18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowe szury powracają! #5

Frankorus_YT • 2021-07-04, 18:10
Ile jest płci? Czy można dowolnie zmieniać swoją rasę?


Grymson

2021-07-05, 09:05
janlew napisał/a:

Każdy ma to gdzieś. Możesz se włożyć rybę do połowy w dupę, i biegać nago, twierdząc że jesteś piękną syrenką. Tylko rób to w domu, i nie pchaj się do sejmu, do strefy publicznej i do szkół twierdząc że to normalne i wszyscy mają to akceptować, z dziećmi i młodzieżą na czele. Pojebów zawsze było pełno, tylko nazywajmy rzeczy po imieniu, i nie pozwalajmy na nie tam gdzie nie jest ich miejsce. Tylko o to toczy się wojna, a nie o zaglądanie komuś do łóżek czy prywatnych domów.



Duze kuflowe piwo dla Ciebie

:-)

mygyry

2021-07-05, 09:30
stonefenix napisał/a:

Dobrze że sekta kościelna nie zagłada komuś do łóżek czy prywatnych domów. I na całe szczęście nie pchają się do strefy publicznej



Ale tak z ciekawości komu zagląda? Ano zagląda swoim owieczkom, jeżeli ktoś chce uczestniczyć w jakiejś zbieraninie to godzi się na jej zasady, nie wiem skąd pomysł, że Kościół musi popierać zboków, to że u nich w szeregach jest ich pełno nie zmienia faktu, że w ich zasadach uczestnictwa w tym cyrku zabrania pewnych zachowań mało tego dotyczy to zarówno homo jak i hetero (seks przedmałżeński)

mit2

2021-07-05, 10:02
Wiewór napisał/a:

Ci ludzie mają mniej IQ niż polski nacjonalista.


Zgadzam się. Są mniej więcej na poziomie polskiej lewicy.

anonim666

2021-07-05, 15:10
pazuzu napisał/a:

Szczerze? Mam to gdzieś, jak ktoś uważa się za kobietę, mężczyznę, psa czy lodówkę, jego życie i niech sobie robi co chce nic mi do tego.



A jak stary zgrad wejdzie do przebieralni twojej córki na basenie, bo się będzie czuł kobietą?

PieronJasnySzlag

2021-07-05, 17:48
pazuzu napisał/a:

Tylko wiesz równie dobrze mogę użyć twoich argumentów co do kościoła, niech sobie będzie ale po co się pcha religia do szkół, Sejmu, strefy publicznej i do wychowania dzieci


Z tą różnicą że KK był tu od "zawsze" i to dzięki KK ludzie zakładali rodziny, płodzili dzieci, zapie**alali w robocie i tworzyli cywilizacje. Czy się to komuś podoba czy nie Chrześcijaństwo to religia do optymalnego wykorzystania potencjału ludzkiego i dzięki temu stworzyliśmy dominującą cywilizacje na świecie. Muzułmanie już nie są do tego zdolni bo się nie rozwijają jako społeczeństwo, tak samo z innymi religiami. LGBT to nic innego jak próba zastąpienia Chrześcijaństwa tączowa religią która spowrotem cofnie nas do etapu zezwierzęcenia zeby władcy tego świata mogli łatwo zwierzętami operować.

rzepek1

2021-07-05, 19:18
To jest właśnie debilne rozumowanie lewaków. Niech każdy będzie kim chce, ale nie musi się tym afiszować, robić z*ebane pochody ze sztucznymi ku*asami na czole, mówić, że "Murzynek Bambo" jest rasistowską czytanką, itp., itd.

Mamy przykład w sejmie, gdzie coraz więcej polityków to zwykli debile, którzy na siłę chcą być mądrzy, aktywizując się z lewackimi idiotami.
Jedyny mądry to chyba tylko Palikot - w polityce go już nie ma, ale robi sobie buszki i sprzedaje za niezły hajs.

