18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lis żegna

matej47 • 2023-05-14, 12:23

Byłem wczoraj na spacerze w miejscu w którym byłem pierwszy raz. Nie spodziewałem się takiego obrazka. To już mój trzeci taki przypadek w ciągu roku (nie koniecznie lis).
Zamieszczam to wyłącznie jako pamiątka.
Z dniem dzisiejszym zaprzestaję użytkowania tego miejsca w internecie.
Życzę wszystkim abyście byli szczęśliwi.
Pokój.

BambiPMT

2023-05-14, 14:37
Kasujesz konto przez pedalskie filmiki i musisz to pedalskim filmikiem robić?

Kris891

2023-05-14, 14:40
Nie widziałeś nigdy naj***nego w trzy dupy lisa w lesie ?

Bul_od_bytu

2023-05-14, 14:58
Wpadnij za 3-4 dni to będziesz miał robaki na ryby. I koło życia się kręci :D

matej47

2023-05-14, 15:16
Joker-X napisał/a:

nad psem płaczecie a tu podobna sprawa z tym że jakaś łajza go nie dobiła a za to powinien leżeć obok tego lisa.


To nie głosujcie na zjebów takich jak wy którzy zabraniają posiadania broni która przydawała by się w m.i takich przypadkach. Co miałem zrobić kamulca na niego zrzucić? Może by jeszcze dał radę. W sumie to nie wiem co mu dolegało. Nie do mnie takie teksty.
Tak na marginesie. Gdy byłem dzisiaj sprawdzić czy się trzyma zabrawszy ze sobą sprzęt tj. woda to akurat przejerzdżał leśniczy który zamiast zająć się tematem, prawie go przejechał i gada mi coś o jakiejś plantacji z przed dwóch lat. No i te wycinki lasów, masakra.
Kris891 napisał/a:

Nie widziałeś nigdy naj***nego w trzy dupy lisa w lesie ?


Nie zesraj się.
OpenStreetMaps napisał/a:

Chłopk się stara daje materiał własny co prawda cienki ale za to profesjonalnie nagrany w poziomie co w dzisiejszych czasach jest miłym wyjątkiem a na zachętę otrzymuje
"Won z tym gównem" od kogoś co sam nigdy nic nie opublikował.


Dziękuję.

Kris891 napisał/a:

Nie widziałeś nigdy naj***nego w trzy dupy lisa w lesie ?


Sory to nie do ciebie to co wyżej.
quote="Bambrych"]Kasujesz konto przez pedalskie filmiki i musisz to pedalskim filmikiem robić?[/quote]
quote="VeIture"]Miałeś przestać używać sadola a dalej siedzisz i odpisujesz...[/quote]
Nie zesracie się.

Dlaczego nie da się edytować postów??

~Velture

2023-05-14, 15:32
matej47 napisał/a:

bla bla bla



A ty dalej tutaj siedzisz? Miałes wyjść i jakoś k***a nie potrafisz. Śmieszne.

matej47

2023-05-14, 15:55
[quote="VeIture"]
matej47 napisał/a:

bla bla bla p/quote]
A ty dalej tutaj siedzisz? Miałes wyjść i jakoś k***a nie potrafisz. Śmieszne.


Śmieszny to ty jesteś że w ogóle cię to boli nawet nie pomyślałeś że mogę to robić na złość tobie. Masz nauczkę na przyszłość. Nie ma za co.

~Velture

2023-05-14, 15:58
matej47 napisał/a:


Śmieszny to ty jesteś że w ogóle cię to boli nawet nie pomyślałeś że mogę to robić na złość tobie. Masz nauczkę na przyszłość. Nie ma za co.



Zrobiłaś to dziewczynko bo potrzebowałaś uwagi. Nie potrafiłaś inaczej więc rozlałaś swoją ciotę tutaj w nadziei, że ludzie masowo napiszą abyś została. Nie pykło i teraz starasz się jak możesz aby nie wyjśc na jeszcze większego pajaca. Gratuluję.

dOpieca

2023-05-14, 16:06
wrzuc jeszcze jakiego dziwnego stolca robisz

matej47

2023-05-14, 16:15
VeIture napisał/a:

Zrobiłaś to dziewczynko bo potrzebowałaś uwagi. Nie potrafiłaś inaczej więc rozlałaś swoją ciotę tutaj w nadziei, że ludzie masowo napiszą abyś została. Nie pykło i teraz starasz się jak możesz aby nie wyjśc na jeszcze większego pajaca. Gratuluję.



Ciekawi mnie twoja reakcja w momencie uśmiadomienia sobie przez ciebie w jakim błędzie jesteś ale nigdy tego nie uświadczę bo cię na to nie stać.
Skąd w was tyle zła? Wystarczyłoby zwykłe sp***alaj.

~Velture

2023-05-14, 16:17
matej47 napisał/a:

Ciekawi mnie twoja reakcja w momencie uśmiadomienia sobie przez ciebie w jakim błędzie jesteś ale nigdy tego nie uświadczę bo cię na to nie stać.
Skąd w was tyle zła? Wystarczyłoby zwykłe sp***alaj.



Za "sp***alaj" leci ban z automatu więc nikt ci tego nie napisze wprost :roll:

matej47

2023-05-14, 16:36
VeIture napisał/a:

Za "sp***alaj" leci ban z automatu więc nikt ci tego nie napisze wprost


git :roll:

fun88

2023-05-14, 17:12
Co mu zrobiłeś, że kona? Trzeba to zgłosić do płokułatuły.

turor

2023-05-14, 17:14
Byłem wczoraj na spacerze w miejscu w którym byłem pierwszy raz. Nie spodziewałem się takiego obrazka. To już mój trzeci taki przypadek w ciągu roku (nie koniecznie lis).
Zamieszczam to wyłącznie jako pamiątka.
Z dniem dzisiejszym zaprzestaję użytkowania tego miejsca w internecie.
Życzę wszystkim abyście byli szczęśliwi.
Pokój.

Do jehowych teraz będziesz łaził?
Obyś był szczęśliwy.
Pokój.

wunhei

2023-05-14, 17:16
~VeIture napisał/a:

Dajesz to jako pamiętkę a poleci do sucharów jak wszystkie twoje tematy gdzie nikt tego nie zobaczy. D



mam nadzieję że twoja druga noga też odleci do sucharów.