18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lista bolszewików w PIS

Wiewór • 2017-08-30, 10:26
Chciałem się z Wami podzielić czymś fantastycznym!
Wreszcie ktoś się pofatygował i wykonał listę bolszewików w PIS. Powiem szczerze, że sam jestem zaskoczony bo nie wiedziałem, że jest ich aż tyle!
Lista zawiera co bardziej znanych. Brakuje wielu samorządowców i pierdzistołków. Min. nie ma tak wybitnej persony jak mój faworyt Leonard Krasulski, który pacyfikował strajki w Gdańsku :-D

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. Zasłynął ze skazania Bronisława Komorowskiego.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

A ty co? Dalej popierasz PIS i krzyczysz "precz z komuną"? :amused:

A na koniec soczysty bonusik. Prosto z pamiątkowego albumu "agenta Bolka".
Zdjęcie przedstawia św. Lecha Kaczyńskiego i towarzysza generała Kiszczaka.
Zastanawiające jest, że "pojmany" opozycjonista jest nadzwyczajnie ubawiony "aresztowaniem" i swoim przesądzonym losem.
Na widok takiego bolszewickiego oprawcy, który "chwyta" ;-) mnie za ramię miał bym zakłopotaną minę przez mimowolne opróżnienie zawartości kiszek prosto w spodnie.
No ale wiadomo. Ja to nie Lech. Lech się niczego nie bał. Śmierci się nie kłaniał. Co mówimy bogowi śmierci!? Nie dzisiaj. To są jego słowa, które przebiegle podj***ł mu jakiś stary grubas.
To zdjęcie jest tym bardziej dziwne ponieważ dziś już wiemy, że Lech nigdy nie był ani zatrzymany ani aresztowany w czasie strajków...

voidinfinity

2017-09-12, 11:08
@up

Orka kukle nie bolą. On widać lubi w dupala :amused:

Wiewór

2017-09-12, 11:45
Może on po prostu jeszcze młodziutki jest. Kukle mu nie zstąpiły z brzuszka do moszny więc jeszcze go nie boli jak go PIS pie**oli.
k***a jaki rym :amused:

Ork.Fajny

2017-09-13, 11:30
W dupala to Wy dostajecie i o ile można ufać sondażom to w następnych wyborach też dostaniecie :amused: Zamiast obrabiać mi dupę jak internetowe cwaniaczki i ciągle wmawiać że ja korwinista-narodowiec jestem pisiorem, to byście wyszli z domów i realnie coś zrobili dla sprawy która was też rzekomo bardzo boli i angażuje.
Ale nie. W sieci macie cały dzień żeby post na pisać to można gwiazdorzyć a w realu ktoś by wam zadał pytanie i ch*j. Koniec. Bajka się skończyła. Ktoś wam z miejsca nie uwierzył. Error w matrixie. Pomocy. Nie wiem co powiedzieć.

voidinfinity

2017-09-13, 11:53
Ork.Fajny napisał/a:

W dupala to Wy dostajecie i o ile można ufać sondażom to w następnych wyborach też dostaniecie :amused:



No ja nie wiem, ale tak na logikę jakbyś był wolnościowcem/korwinistą/itd to byś napisał raczej "dostaniemy".

Ale skoro się wyłączasz z tego kręgu, to powstaje pytanie od kogo "dostaniemy"? A no od was - czyli lewaków z pisu.

Trochę "pszypał" orku :amused:

Wiewór

2017-09-13, 12:26
Ork.Fajny napisał/a:

W dupala to Wy dostajecie i o ile można ufać sondażom to w następnych wyborach też dostaniecie :amused: Zamiast obrabiać mi dupę jak internetowe cwaniaczki i ciągle wmawiać że ja korwinista-narodowiec jestem pisiorem, to byście wyszli z domów i realnie coś zrobili dla sprawy która was też rzekomo bardzo boli i angażuje.
Ale nie. W sieci macie cały dzień żeby post na pisać to można gwiazdorzyć a w realu ktoś by wam zadał pytanie i ch*j. Koniec. Bajka się skończyła. Ktoś wam z miejsca nie uwierzył. Error w matrixie. Pomocy. Nie wiem co powiedzieć.


I już wiemy skąd taka marna jakość twoich postów :D Od pisowców głupsi są tylko kuce.
Kaczyński to przebiegły cwaniaczek, który potrafi snuć intrygi. Okręcił sobie wyborców w koło pyty.
Korwin natomiast to jest błazen. Stary obrzydliwy satyr, który by tylko dupcył małolaty i bawił ludzi swoją głupotą.

Król błaznów potrafi wyjść na mównicę i dać popis: ch*j k***a parlament europejski a zrobię sobie sieg hail sieg hail, co mi k***a szkodzi!. Ojej znowu pszypał. Nie rozumiejo jego śmieszków.
Chociaż jak na niego popatrzeć przez zmrużone oczy to w sumie niezły z niego komik.
Z jego ulubionych perfomensów cenię najbardziej "zawsze się trochę gwałci", "kobiety są głupsze od mężczyzn". "Hitler nie wiedział o holokauście".

