18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lis żegna

matej47 • 2023-05-14, 12:23

Byłem wczoraj na spacerze w miejscu w którym byłem pierwszy raz. Nie spodziewałem się takiego obrazka. To już mój trzeci taki przypadek w ciągu roku (nie koniecznie lis).
Zamieszczam to wyłącznie jako pamiątka.
Z dniem dzisiejszym zaprzestaję użytkowania tego miejsca w internecie.
Życzę wszystkim abyście byli szczęśliwi.
Pokój.

darayavahus

2023-05-15, 11:31
JanzDukli napisał/a:

No właśnie.
Ty byś go pewnie zar*chał na śmierć kozaku.



W ten sposób dajesz do zrozumienia, że też jesteś p*zdą?

danielxc717

2023-05-15, 12:26
Łatwo w, agoni takie zwierzę przebudzić. Wystarczy przypalić no, łapki albo polewać lekko wrzatkiem. Ale nie na pysk bo padnie szybko.

Działa to na psy to i na lisy również musi

dantee

2023-06-06, 14:46
matej47,

babazwozu napisał/a:

Nie rozumiem. Chwalisz się czy żalisz? Ktoś odstrzelił szkodnika i chwała mu za to.




przecież jeszcze żyjesz

AlbertoNihilo

2024-01-06, 19:48
babazwozu napisał/a:

Nie rozumiem. Chwalisz się czy żalisz? Ktoś odstrzelił szkodnika i chwała mu za to.



Jaki szkodnik? Zwierzę jest u siebie. Ma takie samo prawo do życia jak ty. W czym niby szkodzi?

danielxc717 napisał/a:

Łatwo w, agoni takie zwierzę przebudzić. Wystarczy przypalić no, łapki albo polewać lekko wrzatkiem. Ale nie na pysk bo padnie szybko.
Działa to na psy to i na lisy również musi



Ciebie to tak powinno się budzić co rano. Wrzątkiem. Internetowy imbecyl.

babazwozu napisał/a:

Jeśli wolisz to zjedz z murzyńskim gównem. Skoro twierdzisz ze to jego ofiary są szkodnikami a nie on to coś ci się w mózgu poprzewracało zatem jedz proszę lisy, a ja będę jadła to, co nazywasz "szkodnikami", czyli ofiary lisów w postaci królików (zjadł mi sztuk 2) oraz kur (nie liczyłam, ale na oko pewnie z 15 ostatniego roku). Prócz tego rozszarpał kilka kotow w sąsiedztwie. A to wszystko dlatego, że taki zbambiniały cymbał jak ty dokarmiał lisią rodzinkę u siebie na działce, bo mu się w szopie zagnieździły.



Noo... Kolejny ekspert. Ten na nagraniu lis, jest młody jeszcze żadnej kury ani kota nie zaciukal. Masz kury? To je zabezpiecz odpowiednio i po problemie.

zubek25 napisał/a:

No i co lis zdechł ? A jak mi ostatnio 16 kurek z młodymi swoimi wydziobały rude k***y z kurnika to pewnie zajebiście było łby łopata bym uj***ł jak bym trafił



Wiesz co to jest ogrodzenie? Nie jest drogie a rozwiązuje problem.

Szrek_masochista

2024-03-11, 18:22
babazwozu napisał/a:

To zamiast kupować kurczaka lub królika, upoluj sobie lisa i opie**ol pieczonego w buraczkach. Albo wyłap wszystkie i trzymaj w swoim domu zdała od mojego kurnika i stajni.



Nie wiem o co chodzi w tej odpowiedzi ale dodam ze nie trzeba ani jesc lisa ani krolika - mozna jesc same rosliny co nie zaszkodzi zwlaszcza niektórym bezumysłowcom tutaj

:->

4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Czemu go nie zjadłeś?? k***a ugotować i można jeść przez tydzień no ja pie**ole szkoda miecha


Zostawil dla innych zwierzatek i robaczkow

babazwozu napisał/a:

Jeśli wolisz to zjedz z murzyńskim gównem. Skoro twierdzisz ze to jego ofiary są szkodnikami a nie on to coś ci się w mózgu poprzewracało zatem jedz proszę lisy, a ja będę jadła to, co nazywasz "szkodnikami", czyli ofiary lisów w postaci królików (zjadł mi sztuk 2) oraz kur (nie liczyłam, ale na oko pewnie z 15 ostatniego roku). Prócz tego rozszarpał kilka kotow w sąsiedztwie. A to wszystko dlatego, że taki zbambiniały cymbał jak ty dokarmiał lisią rodzinkę u siebie na działce, bo mu się w szopie zagnieździły.



Jakbys kroliczkow i kurek nie jadla to by ci lisek ich nie zjadal taki protip

;-)

A jakby kotki trzymane byly tam gdzie powinny czyli w domach to zaden by pod kolami albo w paszczy lisa nie ginął