18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewak protestując przeciw PIS uczynił samopodpalenie.

T3RMINATOR • 2017-10-19, 18:20
19.10.17 Na środku parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie samopodpalenia dokonał mężczyzna. Szybko wezwano na miejsce strażaków, którzy go ugasili. Mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. Jego stan jest poważny.


sumka

2017-10-21, 01:30
sezamkowyRozpie**ol, Właśnie o tym rozmawiamy, zero rzetelnej oceny tylko albo czarne albo białe. Polacy jak przychodzi do polityki to rozważają to w kategoriach kocham tego polityka jest idealny albo nienawidzę sk***ysyna, zaj***ć. Na codzień też tak robicie ? Wchodzisz do sklepu i walisz do sprzedawczyni że jest głupią k***ą bo wczoraj się pomyliła i ci źle wydała resztę to jest pie**olonym złodziejem i ma zdychać za ta pie**olone 11 groszy? A może jak przychodzi do oceny samego siebie i coś ci nie wyjdzie (a no tak jako Polak zapewne jesteś nieomylny i idealny).

A nie można po prostu rzetelnie ocenić czyjejś pracy bez kochania czy nienawidzenia człowieka i powiedzieć to i to zrobił dobrze to i to zj***ł?

mrkler, Jak cie tak boli że ktoś ci coś zabiera to zostań plebejuszu szlachcicem i pokaż na co cię stać bo napisałeś jak typowy polaczek który mówi jak to wszyscy go okradają a sam nie umie nic zrobić

Politycy to nic innego jak pracownicy a my jako obywatele jesteśmy pracodawcami dla Polityków. Dlatego jako dobry pracodawca interesujący się swoją firmą oceniam pracowników (Polityków) po czynach i zachowaniu. Jeżeli uznaje żę dany pracownik przynosi zysk mojej firmie to wybieram go na dane stanowisko, jeśli nie to go zwalniam. Reguły gry są takie że jest jakaś pula dostępnych pracowników którzy chcą pracować i którzy pracują a skoro chcę prowadzić firmę i nie chcę sam wykonywać danej pracy to zatrudniam pracowników. Pracownicy jacy są to zależy od systemu kształcenia który jest ch*jowy ale skoro firma ma działać to ktoś musi pracować. Każda firma ma wzloty i upadki a pracownicy jak i pracodawcy nie są idealni.

W tej całej przenośni trzeba uwzględnić tylko tyle że nie jest to firma zarządzana jednoosobowo a jest olbrzymia spółka w której zarządzie zasiada 30 mln ludzi. O wyborze pracownika decyduje przysłowiowe 50% ( tak wiem że system jest bardziej skomplikowany) ale musimy wszyscy razem oceniać pracowników i tam gdzie nasze oceny się zgadzają dokonywać wyboru. Wybór nie zawsze będzie słuszny, nie wszyscy pracownicy okażą się dobrzy na swoich stanowiskach ale tak to już jest. Natomiast im lepszej oceny i wyboru pracowników dokonamy tym większe szanse że firma będzie się rozwijać dużo lepiej.

Dlatego jako pracodawcy musimy ze sobą rozmawiać a potem wspólnie dokonywać zmian zarządzając naszymi pracownikami. Natomiast my zamiast się dogadywać to się kłócimy a zarządzają nami pracownicy robiąc sobie tak naprawde co chcą bo nikt ich nie nadzoruje.