Czasem się zastanawiam czy on nas po prostu naprawdę nie wkręca jak odpie**ala te wszystkie rzeczy. Zgrywa się stary jebus. Przecież nie można być aż takim kretynem!
Na szczęście on Polsce nie zagraża. Jego wynik zawsze oscyluje w granicy błędu statystycznego. Niech sobie siedzi w tej UE wgryziony w unijnego cyca i płodzi kolejne zastępy przygłupów pokrywając upośledzone nastolantki.

lesiot

2017-09-13, 13:38
Ork.Fajny napisał/a:

W dupala to Wy dostajecie


Skoro Ty nie dostajesz... to jesteś PiSowcem.

Ork.Fajny napisał/a:

ja korwinista-narodowiec


Jako Korwinista to powinieneś być zdecydowaną opozycją dla PiSu i zdecydowanie piętnować PiS za:
- gospodarkę
- politykę fiskalną
- socjal który deprawuje
- politykę wewnętrzną - osłabianie policji i służb wewnętrznych (BOR)
- politykę militarną - osłabianie wojska
- biurokrację - generowanie ton zbędnych przepisów, utrudnianie życia firmom (już blisko 700 tys. urzędników w Polsce, a żołnierzy jakieś 100 tys.)
- politykę zagraniczną (osłabianie i ośmieszanie wizerunku kraju w każdej sferze stosunków międzynarodowych)
i wiele innych.

Korwin odkąd pamiętam powtarza, że ważne są dobre warunki z sąsiadami, ale ważniejsze są jeszcze lepsze stosunki z sąsiadami naszych sąsiadów (Rosja, Francja), co PiS na całej linii sp***olił do granic możliwości.

Od początku kadencji Korwin powtarza, że na najbardziej znaczących stanowiskach o znaczeniu międzynarodowym zasiadają najgorsze miernoty i niedojdy (MON i MSZ) i robią tragiczną robotę Polsce.

W niejednym wątku, w których ja właśnie "narzekałem" i piętnowałem wspomniane wyżej aspekty polityczne, pojawiałeś się Ty i głupawo broniłeś PiSu, więc dupa jesteś a nie Korwinista i przestań łgać (nie mam zamiaru szukać, ale nawet (chyba) Ty pisałeś do mnie właśnie, że "głupi jestem ale na szczęście z Korwinizmu się wyrasta".

Ja na siebie nie powiem Korwinista... ale jego poglądy są zdecydowanie najbliższe moim (chociaż w nie jednym aspekcie się z nim nie zgadzam).

A każdy Korwinista pierwsze co podkreśla, to to że PiS nigdy nie był prawicą (nawet jak jeszcze nazywali się PC) i są to aparatczyki Okrągłego Stołu.

A narodowiec... hmmm... to faktycznie ciekawa sprawa, bo środowisko Narodowców zdominowane jest obecnie w 90% debili pseudopatriotów, którzy nie mają zielonego pojęcia jakie powinni mieć poglądy, dlatego jak zombi debile przyklaskują PiSowi, za j***nie PO, bo tylko to o to chodzi tym debilom, ich mózgi rejestrują tylko j***ć PO i j***ć TVN i niestety do tego nurtu należ też dołączyć p. Mariana Kowalskiego (który jeszcze z 4-5 lat temu wydawał się bystrzejszy).

Więc tu się zgodzę... jesteś jednym z tych 90% Narodowców.

Bo prawdziwy Narodowiec, nie boi się francuskiego czy brytyjskiego sklepu, który zatrudnia Polaków, kupuje towar z Polskich hurtowni i od Polskich wytwórców, u których pracują Polacy. Narodowiec w takiej sytuacji walczy, o dobre warunki dla Polskich pracowników i pośredników, a nie walczy z zagranicznym sklepem, bo tu ma być ch*jowy sklepik, który nikogo nie zatrudnia byle był Polski.

Ork.Fajny

2017-09-13, 14:31
voidinfinity napisał/a:

No ja nie wiem, ale tak na logikę jakbyś był wolnościowcem/korwinistą/itd to byś napisał raczej "dostaniemy".


No dostanę po dupie. Tylko NIGDY w życiu nie użyję "my" w stosunku do was i do mnie. Choćbyś był największym wolnorynkowcem, to po twoim dziecinnym zachowaniu, wolę żebyś dostał po dupie nawet gdybym ja też miał dostać.
Podziękuj sam sobie i swoim kolegom z tej tak zwanej "opozycji totalnej". Robicie Boską robotę :amused:


voidinfinity napisał/a:

Ale skoro się wyłączasz z tego kręgu, to powstaje pytanie od kogo "dostaniemy"? A no od was - czyli lewaków z pisu.


