18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lidl bitwa o kurtki.

Vankotek • 2017-09-16, 19:53
Od soboty w ofercie Lidla pojawiły się kurtki termiczne. Cena odzieży w kilkunastu wzorach rozpoczynała się od 79 złotych dla dorosłych oraz 59 zł za kurtkę dziecięcą. Nie dziwi więc, że jesienna kolekcja rozeszła się w mgnieniu oka.

"Przed niszczycielskim tłumem zasłonięto nawet roletami chłodnie" - pisze portal. W trakcie awantury interweniowała kierowniczka sklepu, która zagroziła wstrzymaniem sprzedaży i zamknięciem sklepu.

:idzwch*j:


Bo w Polsce jak w chlewie :amused:


pi...........ja

2017-09-17, 16:32
Lidlowa wersja Świeżaków :)

niemamskarpet.

2017-09-17, 16:57
nie kumam tego, u nas w lidl to leży i nikt się na to nie rzuca

vindy

2017-09-17, 18:28

Wiem że to sadisitc ale CI ludzie przyszli na promocję do Lidla bo są biedni, pozostaję im współczuć ale śmiać się z nich raczej nie należy.

Shotterr

2017-09-17, 18:34
Moje miasto takie piękne :D

Wiewór

2017-09-17, 18:53
Kurtka termiczna za 80zł yhy pewnie...
Prawdziwa kurkta z membraną kosztuje OD 400 zł.
Ci ludzie wierzą, że ktoś im sprzeda taniej.

mygyry

2017-09-17, 18:56
Abraxus, No widzisz, bo oni k***a jedyne co umieją przeczytać to napis promocja, nikt nawet nie zaglądnie na metkę, gdzie zapewne okaże się, że to termiczne cudo nadaje się na temperatury rzędu 10 stopni na plusie.

Logiczny

2017-09-17, 21:40
mygyry napisał/a:

Żeby to jeszcze było podyktowane biedą czy coś, ale w większości to są ludzie poj***ni z pazerności.
A później wrócą do domu i będą płakać jak ich unia i zachód wk***ia nękaniem Polski i nic im nie można zrobić i ch*j, że godzinę temu stali jak imigranci na brzegu, żeby dostać ch*jową kurtkę nabijając portfel zachodnim koncernom...



to właśnie jest bieda, pazerność jest tylko w pewnym zakresie, nie idzie zaoszczędzić na prądzie, wodzie, gazie czy węglu to oszczędzają na produktach. Ludzie sobie w pewien sposób odbijają problemy z mediami. Paredziesiąt procent z nich ma komornika na karku, inni dopiero Sądy, a jeszcze inni na razie długi i upomnienia. Idą więc do sklepu bo wg psychologii kupowanie i walka przynosi ulgę.

Wiewór

2017-09-18, 08:14
@up stary ale zrozum, że takie kurtki wiszą na każdym targu i placu handlowym jak Polska długa i szeroka. Identycznej jakości i w takiej samej cenie.
Nigdy nie widziałem, żeby ludzie napie**alali się o kurtki na targu. Wisi ich tam miliony...
Nie trzeba się o nie bić. Idziesz sobie do kitajca, wybierze Ci rozmiar jaki potrzebujesz, kolor. Możesz od razu przymierzyć. Jak do niego zagadasz to ci sprzeda spod lady bez paragonu i będzie jeszcze taniej więc WTF????
Nie ma usprawiedliwienia dla tego bydła.

mygyry

2017-09-18, 08:15
Logiczny, Pazerność powoduje biedę a wiesz dlaczego? Bo jak sam widzisz w ch*j ludzi ma długi i komornika a wiesz dlaczego? Bo trzeba mieć większy tv, niż sąsiad, nowszy telefon niż sąsiadka, i w ogóle być naj na osiedlu i dlatego ludzie kupują od ch*ja niepotrzebnych rzeczy na które ich dodatkowo nie stać i tak to jest czysta pazerność i pozerstwo.

janlew

2017-09-18, 10:21
W sklepie dla Folksdojczy widzę że prawie zamieszki, po oderwaniu od koryta.

Wiewór

2017-09-18, 10:58
@up a ty gdzie chodzisz na zakupy patryjoto?

TB303

2017-09-18, 13:20
Abraxus napisał/a:

@up a ty gdzie chodzisz na zakupy patryjoto?


Pewnie do żadnego, bo każdy sklep dla niego to spuścizna po bolszewikach :kawa:

Wiewór

2017-09-18, 14:33
On jak przystało na polskiego patryojtę wpie**ala tylko tradycyjne pyry z wody i popija bimbrem z pyrów.

kreatywnakrowa

2017-09-18, 18:40
Abraxus napisał/a:

On jak przystało na polskiego patryojtę wpie**ala tylko tradycyjne pyry z wody i popija bimbrem z pyrów.


Natomiast w pustym łbie posiada pachnące, polskie siano.