18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Licealistka zadaje niewygodne pytanie premierowi

MrGalad • 2014-05-22, 19:13
Akcja ma miejsce w Gorzowie, dokładniej na bulwarze. Miasto nieciekawe, nie polecam. Ale artykuł jak i film warto zobaczyć. Czy dziewucha miała rację, czy tez nie pozostawiam wam do rozstrzygnięcia. Niestety z Gówno Prawdy, ale co zrobić: artykuł.
Tutaj fragment:
Cytat:

- Odpowiedział mi, że mam poczucie humoru. Dziwny z niego człowiek - mówiła Maria Sokołowska z II LO w Gorzowie. Premier Donald Tusk był już spóźniony, nie rozmawiał z młodzieżą. Spotkał się za to z grupą gorzowskich samorządowców, przedsiębiorców czy animatorów kultury. Z restauracji Santa Fee wyszedł po 35 minutach, bocznym wyjściem w asyście borowców.


aa...........am

2014-05-22, 19:24
jak dla mnie ch*jowe a dziewczyna jest zwykla debilka. zadajac pytanie"dlaczego udaje pan patriote a jest pan zdrajca polski?" na co ona k***a liczyla. ej no sory masz racje, juz sp***alam. ma jakis swoj poglad ale ch*jowe rozegranie. tyle w temacie

bumcykcykcyk

2014-05-22, 19:26
Jak komorowski (specjalnie z małej) był w szkole mojego brata, to tylko wybrani uczniowie (zapewne sympatycy po) mieli prawo głosu, a pytania które zadawali były przygotowane przez nauczycieli. Zabranie głosu przez ucznia wiązało się jak to powiedział dyrektor "poważnymi konsekwencjami".

raper900

2014-05-22, 19:30
@up co to za szkoła? podstawówka?

mare30ks

2014-05-22, 20:35
bumcykcykcyk napisał/a:

Jak komorowski (specjalnie z małej) .


uu Panowie, mamy tu prawdziwego buntownika, jebac rzad 100% 8-)

sauerps

2014-05-23, 21:17
Licealistka z Gorzowa zadała tuskowi proste pytanie



Mogło być

grudzin7

2014-05-23, 21:21
zdrajcą polski to ja bym go nie nazwał, on jest po prostu jełopem :)

Wi...........rn

2014-05-23, 21:22
Czym niby znokautowała? Zadała absurdalne pytanie na które trudno poważnie odpowiedzieć obojętnie czy się tym zdrajcą jest, czy nie.

Tusk gdyby chciał to by tą dziewczynę erystycznie rozjechał.

_R...........s_

2014-05-23, 21:30
Nie lubie rudego ch*ja, ale czym ta laska go znokautowała? Ona nawet sama nie potrafi dobrze się wysłowić. macie dużo dłuższy materiał z tą samą panienką. Tak tak, wiem że to ch*jowe gównowyborcze.Tutaj macie dłuższy wywiad z nią (tak, wiem że ch*jowe gw).

Swoją drogą, to przeraża mnie to, jak ci debile od smoleńska zindoktrynowali tą dziewczynkę. pis, po, jedni warci drugich.

Szron

2014-05-23, 21:32
Wiwern napisał/a:

Czym niby znokautowała? Zadała absurdalne pytanie na które trudno poważnie odpowiedzieć obojętnie czy się tym zdrajcą jest, czy nie.

Tusk gdyby chciał to by tą dziewczynę erystycznie rozjechał.



@Wiwern - oczywiście że tak.
Nie fizycznie a psychicznie ryży sprzedawczyk dostał pstryczka w kinola.
I to od "gimbusiary" ... .

Cytat:

ERYSTYKA
Od nazwy greckiej bogini niezgody, kłótni i waśni pochodzi słowo erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów słownych do korzystnego rozwiązania bez względu na prawdę.



Czyli zrobił by to w czym ryży pinokio jest najlepszy.

pakicito

2014-05-23, 21:32
fajna dupa, ciekawe ile jej zostało

xts

2014-05-23, 21:35
ch*j jej w dupe, ona to pisowczyk, a te k***y z Po są na równi.