Problem polega na tym że jaka rozmowa by się nie zaczęła to każda rozmowa kończy się kłótnią i wnioskami rolnika a wszystko dlatego że u rolnika wszystko jest albo czarne albo białe a tak nigdy w życiu nie jest. Dokładnie to zrobiliście w postach powyżej a płaczecie że jest źle.

mrkler

2017-10-21, 09:14
sumka napisał/a:


mrkler, Jak cie tak boli że ktoś ci coś zabiera to zostań plebejuszu szlachcicem i pokaż na co cię stać bo napisałeś jak typowy polaczek który mówi jak to wszyscy go okradają a sam nie umie nic zrobić


Świetnie opisałeś jak to powinno wyglądać szkoda tylko że sam reprezentujesz sobą takiego rolnika który mimo tego że był pchany w dupala tego nie dostrzega i woli się przekrzykiwać z PISiorami kto więcej nakradł :) I o takim sp***oleniu właśnie mówię a ty mi przypisujesz cechy którymi wzgardzam.

SQRW3L_ponury

2017-10-22, 05:46
mrkler napisał/a:

Wymień te parę rzeczy.. Czy chodzi o wyprzedawanie polskiego przemysłu kapitałowi zagranicznemu i włażeniu za wszelką cenę w dupę UE, tak samo jak PIS włazi hamburgerom? Nie wiem co ty się starasz udowodnić? Że PO to jakaś lepsza jakość?



Co ty człowieku zrównujesz ? nic nie jest bardziej zj***ne od pisu...
dlaczego ?
bo zadan partia przed pisem nie miała ochoty/tupetu ustawić całego systemu pod siebie w kazdym wymiarze - czego nieuchronną konsekwencją jest taka lub inna forma dyktatury - wystarczy poczytać historię - to jest ten maleńki szkopuł robiący różnicę miedzy pisem a cała resztą - jedynie slepy tego nie dostrzeze i bedzie twierdził jak to ostatnio jest w modzie że 'prawda lezy zawsze pośrodku' i 'wszyscy są równo zj***ni' bo ma to tyle samo sensu i jest tak samo prawdziwe jak twierdzenie że 10 i 1000 to to samo bo obie sa liczbami i obie mają jedynki i zera...

mrkler

2017-10-22, 08:59
@Squrwiel
Każda partia to robiła tylko trochę dyskretniej niż robi to pis. Od trzęsienia ziemi w spółkach skarbu państwa i innych instytucjach po ustawienie pod siebie SN. Prawda wcale nie leży po środku bo to oczywista oczywistość że obie te partię to bagno i tylko fanatyczny elektorat tego nie widzi i woli gryźć się między sobą, zamiast spojrzeć na sprawę jak przystało. Powiedz mi czemu obie te partię gdy złożony jest projekt typu obniżenie kwoty wolnej od podatku lub likwidację gabinetów politycznych głosują ramię w ramię za odrzuceniem i swoję gównowojenki chowają w kieszeń? Mają w tym swój wspólny interes bo za następne kila lat będzie zmiana pchającego polaków w dupsko. Realizując przy tym politykę pod w przypadku PIS-USA, PO-UE, a co za tym idzie wszelkie przetargi będzie wygrywał idol danej opcji, a polityka zagraniczna będzie realizowana zgodnie z wolą idola. Dla mnie politycy wszystkich obecnych opcji powinni zostać ustawieni pod ścianą pociągnięci serią z km'a i zakopani jak ścierwo w jednym dołku pod parlamentem ku przestrodze na przyszłość.

SQRW3L_ponury

2017-10-22, 16:42
mrkler napisał/a:


Każda partia (...)


Roznica jest zasadnicza - za chwilkę jesli kaczynkski przeforsuje swoje plany bedzie sytuacja jakiej nie było od 3 dekad czyli od komuny - gdzie w sadzie kazdy kogo on/pis uzna za przeciwnika bedzie mozna udupić w dowolny spsoób - do tej pory byli 'usłużni sedziowie', 'przekupni urzednicy' czyli 'korupcja' obejmująca jakiś procent danego środowiska - za niedługo to wszystko bedzie ujete w system i usankcjonowane prawem tak jak to zrobiono z przetargami i resztą - czym sie to konczy pokazuje historia na kazdym kroku... Własnie dlatego uwazam ze nic nie jest gorsze od pisu bo to najwieksi partyjniacy balansujacy na granicy sekciarstwa - co oczywiscie nie oznacza ze nie uwazam reszty a w szczególnosci rysia i grzesia za padline - i bardzo chetnie przyklasnę opcji nie głosowania na żadną obecną partię - bo mi też żadna nie odpowiada i przychylam sie do zdania o serii z kałacha...
jedno małe ale - suma sumarum gdzies ten krzyżyk trzeba w koncu walnąć a ja twierdzę ze ostatnią opcją wyboru powinien byc pis bo jest najgorszą opcją dla kraju - tylko tyle i az tyle...

