18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lidl bitwa o kurtki.

Vankotek • 2017-09-16, 19:53
Od soboty w ofercie Lidla pojawiły się kurtki termiczne. Cena odzieży w kilkunastu wzorach rozpoczynała się od 79 złotych dla dorosłych oraz 59 zł za kurtkę dziecięcą. Nie dziwi więc, że jesienna kolekcja rozeszła się w mgnieniu oka.

"Przed niszczycielskim tłumem zasłonięto nawet roletami chłodnie" - pisze portal. W trakcie awantury interweniowała kierowniczka sklepu, która zagroziła wstrzymaniem sprzedaży i zamknięciem sklepu.

:idzwch*j:


Bo w Polsce jak w chlewie :amused:


Halman

2017-09-16, 19:54
wniosek? nie powinni sprzedawać tak tanio

mygyry

2017-09-16, 19:58
Żeby to jeszcze było podyktowane biedą czy coś, ale w większości to są ludzie poj***ni z pazerności.
A później wrócą do domu i będą płakać jak ich unia i zachód wk***ia nękaniem Polski i nic im nie można zrobić i ch*j, że godzinę temu stali jak imigranci na brzegu, żeby dostać ch*jową kurtkę nabijając portfel zachodnim koncernom...

Azus

2017-09-16, 20:04
U mnie jakoś takich tłumów nie było . Kurtki wcale takie takie tanie nie były . Podejrzewam że ów filmik był nagrany w jakimś prowincjonalnym miasteczku , połowa ludności w takich samych kurtkach hahahahah

~Velture

2017-09-16, 20:07
Wy się śmiejecie ale dzisiaj byłem w lidlu kupić sobie lubczyk do rosołu, bo o dziwo oni mają cały czas lubczyk, i wziąłem gazetkę sobie wychodząc aby zobaczyć co tam mają.
k***a mać mamy pie**olony wrzesień dopiero a od poniedziałku wiecie na co jest promocja?
Na j***nego karpia...
No k***a mać. Karp we wrześniu?
Najgorsza ryba, poza pangą, i już we wrześniu promocja 1.99zł/100g

BundyR

2017-09-16, 20:11
najlepsze promocje tylko w Lidrze

Lew

2017-09-16, 20:39
Oj tam oj tam, podczas tej promocji przechodząc obok tego tłumu, idąc kupić sobie maszynkę do golenia znalazłem 2 telefony, 3 portfele i pęk kluczy.

Gdy krzyknąłem czy ktoś coś zgubił usłyszałem tylko - Nie.

No cóż.... klucze od domów, dwa dowody osobiste, prawa jazdy i portfele do odbioru przy kasie :P


Volfodzio

2017-09-16, 20:45
Etap pierwszy mamy za nami, teraz pora na drugi czyli wysyp ofert na aledrogo i oELiks

kwasix

2017-09-16, 21:05
Ja pie**ole.Jak można się tak upodlić?

BrianGriffin

2017-09-16, 21:58
Za wysoką cenę dali. Jakby rzucili po 19,99 (i tak drożej niż koszty produkcji) to dopiero byłaby jakaś dobra akcja polactwa.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-16, 22:42
BrianGriffin napisał/a:

Za wysoką cenę dali.....



Ja myślę, że za dużo sztuk było, rzuciliby po 2-3 szt na sklep, byłby materiał na Harda. A tak to lipa, nawet nie wiem, czy warto piwo dać ;)

SirMajkel

2017-09-16, 22:55
tyle plebsu w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze.. popatrz.

Touch_Of_Madness

2017-09-17, 01:08
Jak to dobrze , że zajebiście zarabiam i nie muszę robić zakupów z tym motłochem.

adamov

2017-09-17, 01:25
ja pie**ole, napisali PROMOCJA i zrobili reklamę, i już ludzie odpie**olu dostają, ch*j z tym, że przed promocją 1zł drożej by to było albo 2 ale co tam. Widać kto to tam po te rzeczy się ładuje. Jeden i ten sam typ osób k***a, pazerni i chytrzy. Ale nie ma tego złego, tacy przysłowiowo "chytrzy" dwa razy tracą :-D

DoubleBorger

2017-09-17, 03:49
Ja to poj***ny i rozrzutny jestem, wolę zapłacić 2x więcej, ale kupić w spokoju, bez oddechu wczorajszych gołąbków na plecach