18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lipiec czas żniw...

Lobo24 • 2019-07-28, 19:47
I tak się powoli żyje na tej polskiej wsi...

gumstg

2019-07-29, 12:14
loda_szmato napisał/a:

Stare przysłowie mówi:
Człowiek, ze wsi wyjdzie,
ale wieś z człowieka nigdy.
Ciekawe skąd tyle śmieci na tym polu?



Tak tylko gdyby nie taki wiesniak mamusia nie miala by tonie co do garnka wlozyc.

ivers

2019-07-29, 13:26

U mnie tez raz w roku sie pojawia...

Hyyc

2019-07-29, 15:38
Dlaczego ci ludzie w tle uciekają ? XD

Drulec

2019-07-29, 16:40
Jakby nie patrzeć to ma najdroższy wóz na osiedlu

Przem86

2019-07-29, 16:41
Mam balkon przy tym polu i wcale mi to nie przeszkadza.

dzikirolnik

2019-07-29, 16:55
wypowiem sie jako ktos nie tylko z lublina, ale osoba majaca znajomych doslownie w bloku z ktorego bylo robione nagranie. + w kilku sasiednich

pola na ktorych powstaly bloki mial ten sam gosc co to jedno do koszenia sobie zostawil, deweloper jest DEBILEM oddal nie do konca wykonczony blok (duzo niedorobek do poprawy bylo) potem wzial sie za budowe nastepnego obok, okazalo sie ze zapomnial sobie przeciagnac przylacze enrgetyczne jak mial jeszcze obie dzialki, zeby to przeciagnac potrzebowal zgody od spoldzielni "jednoblokowej" (ch*j wie jak na to sie mowi, wspolnota?) oczywiscie nie dostal bo x rzeczy do poprawy, wlacznie z odswiezeniem klatek schodowych i korytarzy (bo mieszkancy wprowadzajac sie gipsotynki powgniatali + remont windy co tez mieszkancy rozj***li)

przez ten jeden dzien w roku jak kosi to sie kurzy, fakt.

mlao komu to przeszkadza bo ludzie sa w pracy jak rolnik kosi

za to dzieci to maja wyj***na rozrywke jak na pigulach, bo z balkonow moga se kombajn zobaczyc, szaleja poprostu

ludzie dla beki sobie nagrywaja i wrzucaja do sieci.

czesc karyn faktycznie placze, ale to sa idiotki jak ta "kasia" co kupila tanie mieszkanie w lublinie nad zalewem pod torem wyscigowym a potem placz ze zyc sie nie da i zeby tor zamknac.

widzialy galy co braly, na ch*j brali mieszkanie obok pola skoro ich dupa boli ze sie kurzy, jak wiedzieli ze bedzie sie kurzyc

takim podludziom trzeba odbierac obywatelstwo i wszelkie prawa

Besteher

2019-07-29, 17:18
Gadanie. Prawie nic nie słychać takiej maszyny :P

Ja...........ro

2019-07-29, 17:55
A prawda jest taka, że deweloper wykupił działki rolne za psie pieniądze i dogadał się z urzędem na przerobienie w budowlaną/inwestycyjną. Jeden właściciel działki rolnej nie chciał dać się wydymać, deweloper dał hajs w urzędzie pod stołem i urząd twardo działki rolnej (mimo wniosków , na stówę) nie przerobi tej rolnej na budowlaną póki właścicielem jest owy rolnik.
Więc rolnik orze jak pan bóg przykazał. Jakby mu urząd zmienił status działki to w moment by tam był albo parking albo sklepy/myjnia/stacja paliw itp ale przecież hajs już poszedł i byłaby lipa, nie?

Wojtaswp11

2019-07-29, 20:53
Presty napisał/a:

Jeszcze niedawno Ci hałas i kurz nie przeszkadzał, ale odkąd się przeprowadziłeś i stałeś się "miastowy" to kombajn stał się "be"?
Widać że bloki nowiuśkie.
I sądząc z lokalizacji - na zadupiu Lublina, więc cena pewnie poniżej 5000 /m2.
Ale jak Ci na tym obecnym polu nowy blok dopie**olą i trafi się kilku Janusz - sąsiadów, będziesz z tęsknotą wspominał ten kombajn .



Warszawa kolego. Po zatym, szanuje prace rolników. Nie o to mi chodziło w komenrarzu. Teraz to już mało istotne. Zostałem pożarty żywcem. Przepraszam wszystkich których uraziłem. Pozdrawiam serdecznie.

Strielok1

2019-07-29, 21:33
Wojtaswp11 napisał/a:

Warszawa kolego. Po zatym, szanuje prace rolników. Nie o to mi chodziło w komenrarzu. Teraz to już mało istotne. Zostałem pożarty żywcem. Przepraszam wszystkich których uraziłem. Pozdrawiam serdecznie.



Ja tam się urażony nie czuję, również pozdrawiam.

tigerqaz

2019-07-29, 22:47
Jak ktoś ma pretensje, to niech pomyśli że pole było tam dużo wcześniej niż te klocki betonowe :D

Ludwas

2019-07-30, 00:14
Widać że deweleloper nie dogadał się z rolnikiem by odkupić ziemię

PersivalusPerwersalus

2019-07-30, 15:35
ten rolnik ich wszystkich w ch*ja zrobil razem z deweloperem sprzedal tu dzialeczke tu dzialczke po srodku zostawil sobie poletko i sie z was ch*je smieje w kombajnie za pol banki z klimatyzacja i radyjkiem jak wy sie prazycie w m3 i zamknietych oknach bo kurz do domku leci haha mistrz k***a mistrz

noob_68

2019-07-30, 16:49
Ale za to maszyna super :D