e555

2017-11-07, 21:17


40-latku! Wystarczyłoby przed podpaleniem się napisać, że to wina PiS, a rodzina nie doszukiwałaby się jej w Tobie, ani w sobie, znajomi nie traktowaliby Twoich bliskich jak trędowatych, zaś lewackie media oraz biskup Pieronek nazywałyby Cię bohaterem!

Być może nawet 2 tysiące kompletnych idiotów poszłoby również w marszu ku Twojej pamięci!


źródło: http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/561987,podkarpackie-ciezko-poparzony-mezczyzna-trafil-do-szpitala.html
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-11-06/marsze-pamieci-piotra-szczesnego-ktory-dokonal-samospalenia-przed-palacem-kultury-i-nauki/
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/biskup-pieronek-o-samospaleniu-piotra-szczesnego-desperacki-ale-bohaterski-czyn/n5ms1k9

nelbox

2017-11-07, 21:19
idź się lecz debilu i nie zaśmiecaj nam poczekalni (nawet pustej jak teraz)

piotrFr

2017-11-07, 21:21
Pojadę klasykiem. Matka wie, że ćpiesz?

Pa...........ć

2017-11-07, 21:52
Idź mnie w p*zdu z tym z sadola, wstawiaj to sobie na jakieś pseudopolityczne gównostronki

Ni...........ny

2017-11-07, 21:52
Przyszło z góry polecenie żeby ujadać to grzeczny kundel ujada ;-)
Jak się zasłuży partii to może jakiś ochłap dostanie

pakicito

2017-11-07, 22:27
coraz więcej orłów na sadolu :/

adderwlkp

2017-11-07, 22:38
Czy autorka mogłaby pokazać cycki?

e555

2017-11-07, 22:55
Widzę, że nawet na sadolu coraz więcej wyznawców mitu pochodni, która zapłonęła pod PKiN, aby "zmieniać Polskę na lepsze"...
W lewicowych mediach nazywają go wrażliwym bohaterem, zaś w prawicowych zmanipulowanym biedakiem z depresją. Faktem jest, że Piotr S był facetem o ponadprzeciętnej inteligencji (należał do mensa). To raczej wyklucza, że łatwo było nim manipulować. Obalając przeciwny jego profil, geniusz nie wierzyłby, że podpalenie się zmieni cokolwiek w polityce, a to wyklucza, że był bohaterem.

To, kim był Piotr S jest właśnie sadolowe- nikim więcej niż 40- latek, który się dziś podpalił - był człowiekiem, który chciał zejść jak najszybciej z tego świata, ale używając swojego IQ zrobił to w sposób, dzięki któremu jego najbliżsi przynajmniej nie musieli wstydzić się przed tępymi znajomymi, zapatrzonymi w TVNy i GWna....

A wszystkim zakutym pałom @up przekazuję kulturalne:
:idzwch*j:

C0...........BO

2017-11-07, 23:10
Nie angażując się politycznie, przeglądam reportaże, czytam informacje... czytam je na różnych stronach aby nie być zamkniętym na opinie innych... a oto jedna z perełek dnia dzisiejszego:


wina PiS
źródło: tvn24.pl :homer:


jak suche to wiadomo... po prostu chciałem się podzielić kolejnym debilnym tematem dotyczącym debilnej tematyki
X