18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Licealistka zadaje niewygodne pytanie premierowi

MrGalad • 2014-05-22, 19:13
Akcja ma miejsce w Gorzowie, dokładniej na bulwarze. Miasto nieciekawe, nie polecam. Ale artykuł jak i film warto zobaczyć. Czy dziewucha miała rację, czy tez nie pozostawiam wam do rozstrzygnięcia. Niestety z Gówno Prawdy, ale co zrobić: artykuł.
Tutaj fragment:
Cytat:

- Odpowiedział mi, że mam poczucie humoru. Dziwny z niego człowiek - mówiła Maria Sokołowska z II LO w Gorzowie. Premier Donald Tusk był już spóźniony, nie rozmawiał z młodzieżą. Spotkał się za to z grupą gorzowskich samorządowców, przedsiębiorców czy animatorów kultury. Z restauracji Santa Fee wyszedł po 35 minutach, bocznym wyjściem w asyście borowców.


ejsmonda1929

2014-05-23, 22:30
OoO co za kozaki w tym kraju mieszkają nie wierzę, byście nawet słowem do niego nie odezwali bo się wstydzicie sąsiadom dzień dobry powiedzieć...

Zaurka

2014-05-23, 22:36
Sposób mówienia i ogólnie zadane pytanie raczej wskazuja na to, że dziewczyna intelektualnie nie jest w liceum tylko w przedszkolu. no cóż... po, pis, jkm czy ktokolwiek inny - nikt by nie wybrnął, a Tuskowi nawet nie chciało się bawić w tak durne pytania, bo dziewczyna jako zwolenniczka pisu oczekiwala WYŁĄCZNIE odpowiedzi "przejrzałas mnie - jestem zdrajcą. rezygnuje z mojego stanowiska". Ścierwo straszne ale jest pojazd na Tuska więc wszyscy dają piwa.

Ko...........on

2014-05-23, 22:52
OJEJ OJEJ! Gdzie ta cenzura co nadziemna, republika, kuce i inni mówią o niej?

Machol

2014-05-23, 22:56
To nie jest pytanie, tylko dociekanie. Pytania zaczynają się od "czy", a dociekanie od "czemu". W drugim przypadku coś się z góry zakłada i szuka tylko potwierdzenia. Koniec końców, małolata wypie**oliła z tekstem w stylu "jesteś zdrajcą, tylko powiedz czemu". Trudno traktować to poważnie, a skoro c*pka wie że ma do czynienia ze zdrajcą to chyba nie powinna się z takimi zadawać bo jej prawilność spadnie.

MrGalad

2014-05-23, 22:56
Swoją drogą znam dziewczynę (niestety). Wychwalanie jej jak bohaterki to z mojego punktu widzenia niezły ubaw, bo jedyne co potrafi powiedzieć to "Zdrada! Smoleńsk!" i na tym się argumenty kończą. Ale głównie wina rodziców, co jej tę papkę do głowy wkładają. Sam może i nie popieram Tuska, ale jak już wcześniej w temacie z Baumanem tak i tu powiem, iż do takich ludzi trzeba podejść z klasą, coby ich zdeklasować i wyśmiać samemu będąc na wygranej pozycji. A zadawanie takiego pytania jest nieprzemyślane i głupie. :)

mejsidz

2014-05-23, 23:29
No rozj***ła go niczym Adamek Głazkowa.
A pytanie, które zadała to mniej więcej w stylu szkolnego "czy twoi rodzice wiedzą, że jesteś homo?"