwierdzenie, że idioci rządzący UE to krypto-prawaki udające lewicowców :amused:



Kto ci takich głupot naopowiadał? niech zgadnę... filmiki o spiskach z żółtymi napisami. :idzwch*j:

NWO to jest tylko slogan, tu nie chodzi o k***a illuminatów, kosmitów, satanistów spod trójkąta z oczkiem na dolarze tylko o zmianę struktury demograficznej, religijnej oraz etnicznej w Europie, np malejąca populacja białych a wzrastająca populacja nieasymilujących się czarnych, śniadych, kolorowych w Europie prowadząca do zmiany kultury i obyczajowości powszechnej, swoją drogą dziwny zbieg okoliczności czemu prawactwo ma ból dupy o upadek Francji oraz jej lewackiej tak bardzo znienawidzonej przez nich obyczajowości na rzecz prawicowego, konserwatywnego, religijnego islamu :lol:
Jak to się ma również do tego Twojego pie**olenia o wynaturzeniach zwalczanych przez prawacką kulturę islamską? :amused:




Nowy Porządek Świata czyli absolutna kontrola, brak wolności wypowiedzi (lewica pie**oli o wolności pod warunkiem że mówisz i robisz to co im pasuje- popatrz co się dzieje jak ludzie zaczynają mówić prawdę np na temat tzw uchodźców), zastąpienie właśnie białych czarnymi, śniadymi i innymi.

Co to da im?

Masy absolutnie skretyniałem plebsu, którym łatwo bardzo łatwo kierować, nawet za cenę ich ,,życia" (patrz islam). Jak chcesz odj***ć coś na skalę światową to chyba mając pod sobą takie stworzenia będzie Ci łatwiej, niż mając ludzi nie opóźnionych w rozwoju o 1000 lat.

W ogóle jak można islamistów przyrównać do prawicy? Ja jebie.


Abraxus;

A ciągłe zarzuty o zdradę Europy ze strony makarona, wciskanie na siłę polityki otwartych granic i multikulti to się nie liczy?

A chęć i zapowiadanie utrudniania polskim przedsiębiorcom rozwoju działalności na terenie Francji? Ot tak, żeby pokazać jakim się to nie jest przech*jem?

To się nie liczy?




@ sezamkowy, co parę minut jak ci napłynie cieplutki kał do mózgu edytujesz post i piszesz coraz bardziej poj***ne gówno.


Po pierwsze to mnie nie znasz. Po drugie nie o pedałów chodzi tylko podmiankę kulturową, po której do kompletnej anarchii jest bardzo blisko.

Po trzecie, ty byś zapewne był w stanie dostosować się do nowego środowiska. Nie świadczy to najlepiej.

Ta realna część NWO bez kosmitów i jaszczurów, która realizuje się w najlepsze to piekło na Ziemi. Jak się spełni to nie będzie gdzie sp***alać. No chyba że w zaświaty.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-30, 14:27
100Burned napisał/a:

W ogóle jak można islamistów przyrównać do prawicy? Ja jebie.



Bo islam TO JEST prawica :amused: Nie widziałeś o tym? :lol:
Tradycja, Religia, Konserwatyzm, tradycyjne wartości, chyba nie powiesz, że to lewica bo od kiedy konserwatyzm zaliczany jest do lewicy? :lol:

100Burned napisał/a:

Nowy Porządek Świata czyli absolutna kontrola, brak wolności wypowiedzi (lewica pie**oli o wolności pod warunkiem że mówisz i robisz to co im pasuje- popatrz co się dzieje jak ludzie zaczynają mówić prawdę np na temat tzw uchodźców), zastąpienie właśnie białych czarnymi, śniadymi i innymi.

Co to da im?

Masy absolutnie skretyniałem plebsu, którym łatwo bardzo łatwo kierować, nawet za cenę ich ,,życia" (patrz islam). Jak chcesz odj***ć coś na skalę światową to chyba mając pod sobą takie stworzenia będzie Ci łatwiej, niż mając ludzi nie opóźnionych w rozwoju o 1000 lat.



Czyli właśnie potwierdziłeś moje stwierdzenie, że to jednak nie lewica, tylko prawica :amused:
Wierna lewica chciałaby społeczeństwa bez religii, socjalistycznego, multikulturowego, wolnego obyczajowo czyż nie? :amused:
Tymczasem prowadzi do homogenizacji pod sztandarem islamu, więc nie może być to lewica, bo jeżeli byłaby to lewica to zaprzeczałaby sama w sobie w to co wierzy :amused:

Wiewór

2017-08-30, 14:30
100Burned napisał/a:




Nowy Porządek Świata czyli absolutna kontrola, brak wolności wypowiedzi (lewica pie**oli o wolności pod warunkiem że mówisz i robisz to co im pasuje- popatrz co się dzieje jak ludzie zaczynają mówić prawdę np na temat tzw uchodźców), zastąpienie właśnie białych czarnymi, śniadymi i innymi.

Co to da im?

Masy absolutnie skretyniałem plebsu, którym łatwo bardzo łatwo kierować, nawet za cenę ich ,,życia" (patrz islam). Jak chcesz odj***ć coś na skalę światową to chyba mając pod sobą takie stworzenia będzie Ci łatwiej, niż mając ludzi nie opóźnionych w rozwoju o 1000 lat.

W ogóle jak można islamistów przyrównać do prawicy? Ja jebie.


Abraxus;

A ciągłe zarzuty o zdradę Europy ze strony makarona, wciskanie na siłę polityki otwartych granic i multikulti to się nie liczy?