Shizona

2021-07-05, 19:33
Jestem transdziewczyną i powiem tak. Przeważnie pokazywani są w tych filmikach debile lub osoby skrajnie lewicowe (skrajna prawica poziomem inteligencji niczym się od nich nie różni) lub też osoby gdzie poprawność polityczna za bardzo weszła im do dupy. To że ktoś jest trans, lub ma ktoś coś innego między nogami nie daje przyzwolenia na to by nazywać inną osobę transfobiczną tylko dlatego że ta osoba nie jestem zainteresowana bliższą znajomością bo każdy ma swoje preferencje. To jest straszne że ludzi tak są zmuszani psychologicznie do tego by z kimś się przelecieć dla tego bo ta pierwsza osoba tego chciała. Część osób robi za rycerza sprawiedliwości wypowiadając się za innych przy czym nie mają wiedzy na temat osób które "bronią". Baśniowe stworki chcą być tylko traktowane na równi z cis ludźmi, to że jakieś debile uważają się za lepszych i na siłę zwracają uwagę skacząc ci przed twarzą i prowokacyjnie się całują lub czarny powie że jesteś rasistą bo coś mu nie podpasuje to takich olać i ominąć bo to taki sam margines społeczny jak fanatyczni katole ci ludzie mają klapy na oczach i widzą wszystko czarno-białe i nie widzą odcieni szarości. Plus to że np. jakiś facet powie że czuje się kobietą i z buta wchodzi do damskiej szatni to zboczeniec albo nie wiem jak to wszystko działa. To trzeba chodzić do psychologów, seksuologów najczęściej przez minimum pół roku by w ogóle zacząć terapie hormonalną i by można było w nieoficjalny sposób powiedzieć że jesteś już trans z medycznego punktu widzenia, gdzie jeszcze trzeba czekać na to by móc zmienić dane metrykalne by móc oficjalnie zmienić dane/płeć. Plus osoby które chcą związać się z kimś nie mówiąc że są trans to są ludźmi którzy nie mają szacunku do innych i nie są fair wobec nich bo osobą która by się dowiedziała o tym później mogłaby być skrzywdzona tym faktem. Co do sportu to się nie wypowiem niech badania jakieś zrobią czy osoby te mogą uczestniczyć w sportach zawodowych czy też nie. Wiem tyle że przez terapie hormony u tych osób doprowadza się do takiego samego poziomu jaki występuje u płci z która się utożsamiają. W tym przypadku transdziewczyna traci masę mięśniową co idzie też z siłą. Niech naukowcy zrobią rzetelne badania i powiedzą szczerze jaka jest prawda. Sport na zawodowym poziomie wymaga fairplay. Odradzam oglądania tego typu wywiadów bo one tylko wk***iają przez tych odklejeńców.

Sigonek

2021-07-05, 21:57
Jakie to jest banalne i odtwórcze. Jesteśmy właśnie gdzieś mniej więcej w środku rewolucji kulturowej, która na zachodzie zmierza w przyspieszonym tempie ku końcowi (cywilizacji łacińskiej). To tutaj to jest wcielanie w życie teorii szkoły frankfurckiej, Herberta Marcuse, Wilhelma Reicha itd obficie podsycane szeklami Sorosopodobnych stworzeń. Nie udała się w krajach zachodnich metoda bolszewików (cud nad Wisłą), nie udały się komunistyczne agitacje (kapitalizm = dobrobyt), to trzeba było uderzyć w innym kierunku... Polska, jako były członek bloku wschodneigo znajduje się gdzieś w połowie operacji amputowania narodowych wartości, tradycji i kultury. Na zachodzie rozpie**ol kulturowy osiągnął swoje apogeum.

ruddie

2021-07-05, 23:45
to jest po prostu chore, wypuściliśmy jako cywilizacja osoby chore psychicznie - źle się to skończy - to jebnie

TrzyDwaJeden

2021-07-06, 00:23
Możesz być transpłciowy ale nie transrasowy - hipokryzja lvl homodebile. ROTFL

carioca1992

2021-07-06, 14:31
Noi na ch*j to tu wrzucacie. Im więcej o tym mówicie tym bardziej się przyzwyczajacie do tego. To są zwykli atencjusze.

janlew

2021-07-07, 20:54
pazuzu napisał/a:

Tylko wiesz równie dobrze mogę użyć twoich argumentów co do kościoła, niech sobie będzie ale po co się pcha religia do szkół, Sejmu, strefy publicznej i do wychowania dzieci


Co ty w ogóle pie**olisz? Kościół katolicki jest takim samym filarem założenia i trwania 1000 letniego państwa Polskiego jak nasza historia, Polski język, obrona przed wrogimi innowiercami, bycie białym, bycie Słowianinem, i tym podobne. Weź z tym k***a nie mieszaj nowo powstałych zjebów z BLM, lewych żydków, LGBT, neobolszewi, animalsów, czy feminazistek i reszty tego nowomodnego zachodniego lewackiego zjebaństwa. Po prostu nie pie**ol i przestań wysrywać mordą lewackie gówno, tylko nabierz w miejsce gówna rozumu do głowy.

syulung

2021-07-10, 05:16
janlew napisał/a:

Każdy ma to gdzieś. Możesz se włożyć rybę do połowy w dupę, i biegać nago, twierdząc że jesteś piękną syrenką. Tylko rób to w domu, i nie pchaj się do sejmu, do strefy publicznej i do szkół twierdząc że to normalne i wszyscy mają to akceptować, z dziećmi i młodzieżą na czele. Pojebów zawsze było pełno, tylko nazywajmy rzeczy po imieniu, i nie pozwalajmy na nie tam gdzie nie jest ich miejsce. Tylko o to toczy się wojna, a nie o zaglądanie komuś do łóżek czy prywatnych domów.



Kolega raczył przeoczyć dwadzieścia lat(pewnie więcej) newsów i analiz. Ja też, ale już trochę przypadkiem się nadrobiło. Ten syf to tylko środek do celu aby stworzyć tępe, wystraszone wszystkiego i bezwolne społeczeństwo ameb i gnid zdolnych do wszystkiego na rozkaz. W tym celu propagandą i pisaniem bezprawia (zamiast Prawa) niszczone są społeczeństwa i prawdziwe kultury, sztuka i wartości społeczne. Pozdrawiam.

TrzyDwaJeden

2022-01-22, 01:03
Oddajcie tęczę, pie**olone skórwiałe dewianty!