18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowe szury powracają! #5

Frankorus_YT • 2021-07-04, 18:10
Ile jest płci? Czy można dowolnie zmieniać swoją rasę?


nowynick

2021-07-04, 18:37
ale im piorą mózgi na hamerykańskich uniwerkach, dwa murzyny najmądrzejsze w tej całej kompilacji...

CoJaTamKurwaWiem

2021-07-04, 18:39
Dawno się tak nie obśmiałem :mrgreen: Dawaj jeszcze :) Do porannej kawki jak znalazł :mrgreen:


nowynick

2021-07-04, 18:41
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Dawno się tak nie obśmiałem Dawaj jeszcze Do porannej kawki jak znalazł



jest 18:40, nieźle wczoraj dałeś w palnik.... :D

pazuzu

2021-07-04, 18:52
Szczerze? Mam to gdzieś, jak ktoś uważa się za kobietę, mężczyznę, psa czy lodówkę, jego życie i niech sobie robi co chce nic mi do tego.

janlew

2021-07-04, 19:02
pazuzu napisał/a:

Szczerze? Mam to gdzieś, jak ktoś uważa się za kobietę, mężczyznę, psa czy lodówkę, jego życie i niech sobie robi co chce nic mi do tego.

Każdy ma to gdzieś. Możesz se włożyć rybę do połowy w dupę, i biegać nago, twierdząc że jesteś piękną syrenką. Tylko rób to w domu, i nie pchaj się do sejmu, do strefy publicznej i do szkół twierdząc że to normalne i wszyscy mają to akceptować, z dziećmi i młodzieżą na czele. Pojebów zawsze było pełno, tylko nazywajmy rzeczy po imieniu, i nie pozwalajmy na nie tam gdzie nie jest ich miejsce. Tylko o to toczy się wojna, a nie o zaglądanie komuś do łóżek czy prywatnych domów.

plastic

2021-07-04, 19:25
pazuzu napisał/a:

Szczerze? Mam to gdzieś, jak ktoś uważa się za kobietę, mężczyznę, psa czy lodówkę, jego życie i niech sobie robi co chce nic mi do tego.



dokładnie tak, jak mówi wam owsiak od lat. każdy ma prawo robić co chce, "róbta co chceta", a inni mają prawo na to reagować, zgodnie ze swoimi przekonaniami wynikającymi np. z ich religii - czy to już nie? róbta co chceta. każdy. czyli ja też, jako zwykły człowiek mogę pluć na parady lgbt, oni mogą pluć na kościół, a policja może do nich strzelać, bo ośrodek władzy ma swój własny punkt widzenia - ojej ale tak, to już nie...
każdy może robić co chce. logiczne.

klasyczna wypowiedź trolla z wyborczej.


zdun

2021-07-04, 19:32
2:53 hehe :)

mecenaz

2021-07-04, 19:44
Ja pie**ole :shock: nie wierzę że istnieją tacy kosmici , to muszą być jakieś trolle :-D

NiemiecWaszPan

2021-07-04, 19:51
Tusk wrócił. Przygotujcie się na jescze większy wysyp tego gówna w polaczkowym zadupiu.

pazuzu

2021-07-04, 19:54
janlew napisał/a:

Każdy ma to gdzieś. Możesz se włożyć rybę do połowy w dupę, i biegać nago, twierdząc że jesteś piękną syrenką. Tylko rób to w domu, i nie pchaj się do sejmu, do strefy publicznej i do szkół twierdząc że to normalne i wszyscy mają to akceptować, z dziećmi i młodzieżą na czele. Pojebów zawsze było pełno, tylko nazywajmy rzeczy po imieniu, i nie pozwalajmy na nie tam gdzie nie jest ich miejsce. Tylko o to toczy się wojna, a nie o zaglądanie komuś do łóżek czy prywatnych domów.



Tylko wiesz równie dobrze mogę użyć twoich argumentów co do kościoła, niech sobie będzie ale po co się pcha religia do szkół, Sejmu, strefy publicznej i do wychowania dzieci

Budrys2000

2021-07-04, 20:48
Nawet nie odpalam. j***ć lewaków. :-P

Seligos

2021-07-04, 20:54
pazuzu napisał/a:

Tylko wiesz równie dobrze mogę użyć twoich argumentów co do kościoła, niech sobie będzie ale po co się pcha religia do szkół, Sejmu, strefy publicznej i do wychowania dzieci



Tak jak janlew o trans debilach a ty o kościele - macie racje. Jedno i drugie wypie**alać ze strefy publicznej.

Z kościołem jest gorzej bo oni mają jeszcze w ch*j przestrzeni prywatnej i w obecnej sytuacji musiałoby dojść do jakiejś klerowej kryształowej nocy żeby sie tego pozbyć. Nic nie sugeruje po prostu kiedyś to zadziałało i tak mi sie jakoś skojarzyło ......

Guwnojat

2021-07-04, 20:54
Ten świat się kończy.