18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lis żegna

matej47 • 2023-05-14, 12:23

Byłem wczoraj na spacerze w miejscu w którym byłem pierwszy raz. Nie spodziewałem się takiego obrazka. To już mój trzeci taki przypadek w ciągu roku (nie koniecznie lis).
Zamieszczam to wyłącznie jako pamiątka.
Z dniem dzisiejszym zaprzestaję użytkowania tego miejsca w internecie.
Życzę wszystkim abyście byli szczęśliwi.
Pokój.

darayavahus

2023-05-14, 17:37
Jaką cipą trzeba być, żeby zwierzęcia nie dobić...

niemamskarpet.

2023-05-14, 17:58
nie wiem jak trzeba być głupkiem żeby nagrywać konające zwierzę i wrzucać to tutaj na portal myśląc że to ma jakaś wartość dodatnią....

JanzDukli

2023-05-14, 18:09
darayavahus napisał/a:

Jaką cipą trzeba być, żeby zwierzęcia nie dobić...



No właśnie.
Ty byś go pewnie zar*chał na śmierć kozaku.

ba...........zu

2023-05-14, 18:11
Kriski napisał/a:

O czy Ty bredzisz, jakie buraczki?



Jeśli wolisz to zjedz z murzyńskim gównem. Skoro twierdzisz ze to jego ofiary są szkodnikami a nie on to coś ci się w mózgu poprzewracało zatem jedz proszę lisy, a ja będę jadła to, co nazywasz "szkodnikami", czyli ofiary lisów w postaci królików (zjadł mi sztuk 2) oraz kur (nie liczyłam, ale na oko pewnie z 15 ostatniego roku). Prócz tego rozszarpał kilka kotow w sąsiedztwie. A to wszystko dlatego, że taki zbambiniały cymbał jak ty dokarmiał lisią rodzinkę u siebie na działce, bo mu się w szopie zagnieździły.

kapelan_szturmowy

2023-05-14, 18:24
matej47 napisał/a:

Z dniem dzisiejszym zaprzestaję użytkowania tego miejsca w internecie.



jest mi z tego powodu naprawde bardzo wszystko jedno, p*zdeczko.


ale przynajmniej kleszcz zajebiście się nażarł:


Herhard

2023-05-14, 18:33
Podpal tą ambonę.

pol616

2023-05-14, 19:09
VeIture napisał/a:

Za "sp***alaj" leci ban z automatu więc nikt ci tego nie napisze wprost



sp***alaj j***ny kuternogo.

Szofer116

2023-05-14, 19:22
Lis chory nie wiadomo na co. U mnie też był taki delikwent, bujał się całą noc koło wagi na firmie i [nie bał się ludzi] aż jutro był zimny i go zabrali niby na badania. Wynik niewiadomy.

zubek25

2023-05-14, 20:26
No i co lis zdechł ? A jak mi ostatnio 16 kurek z młodymi swoimi wydziobały rude k***y z kurnika to pewnie zajebiście było łby łopata bym uj***ł jak bym trafił

ba...........zu

2023-05-14, 20:51
zubek25 napisał/a:

No i co lis zdechł ? A jak mi ostatnio 16 kurek z młodymi swoimi wydziobały rude k***y z kurnika to pewnie zajebiście było łby łopata bym uj***ł jak bym trafił



Jeśli wprost z kurnika i jeśli miałeś ich tam więcej to się ciesz że tylko 16. U koleżanki w jedną noc poszedł cały kurnik, bo to yebane futro zadusza na miejscu wszystko co dopadnie a dopiero potem wynosi ile mu się uda.

4man

2023-05-14, 20:59
~VeIture napisał/a:

Zrobiłaś to dziewczynko bo potrzebowałaś uwagi. Nie potrafiłaś inaczej więc rozlałaś swoją ciotę tutaj w nadziei, że ludzie masowo napiszą abyś została. Nie pykło i teraz starasz się jak możesz aby nie wyjśc na jeszcze większego pajaca. Gratuluję.



Zaczynasz mnie irytowac obywatelu sam lepszy nie jestes

ferbiiii

2023-05-14, 22:03
babazwozu napisał/a:

Nie rozumiem. Chwalisz się czy żalisz? Ktoś odstrzelił szkodnika i chwała mu za to.



Szkodnik to właśnie strzela do tych zwierząt. Polecam srać do tych kibli na czterech nogach

ba...........zu

2023-05-15, 01:35
ferbiiii napisał/a:

Szkodnik to właśnie strzela do tych zwierząt. Polecam srać do tych kibli na czterech nogach



U ciebie się sra pewnie do dziury w podłodze to cię fantazja na takie luxusy poniosła, co? Przyjdź mi dupę językiem podetrzeć to nasram

Tassadar

2023-05-15, 10:50
OpenStreetMaps napisał/a:

Chłopak się stara daje materiał własny co prawda cienki ale za to profesjonalnie nagrany w poziomie co w dzisiejszych czasach jest miłym wyjątkiem a na zachętę otrzymuje
"Won z tym gównem" od kogoś co sam nigdy nic nie opublikował.



Bez leadershipu, jest tu gromada odszczepieńców. Z jakimś prowadzeniem może jakaś kultura... natomiast chyba jednak niepisane prawo dżungli tutaj rządzi. Nowoczesność. Im bardziej debilny i kontrowersyjny jesteś tym więcej piw. Prześcigają się jak kogo obrazić.
Proponowałbym jednak wszystkim, wysilić się. Pokazać lewakom jak wygląda zamiłowanie do brutalnej natury świata ale w eleganckiej formie. Chamów dziś jest wszędzie pełno