18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Licealistka zadaje niewygodne pytanie premierowi

MrGalad • 2014-05-22, 19:13
Akcja ma miejsce w Gorzowie, dokładniej na bulwarze. Miasto nieciekawe, nie polecam. Ale artykuł jak i film warto zobaczyć. Czy dziewucha miała rację, czy tez nie pozostawiam wam do rozstrzygnięcia. Niestety z Gówno Prawdy, ale co zrobić: artykuł.
Tutaj fragment:
Cytat:

- Odpowiedział mi, że mam poczucie humoru. Dziwny z niego człowiek - mówiła Maria Sokołowska z II LO w Gorzowie. Premier Donald Tusk był już spóźniony, nie rozmawiał z młodzieżą. Spotkał się za to z grupą gorzowskich samorządowców, przedsiębiorców czy animatorów kultury. Z restauracji Santa Fee wyszedł po 35 minutach, bocznym wyjściem w asyście borowców.


Wi...........rn

2014-05-23, 21:39
JohnnyMaczeta napisał/a:

@upup Lemming detected



Nikt z nas nie miałby szans w słownym pojedynku z politykiem pokroju Tuska, bo on od kilkudziesięciu lat szkoli się w tym jak najlepiej kłamać. Jak uciec od niewygodnych pytań, jak zgasić rozmówcę. Naprawdę sądzisz, że ta dziewczyna mogłaby z nim wygrać?
:lol:

A wtręt o lemingu był żałosny. Widać wychodzisz z założenia, że skoro wyraziłem swoje wątpliwości to muszę popierać obóz rządowy. Rozczaruję cię. W najbliższych wyborach zagłosuję najprawdopodobniej na jedną z partii anty systemowych.

St...........el

2014-05-23, 21:48
A mógł zabić... :D

bluetooth

2014-05-23, 21:59
nie taka zla na r*chable dobra

magisterbibendi

2014-05-23, 22:03
Jak najbardziej panna ma rację itd. ale widać po tych 42 sekundach, że wyszczekana małolatka.. I nie do końca mi się wydaję, że to jej pomysł. Aczkolwiek dobrze, że to powiedziała bo ryży powinien dawno wisieć za zdradę interesu narodowego.

Duentar

2014-05-23, 22:03
donald tusk nie jest wg. mnie zdrajcą Polski.

Zdrajcą był kaczyński, który przysięgał, że będzie bronić suwerenności Polski, a oddał ją podpisując traktat lizboński. tusek od samego początku mówił, że chce to wszystko zrobić, że chce tworzyć unię oraz to, że trzeba będzie się zrzec wielu rzeczy m.in suwerenności.

Więc można go sądzić za działanie na niekorzyść państwa, ale nie za zdradę.

Zawulon

2014-05-23, 22:03
ch*j z Tuskiem i Platfusami ale jej pytanie było żałosne. Równie dobrze mógłbym ją zapytać czemu nie ma jej na rogu bo mimo tego, że udaje grzeczną jest przecież k***ą. Żenada.

sauerps

2014-05-23, 22:08
Duentar napisał/a:

donald tusk nie jest wg. mnie zdrajcą Polski.

Zdrajcą był kaczyński, który przysięgał, że będzie bronić suwerenności Polski, a oddał ją podpisując traktat lizboński. tusek od samego początku mówił, że chce to wszystko zrobić, że chce tworzyć unię oraz to, że trzeba będzie się zrzec wielu rzeczy m.in suwerenności.

Więc można go sądzić za działanie na niekorzyść państwa, ale nie za zdradę.

A czym jest działanie na niekorzyść państwa jak nie zdradą?

gf21

2014-05-23, 22:11
Co za tępa rura:) I to ma być przyszłość Polski:) Gdyby zapytała Rudego co wiekiem emerytalnym, co z paktem energetycznym, czy ma zamiar ukrócić sobiepaństwo sektora bankowego itd.

Plecionkarz

2014-05-23, 22:12
teraz co drugi film o debatach politycznych ma w tytule: masakruje, nokautuje, sprowadza do parteru, rozpie**aliwuje itd. Popularny tag przyciągający ślimaków karmiących się tanimi sensacjami rodem z faktu albo super exspresu. A jak się włączy to się okazuje, że żadnej masakry nie ma tylko to co zawsze: pie**olenie które nic nie zmieni.

Altus

2014-05-23, 22:17
Marysiu!! Tylko samobójstwa nie popełniaj!!

seldo

2014-05-23, 22:21
PIS, PO SAMO ZŁO!!

Niedziela, pamiętajcie zagłosować na liste nr.7 ;)

ps. Darujecie sobie z tymi kucami, lemingi pie**olone.

Pozdrawiam!

mare30ks

2014-05-23, 22:24
@Plecionkarz no wlasnie, a przeciez kazdy wie ze masakrator jest tylko jeden :)

FCDK

2014-05-23, 22:25
gf21 napisał/a:

Co za tępa rura:)



Na filmiku nie było twojej matki. Pomyliłeś materiały.