18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewak protestując przeciw PIS uczynił samopodpalenie.

T3RMINATOR • 2017-10-19, 18:20
19.10.17 Na środku parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie samopodpalenia dokonał mężczyzna. Szybko wezwano na miejsce strażaków, którzy go ugasili. Mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. Jego stan jest poważny.


sumka

2017-10-19, 21:28
saves napisał/a:

@PalonyPaznokieć
No i ch*j. Od momentu wygranych przez PiS wyborów (nie głosowałem na nich) jakoś nie odczułem żadnej zmiany w swoim życiu Toczy się jak kiedyś.



Sory, ale dla tępych niewolników do czarnej roboty od 2 tyś lat niewiele się zmieniło więc raczej nie masz co liczyć że odczujesz zmianę.

Ba...........yk

2017-10-19, 21:31
Kornilov napisał/a:

W sumie to był jakiś kretyn, podpalił się w miejscu, w którym stają busy, kierowcy na postojach pewnie szybciutko zabrali gaśnicę z busów i gostka ugasili. Trzeba było się dziadu podpalić na uboczu żeby Cię nikt nie ugasił i wtedy byłbyś prawdziwym MĘCZENNIKIEM NARODOWYM a nie jakimś PODRABIAŃCEM.



A kto wie czy to nie był ten malowany murzynek z gazety zwanej Gównem Wyborczym... AAA G. Soros posmarował muchą kromkę gównem, kaskaderzy się zgłosili :D

allmaciejd

2017-10-19, 21:31
Pewnie straszna krzywda mu się dzieje, za rządów PISu... Mogli pozwolić mu dokończyć grila :lol:

mygyry

2017-10-19, 21:32
W sumie zastanawia mnie jutrzejsza reakcja opozycji a to dlatego, że jest ona tak debilna, że jest skłonna jutro mówić o tym jak to zdesperowane społeczeństwo daje wyraz przeciwstawienia się i oni go popierają i bla bla bla (tu dopisać resztę) mając całkowicie w dupie, że sami pchną kolejnych zwichrowanych psychicznie do tego typu działań, którzy tak naprawdę nie rozróżniają, że za PO czy za PiS w jego świecie nic się k***a nie zmieniło, ale uwierzył w jakieś slogany i okaleczył się w tym kierunku.

Co ciekawsze, skoro jakieś jednostki podejmują tego typu działania wobec demokratycznie wybranej władzy to doszli do wniosków, że to demokracja jest zła, której paradoksalnie niby chcą bronić czy może jednak nurtowi, który wyprał ich mózg nie pozostawiając miejsca na odmienne poglądy

Liton

2017-10-19, 21:44
Ciekawe ilu z was zasrańców by powiedziało te komentarze publikując własne imię i nazwisko? :amused:

styx38

2017-10-19, 21:48
sezon na samopodpalenia uważam za zaczęty,więcj bedzie fajnych filmików na sadolu hehe

Mat8787

2017-10-19, 21:53
Za moich czasów, głosowanie na PIS było wstydem. Nikt się do tego nie przyznawał. W PIS od tego czasu nic się nie zmieniło, kretynizm bije jeszcze większy, tylko społeczeństwo coraz bardziej durne.

olo1990pl

2017-10-19, 21:53
A wiecie, że za rządów Donalda też ktoś popełnił samospalenie?
Za wiki: Andrzej Filipiak, 12 czerwca 2013 – samobójstwo w ramach protestu przeciwko polityce Donalda Tuska, spowodowane utratą pracy z powodu problemów zdrowotnych[10]

Wy...........do

2017-10-19, 21:57
mogli go kamieniami albo kwasem gasić

Gizmolka

2017-10-19, 22:00
Zapalony protestant :lol:

SpeedyG

2017-10-19, 22:06
PIS debile to narodowy socjalizm. Już PO bliżej środka, bo to kapitaliści którzy przez prywatyzację wyprzedadzą wszystko obcym państwom.

Ananasek1

2017-10-19, 22:19
Powinni ch*ja obciążyć kosztami akcji ratowniczej i pobytu w szpitalu

grzybekwpr

2017-10-19, 22:24
Nie szkoda mi pajaca :kawa:
ps: niczym go nie obciążą, zmarł w drodze do szpitala.

0to

2017-10-19, 22:36
już wkrótce film SMAŻOWSKIEGO .

sumka

2017-10-19, 22:50
mygyry napisał/a:

Co ciekawsze, skoro jakieś jednostki podejmują tego typu działania wobec demokratycznie wybranej władzy to doszli do wniosków, że to demokracja jest zła, której paradoksalnie niby chcą bronić czy może jednak nurtowi, który wyprał ich mózg nie pozostawiając miejsca na odmienne poglądy



Powtarzacie to k***a debilne zdanie o demokratycznym wyborze jak by to miało usprawiedliwiać ich czyny. A jak byli by nie demokratycznie wybrani to nagle k***a wszystko co robią było by złe ? Prawacka hipokryzja nie zna granic bo rządziło PO to cała prawica skomlała jak psy protestując co miesiąc i gdzie się tylko dało i jakoś to że też byli demokratycznie wybrani nie miało żadnego znaczenia.
X