18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lipiec czas żniw...

Lobo24 • 2019-07-28, 19:47
I tak się powoli żyje na tej polskiej wsi...

~Ludomir

2019-07-28, 20:04
Ludzie marudzą że im kombajn pod oknem hałasuje, a chrupiące bułeczki to wpie**alają aż im się uszy trzęsą.

Narutek

2019-07-28, 20:07
Mnie tam się podoba. Urok wsi za oknem w bloku.

mirkselv2

2019-07-28, 20:12
Nie wiem co w tym dziwnego, na bardzo dalekich obrzeżach Lublina rolnik zboże posiał, to musi je też wykombajnować. Dla mieszkańców raczej powinno to być swego rodzaju atrakcją :kawa:

mygyry

2019-07-28, 20:27
On od pokoleń pewnie tam kosi, oni mieszkają od kilku lat i to z niego chcą zrobić dziwoląga :facepalm:

Wojtaswp11

2019-07-28, 20:28
mirkselv2 napisał/a:

Nie wiem co w tym dziwnego, na bardzo dalekich obrzeżach Lublina rolnik zboże posiał, to musi je też wykombajnować. Dla mieszkańców raczej powinno to być swego rodzaju atrakcją



Jesteś przyjacielu świadomy jak to się kurzy? Oczywiście o hałasie nie wspomnę... pomiędzy blokami. Naprawdę, same atrakcje:-) Pozdrawiam.

Presty

2019-07-28, 20:35
Wojtaswp11 napisał/a:

Jesteś przyjacielu świadomy jak to się kurzy? Oczywiście o hałasie nie wspomnę... pomiędzy blokami. Naprawdę, same atrakcje:-) Pozdrawiam.



Jeszcze niedawno Ci hałas i kurz nie przeszkadzał, ale odkąd się przeprowadziłeś i stałeś się "miastowy" to kombajn stał się "be"?

Widać że bloki nowiuśkie.
I sądząc z lokalizacji - na zadupiu Lublina, więc cena pewnie poniżej 5000 /m2.
Ale jak Ci na tym obecnym polu nowy blok dopie**olą i trafi się kilku Janusz - sąsiadów, będziesz z tęsknotą wspominał ten kombajn .
:P


bleblebator1

2019-07-28, 20:44
Dobrze, że okopowych nie sadzi. Bo jakby obornikiem pokrył pole a zanim to potem zaora to..............

impressa88

2019-07-28, 20:57
Dla mnie to wygląda tak ze rolnik starej daty żyje sobie i nie dał się sprzedać jak reszta rolników. Działka pewnie Warta jest teraz 10x tyle co rolniki x lat temu sprzedali dewelopera. Takie coś na wzór filmu zróbmy sobie wnuka

KlinikaAborcyjna

2019-07-28, 21:16
zróbcie z tych dwóch czy tam trzech bloków zbiórkę pieniędzy, kupicie ziemię od rolnika i będziecie mieć parking na swoje pasaciki :kawa:
dobrze radzę

shoe5maker

2019-07-28, 21:21
Wojtaswp11 napisał/a:

Jesteś przyjacielu świadomy jak to się kurzy? Oczywiście o hałasie nie wspomnę... pomiędzy blokami. Naprawdę, same atrakcje:-) Pozdrawiam.



No to jest tupet, działkę będzie kosił z 20min, a ten pieprzy o hałasie. A co do kurzu wystarczy wiatr w suszę mocniej powieje i masz to samo, a dupy tak nie spinasz.

Dannybow

2019-07-28, 21:24
Wojtaswp11 napisał/a:

Jesteś przyjacielu świadomy jak to się kurzy? Oczywiście o hałasie nie wspomnę... pomiędzy blokami. Naprawdę, same atrakcje:-) Pozdrawiam.



To po ch*ja tam mieszkanie kupowałeś? Dlaczego uczciwy rolnik ma ponosić jakieś konsekwencje Twojej niezrównanej głupoty i j***nego drobnomieszczaństwa?

Wiewór

2019-07-28, 21:51
Wojtaswp11 napisał/a:

Jesteś przyjacielu świadomy jak to się kurzy? Oczywiście o hałasie nie wspomnę... pomiędzy blokami. Naprawdę, same atrakcje:-) Pozdrawiam.



Ktoś ich zmusił żeby kupić tam mieszkania?
Widziały galy co brały.

kedzior242

2019-07-28, 21:52
Dannybow napisał/a:

To po ch*ja tam mieszkanie kupowałeś? Dlaczego uczciwy rolnik ma ponosić jakieś konsekwencje Twojej niezrównanej głupoty i j***nego drobnomieszczaństwa?



Tutaj chodzi o to, że kumple rolnika dogadali się z deweloperem i sprzedali mu swoją ziemię. Tylko Ziuta stwierdził, że chce więcej niż sąsiedzi. Deweloper natomiast rzekł, że Ziuta się z ch*jem na łby pozamieniał, że żąda taką ceną i nie kupił. To ich teraz Ziuta motywuje robiąc żniwa i dożynki, żeby sypnęli kasą. Ot co. Ziuta ma wyj***ne w wasze bułeczki, tylko gruby hajs mu siedzi w głowie.