Ja tam nigdy nie byłem w Twoim kręgu. To że nagle zacząłeś udawać sobie jakiegoś prawicowca nie znaczy że jesteś jednym z nas. Szkoda że jakiś idiota wyłączył pełną historię komentarzy, bo bym Ci przypomniał twoje "prawicowe" poprzednie lata :D
Jak coś to Ty jesteś tym co dołączył do klubu, tylko nie za bardzo rozumiesz że nas tutaj na prawicy wygrana PiSu jakoś nie poruszyła. Kolejna Magdalenkowa partia u władzy. Same shit, different story. Nie zwiększymy ilości spamu w sieci ani protestów na ulicy. Idź do KODu jeśli o to Ci chodzi.


Abraxus, lesiot, ziomki. Pewnie nie zauważyliście ale wam nie odpisuje. Szkoda mi czasu na trolle, więc darujcie sobie odpowiadanie mi. Dziękuję. Buziaczki.

TB303

2017-09-13, 14:59
Cytat:

Abraxus, lesiot, ziomki. Pewnie nie zauważyliście ale wam nie odpisuje. Szkoda mi czasu na trolle, więc darujcie sobie odpowiadanie mi. Dziękuję. Buziaczki.


Cóż można rzec? Przyganiał kocioł garnkowi :amused:

Wiewór

2017-09-13, 15:01
@up o nie! nie odrzucaj nas proszę! Odpisuj nam! :amused:

voidinfinity

2017-09-13, 15:15
Ork.Fajny napisał/a:

Ja tam nigdy nie byłem w Twoim kręgu. To że nagle zacząłeś udawać sobie jakiegoś prawicowca nie znaczy że jesteś jednym z nas. Szkoda że jakiś idiota wyłączył pełną historię komentarzy, bo bym Ci przypomniał twoje "prawicowe" poprzednie lata :D



Jakbyś dobrze pogrzebał to nawet byś znalazł komentarze gdzie byłem żarliwym obrońcą religii :krejzi:

Zresztą, powinno cię cieszyć że zmądrzałem. No chyba, że jesteś wyznawcą prezesa, to faktycznie wtedy nie ;-)

lesiot

2017-09-13, 15:21
Cytat:

Abraxus, lesiot, ziomki. Pewnie nie zauważyliście ale wam nie odpisuje.


Zauważyłem... tak robisz i robiłeś przecież za każdym jednym razem jak Cię miażdżyłem i ośmieszałem Twoją indolencję - żadna nowość, nawet rękawicy nie podnosisz, bo na to Cię nie stać, nie masz nawet jednego argumentu. Chciałbyś być jak Sokrates... a nawet na takim niszowym forum (o którym sam tak piszesz) jesteś w najlepszych wypadku błaznem.
Tak, w tym temacie też się, tego spodziewałem, takie głupoty wypisywałeś i nadal wypisujesz, że to było wręcz zbyt łatwe tym razem, kiedyś byłeś bardziej czujny i ostrożny, arogancja i przerośnięte ego są złymi doradcami i Cię gubią.

Ork.Fajny

2017-09-14, 07:29
voidinfinity napisał/a:

Zresztą, powinno cię cieszyć że zmądrzałem. No chyba, że jesteś wyznawcą prezesa, to faktycznie wtedy nie ;-)


A wiesz co? Jeśli zapamiętam to specjalnie dla Ciebie specjalnie skreślę jedynkę PiSiorów przy następnych wyborach. :amused:

Wiewór

2017-09-14, 08:34
Odświeżam temat nową informacją :D

Niestety dla was drodzy pislamiści, pomimo tego, że źródło informacji jest od gazety, której nie darzycie szacunkiem to Jarosław sam przyznał, że rzeczywiście nie zdał z klasy do klasy ale teraz wyszło, że jednak zdał bo mu pomógł bolszewicki kacyk.

To jest kolejny cud z życia Kaczyńskich. Jarek nie zdaje klasy ale zdaje po interwencji anioła stróża z KC PZPR.
Jak na dzieci "prześladowanych" akowców to władza komunistyczna była bardzo pomocna rodzinie Kaczyńskich...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22364442,kto-ratowal-z-klopotow-szkolnych-jaroslawa-kaczynskiego-wraca.html

Ork.Fajny

2017-09-14, 20:55
Powiem tylko że jeśli dla was ta informacja że głupka Kaczora, napalonego i kierowanego hormonami nastolatka, ktoś uratował w liceum przed pałą jest dowodem na to że 30 albo więcej lat później działał dla komuchów, no to wasza dedukcja osiągnęła poziom tych świrów co wierzą w UFO, spisek WTC, chemitrails i szkodliwość GMO :amused:

voidinfinity

2017-09-14, 21:15
Ork.Fajny napisał/a:

ktoś uratował w liceum przed pałą



Wiesz jaka dla kryptopedała to strata? A nie sorry, faktycznie - możesz wiedzieć 8-)