18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowe szury powracają! #5

Frankorus_YT • 2021-07-04, 18:10
Ile jest płci? Czy można dowolnie zmieniać swoją rasę?


mazga50

2021-07-04, 20:59
Lewary muszę tym dzoieciuchom coś podawać, bo to się kupy nie trzyma, a te srule to później jak katarynki powtarzają.
To normalne nie jest.

miskolargol

2021-07-04, 20:59
Będzie tylko gorzej. Tej karuzeli sp***olenia umysłowego już nic nie zatrzyma.

mrdick

2021-07-04, 21:11
no niestety


Angevil

2021-07-04, 21:25


Taka właśnie jest polska dzisiaj. W tym momencie zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem lgbtitd...
A więc puszcza się głombom taki filmik, gdzie uj się co za chłopaczek odpytuje uj wie jakiego chłopaczka, przeplatając to fragmentami wyrwanymi z kontekstu i wszyscy walą przy tym konia z zachwytu bo "o zobaczcie jakie pedały hehe".

mygyry

2021-07-04, 21:29
Jak widać najpierw indoktrynowało się młodzież na studiach, później osoby młodsze w liceach teraz już mamy bajki z homo bohaterami, dzieci na spędzie dewiantów z piórkami w dupie, ale jak w Polsce ktoś powie, że lgbt to ideologia i chcą dzieciom w szkołach wpajać takie ideologiczne sp***olenie to wielki krzyk, że katole i pisiory spiski widzą, ale ja pytam jak k***a trzeba być nie doj***nym, żeby nie widzieć, że to postępuje wielkimi krokami.

plastic

2021-07-04, 21:42
pazuzu napisał/a:

Tylko wiesz równie dobrze mogę użyć twoich argumentów co do kościoła, niech sobie będzie ale po co się pcha religia do szkół, Sejmu, strefy publicznej i do wychowania dzieci



tak właśnie pisze wyborcza od lat: równość! jak wy, to my też, jak my, to wy też(jak dacie rade, bo to my uwłaszczyliśmy się na majątku narodowym, to my mamy media i kluczowe instytucje).
wasz ulubiony schemat retoryczny; kiedy lewica chce wyszarpać kolejny kawał władzy dla siebie, to powołuje sie na równość i "prawda leży po środku" - i to jest gówno-slogan dla kretynów, którego używacie tylko wtedy, kiedy chcecie coś komuś zabrać albo do czegoś przymusić, a każdy rozsądny człowiek wie, że prawda leży tam, gdzie leży, a nie k***a po środku. co za tym idzie, konkretne ideologie wpajane młodym ludziom mają konkretne skutki i można je ważyć pod względem szkodliwości, ale wy tego nie chcecie, wy chcecie "po równo", bo jeżeli zboczeń jest 5% to wy chcecie 50% bo to sprawiedliwe.

j***ne fikołki. życzę wam sumienia, bo trudno o coś, z czym byłoby wam gorzej.

Bonifacy69

2021-07-04, 21:46
Nawet tego nie włączę. Po co się denerwować :mrgreen:

Frankorus_YT

2021-07-04, 22:01
Angevil napisał/a:

Taka właśnie jest polska dzisiaj. W tym momencie zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem lgbtitd...
A więc puszcza się głombom taki filmik, gdzie uj się co za chłopaczek odpytuje uj wie jakiego chłopaczka, przeplatając to fragmentami wyrwanymi z kontekstu i wszyscy walą przy tym konia z zachwytu bo "o zobaczcie jakie pedały hehe".



Ja ze wsi jezdem, taki przeciętny Polak homowob. Lubię się śmiać z gejuw, nie to co ubermensze z Zachodu.

Sraj1

2021-07-04, 22:25
Kopiować to gdzie się da. Żeby skompromitować lewactwo to wystarczy je po prostu ludziom pokazać.

Bandzior020

2021-07-04, 23:14
NiemiecWaszPan napisał/a:

Tusk wrócił. Przygotujcie się na jescze większy wysyp tego gówna w polaczkowym zadupiu.



I k***a dobrze ze wrócił... Moze trochę zatrzęsie tym pisowskim syfem jaki nam urządzili z tv pis na czele

mygyry

2021-07-04, 23:25
Bandzior020 napisał/a:

I k***a dobrze ze wrócił... Moze trochę zatrzęsie tym pisowskim syfem jaki nam urządzili z tv pis na czele



A razem z nim wrócą gówno fundacyjki, typu ten zjeb gaweł, jak widać wiele osób pragnie cenzury i trzymania pod butem, większego gówna u władzy niż PO nie było nigdy nawet k***a AWS był lepszy.

Dukenstein

2021-07-04, 23:25
Angevil napisał/a:

Taka właśnie jest polska dzisiaj. W tym momencie zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem lgbtitd...
A więc puszcza się głombom taki filmik, gdzie uj się co za chłopaczek odpytuje uj wie jakiego chłopaczka, przeplatając to fragmentami wyrwanymi z kontekstu i wszyscy walą przy tym konia z zachwytu bo "o zobaczcie jakie pedały hehe".



Idź lepiej pociumkać pindola swojej "dziewczynie" xD

djted

2021-07-04, 23:58
"Bycie kobietą to stan umysłu" no i wszystko sie zgadza. Popieram

Tuco

2021-07-05, 00:49
Dziadek gada, że promocja LGBT przez duże firmy to pretekst do zarabiania kasy. Gdyby wiedział coś o Bilderbergach i fundacjach Sorosa, mógłby trochę trafniej skorygować swój pogląd.

Proszę, takie ch*jstwo widuję codziennie, po drodze do roboty


Wiewór

2021-07-05, 01:25
Płeć jest płynna można ją zmieniać kiedy chcesz bo nie ma znaczenia że masz ch*ja bo możesz być kobietą ale nie możesz być osoba transrasowa bo tak. To mi rozpie**ala czaszkę. Ci ludzie mają mniej IQ niż polski nacjonalista.