A chęć i zapowiadanie utrudniania polskim przedsiębiorcom rozwoju działalności na terenie Francji? Ot tak, żeby pokazać jakim się to nie jest przech*jem?

To się nie liczy?


Miałem na myśli cytaty i linki do wiarygodnych źródeł a nie Twoje przemyślenia.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-30, 14:37
@Abraxus

Źródło:
Wpisz na jutube "wielki spisek eNWułO" tam filmik ci się wyświetli, OTFUSZ UMYSYŁ, płazka ziemja, reptiliany j***ne w obamie zaklęte :krejzi:

100Burned

2017-08-30, 14:38
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Bo islam TO JEST prawica :amused: Nie widziałeś o tym? :lol:
Tradycja, Religia, Konserwatyzm, tradycyjne wartości, chyba nie powiesz, że to lewica bo od kiedy konserwatyzm zaliczany jest do lewicy? :lol:



Czyli właśnie potwierdziłeś moje stwierdzenie, że to jednak nie lewica, tylko prawica :amused:
Wierna lewica chciałaby społeczeństwa bez religii, socjalistycznego, multikulturowego, wolnego obyczajowo czyż nie? :amused:
Tymczasem prowadzi do homogenizacji pod sztandarem islamu jak sam to przyznałeś :amused:





Z tym że to pozorne ,,bez religii, socjalistycznego, multikulturowego, wolnego obyczajowo" będzie możliwe do wprowadzenia po wytępieniu wartości chrześcijańskich przy pomocy islamu. Z przekonwertowaniem islamu na czyste zło będzie łatwiej bo islam na tym stoi.

Jeszcze raz- chcesz kontrolować masy które akceptują wszystko, pedofilie, zoofilie, nekrofilie, pedalstwo, model rodziny passe, z Boga się śmieją- da się to zrobić z ludźmi, którzy od tysiącleci są związani z kulturą łacińską?

No nich*ja. Z dzikusami, którzy są zdrowo popie**oleni i tylko to się nie zgadza że mają swojego boga już prędzej.

voidinfinity

2017-08-30, 14:42
100Burned napisał/a:

Jeszcze raz- chcesz kontrolować masy które akceptują wszystko, pedofilie, zoofilie, nekrofilie, pedalstwo, model rodziny passe, z Boga się śmieją- da się to zrobić z ludźmi, którzy od tysiącleci są związani z kulturą łacińską?



A po ch*j mają chcieć takiego społeczeństwa? ;-)

Ludzie, wam to już od tego prawactwa mózgi wyżarło.

Ludzie mają pracować, wytwarzać dobra z których władza chce korzystać. Jeżeli jest niż demograficzny to trzeba temu jakoś zaradzić, nie? A jak społeczeństwo nie chce się rozmnażać, to trzeba jakoś inaczej sobie poradzić?

I tak po kolei. To jest system naczyń powiązanych, a wam się wydaje że jest k***a master plan zniszczenia cywilizacji białego człowieka.

Nic tak nie niszczy cywilizacji białego człowieka, jak kościół katolicki, który domaga się sprowadzania islamistów i rodzenia im dzieci z gwałtów.

100Burned

2017-08-30, 14:43
Up Tam, gdzie ludzie z ludzkich odruchów obdarci tam władza może znacznie więcej, może posunąć się znacznie dalej.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-30, 14:44
100Burned napisał/a:

Z tym że to pozorne ,,bez religii, socjalistycznego, multikulturowego, wolnego obyczajowo" będzie możliwe do wprowadzenia po wytępieniu wartości chrześcijańskich przy pomocy islamu. Z przekonwertowaniem islamu na czyste zło będzie łatwiej bo islam na tym stoi.



Prawicowy Islam niszczy wszystko to, w co lewica wierzy, jak muzułmanie mają niby przyczynić się do stworzenia otwartego społeczeństwa, tolerancyjnego, homoseksualnego, bez religijnych facapołów etc, mają się zliberalizować?
Jakby islam dało się zliberalizować i wyrwać z korzeniami to byłby to wielki sukces w dziejach ludzkości i krok w stronę ewolucji ku lepszemu :krejzi:

100Burned

2017-08-30, 14:47
Up

Nooo kuurwa ale obczaj co robi według cb prawicowe ISIS. W ich szeregach jest pełna wolność, robią co chcą, zabijają i gwałcą kogo mają ochotę. Ci którzy stoją na ich czele mają niesamowity majątek i potęgę.

voidinfinity

2017-08-30, 14:47
100Burned napisał/a:

Up Tam, gdzie ludzie z ludzkich odruchów obdarci tam władza może znacznie więcej, może posunąć się znacznie dalej.



Super. A kto będzie na tą władzę pracował? Bo z tego co mówisz, np. Somalia jest ideałem do jakiego zmierzamy. Tylko coś chyba nie bardzo - bo tam żadnej władzy nie ma, są tylko różni kacykowie którzy się wzajemnie rzezają.

Wy naprawdę uważacie zachodnich przywódców za idiotów. Oni nie są idiotami - po prostu mają głupie społeczeństwa i z racji tego że jest demokracja, to muszą jakoś operować w ramach tego sp***olenia umysłowego.

Popatrz na kraje z diasporą muzułmańską przekraczającą 10%. Imigranci w ich wypadku to ch*j - bo imigranta wydalisz (choćby nad oceanem zrzucisz). A co zrobisz z własnymi obywatelami? Obozy pobudujesz? Bez jaj. To jest poważny problem - więc zachód gra na zintegrowanie muzułmanów z cywilizację europejską.