topic

Lipiec czas żniw...

Lobo24 • 2019-07-28, 19:47
I tak się powoli żyje na tej polskiej wsi...

Junkie_53

2019-07-30, 18:19
mygyry napisał/a:

On od pokoleń pewnie tam kosi, oni mieszkają od kilku lat i to z niego chcą zrobić dziwolągaStary te wioski koło dużych miast non stop tak mają.. przyjeżdżają debile z miasta, bo wieś, bo spokój, bo cisza, budują się albo koło pola albo niedaleko gospodarstwa i wyobraź sobie, że te cymbały potrafią ciągle po miejskich lub policję dzwonić, ponieważ coś im nie pasuje. Pole ---> kurzy się, gospodarstwo gdzie hodują zwierzęta ---> śmierdzi im lub zwyczajnie po co skoszoną trawę pakować do wora i czekać na śmieciarkę, która odpady zielone zabiera za darmo skoro można wszystko wyj***ć na działkę obok, a jak pole zasiane to potrafią quadem je przeorać.. Durny przykład Skórzewo koło Poznania gdzie do małej niegdyś wioski przyjechała hołota z "Wielkiego Miasta", po prostu szkoda mi trochę tych chłopaków co tam jeszcze jakąś ziemie mają.

P.S.
I żeby nie było, nie wrzucam od razu wszystkich do jednego wora. Trafiają się ludzie naprawdę w porządku.

Smoku

2019-07-30, 19:12
Wolę kombajn niż te j***ne kosiarki pierdzące pod oknami co kilka tygodni.

kietlak

2019-07-30, 23:19
~Ludomir napisał/a:

Ludzie marudzą że im kombajn pod oknem hałasuje, a chrupiące bułeczki to wpie**alają aż im się uszy trzęsą.chrupiące co ty pie**olisz od 10 lat to do tych twoich buleczek to gips dodaja bo twarde w ch*j a nie

eLzar

2019-07-31, 19:56
j***nA DELEWOPERKA.
Wszedzie sie wpie**alaja gdzie od lat z dziada na dziada ziemia byla rolna i raptem wielkie ale sie znalazlo, ze jeden normalny rolnik nie sprzedal sie za srebrniaki, I dobrze tym co tam mieszkaja wiedza, ze dolozyli sie do sp***olenia rolnego gruntu gdzie byly uprawy itd.

Zycze aby kadego roku tam jezdzil a moze nawet o polnocy zbieral.

Cloverface

2019-08-20, 03:58
Miałem mieszkać na tym osiedlu, fajnie spoko, ale w ciągu 2 lat z wiejskiego terenu zrobili osiedle obok niby lasy i pola, ale budują kolejne bloki, budowa w p*zde godzin powyżej normy, zawsze w nocy cement, rozj***li kawałek parku narodowego czy jak to się tam zwie, tam jest gówno i normalna osoba, która ma wynajmować/kupić albo o tym wie albo sprzedaje. Jednak sezon trwa krótko na tak małym polu i przez zime wiosne lato jesień cmoże chwilę zobaczysz kombajn. Sam Zbieram uprawy w winnym kraju i to pare k***a dni z kombajnem czy oraniem. Debile j***ni wielce oburzeni.