18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewak protestując przeciw PIS uczynił samopodpalenie.

T3RMINATOR • 2017-10-19, 18:20
19.10.17 Na środku parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie samopodpalenia dokonał mężczyzna. Szybko wezwano na miejsce strażaków, którzy go ugasili. Mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. Jego stan jest poważny.


poligon6

2017-11-29, 09:57
Ty to jednak jesteś nienormalny informacje ze ziemia nie jest płaska tez mam ci udowadniać. Jak nie wiesz takich rzeczy to po co zabierasz głos w dyskusji. Na tej zasadzie rozumowania mozna udowadniać że ziemia jest płaska. To jest fakt koleś był chory na depresje i leczył sie 8 lat. Jak nie potrafisz zrozumiec tego faktu to nic juz nie pisz bo każdy o tym wie.

Przyznawała to nawet sama rodzina, poszukaj w necie bo sie osmieszasz.

Wiewór

2017-11-29, 12:49
Ale gdzie jest związek między depresją i tym, że protestował przeciwko polityce niszczenia Polski przez PIS?
Każdy kto ma depresję jest przeciwko PIS? o to ci chodzi?

poligon6

2017-11-29, 15:09
Związek jest taki że swirowi niewiele potrzeba by popełnić samobójstwo a jak znajdzie usprawiedliwienie nawet wydumane to nie zastanawia się wiele.

Wiewór

2017-11-29, 15:13
Depresja nie jest szaleństwem ekspercie.

lesiot

2017-11-29, 15:43
poligon6 napisał/a:

Związek jest taki że swirowi niewiele potrzeba by popełnić samobójstwo



Debilu skończony... czy Ty w ogóle wiesz co to jest depresja? k***a... czytać się Ciebie nie da i Twoich debilnych wypocin.
Depresja ni jak ma się do inteligencji, ani wiedzy człowieka. Nie masz prawa bydlaku, nazywać kogoś chorego na depresję świrem.
Skończ lepiej swoje PiSowskie mądrości, bo kolejny watek w którym błazna z siebie robisz. Osoba chora na depresje może logicznie myśleć, ma takie same zdolności percepcyjne jak każdy inny człowiek, nie ma zaburzeń inteligencji.

poligon6

2017-11-29, 15:54
lesiot napisał/a:

Debilu skończony... czy Ty w ogóle wiesz co to jest depresja? k***a... czytać się Ciebie nie da i Twoich debilnych wypocin.
Depresja ni jak ma się do inteligencji, ani wiedzy człowieka. Nie masz prawa bydlaku, nazywać kogoś chorego na depresję świrem.
Skończ lepiej swoje PiSowskie mądrości, bo kolejny watek w którym błazna z siebie robisz. Osoba chora na depresje może logicznie myśleć, ma takie same zdolności percepcyjne jak każdy inny człowiek, nie ma zaburzeń inteligencji.




Ale się oplułeś pospolity chamie, leć gdzie indziej szczekać.

"Depresja nie jest szaleństwem ekspercie."

Socjopatia tez nie jest ale Teda Bundiego uwaza się za swira. To był tez miły, inteligentny człowiek, co z tego że gwałcił obciete głowy. Też trzeźwo patrzył na świat, analizował go logicznie, no ale mial takie dziwne hobby, co nie?

lesiot

2017-11-29, 15:57
Lepiej nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojęcia... czyli najlepiej w ogóle.

poligon6

2017-11-29, 16:01
Schowaj sie do budy i tam ujadaj.

TB303

2017-11-29, 16:07
poligon6 napisał/a:

Socjopatia tez nie jest ale Teda Bundiego uwaza się za swira.


Chcę jedynie powiedzieć, że Ted Bundy to był psychopata, a nie socjopata - to duża różnica.

SQRW3L_ponury

2017-11-29, 18:49
poligon6 napisał/a:

Związek jest taki że swirowi niewiele potrzeba by popełnić samobójstwo a jak znajdzie usprawiedliwienie nawet wydumane to nie zastanawia się wiele.



Ciekaw jestem ile tobie potrzeba by zrobić ten krok... bo że jesteś świr - w dodatku z gatunku tych wyjątkowo nielogicznych/tępych - potwierdziło co najmniej kilku diagnostów na tym forum... a ze nikt nie zaprzeczył - to cos musi być na rzeczy 8-)

poligon6

2017-11-30, 09:19
Cytat:

Chcę jedynie powiedzieć, że Ted Bundy to był psychopata, a nie socjopata - to duża różnica.



W kazdym bądź razie funkcjonował normalnie, starannie ukrywał swoje skłonnosci. Myslał logicznie, rozumiał otaczajacy swiat itd...tak jak ten co sie podpalił.

"Ciekaw jestem ile tobie potrzeba by zrobić ten krok... bo że jesteś świr - w dodatku z gatunku tych wyjątkowo nielogicznych/tępych - potwierdziło co najmniej kilku diagnostów na tym forum... a ze nikt nie zaprzeczył - to cos musi być na rzeczy"

Znalazłes informacje o chorobie psychicznej tego kolesia czy jeszcze nie? Jak znajdziesz to daj znac bo nawet takich podstawowych rzeczy nie wiesz a ujadasz.

SQRW3L_ponury

2017-11-30, 15:46
poligon6 napisał/a:



Znalazłes informacje o chorobie psychicznej tego kolesia czy jeszcze nie? Jak znajdziesz to daj znac bo nawet takich podstawowych rzeczy nie wiesz a ujadasz.



A ty cały czas geniuszu nie jarzysz faktu że choroba psychiczna nie jest synonimem depresji 8-)

ps. nie wnikam czy chlasz ćpasz czy po prostu jesteś az tak tępy od urodzenia - publicznie bredzisz wiec po prostu ci przypomnę - to ty miałeś dostarczyć diagnoze lekarską na potwierdzenie tych infantylnych bredni jakoby depresja była równoznaczna z deficytem logiki...

poligon6

2017-12-01, 11:47
Cytat:

A ty cały czas geniuszu nie jarzysz faktu że choroba psychiczna nie jest synonimem depresji 8-)



Czyli depresja to nie jest choroba psychiczna, ło matko. Weż ty lepiej drew narab i napij sie wody jak takie mądrości głosisz.

"ps. nie wnikam czy chlasz ćpasz czy po prostu jesteś az tak tępy od urodzenia - publicznie bredzisz wiec po prostu ci przypomnę - to ty miałeś dostarczyć diagnoze lekarską na potwierdzenie tych infantylnych bredni jakoby depresja była równoznaczna z deficytem logiki.."

To po pierwsze powszechna informacja że ma depresje matole, wszedzie o tym tabią. Przyznała sama rodzina wiec po co sie plujesz?
Po drugie co ma tu logivczne myslenie chorej psychicznie osoby, odj***ło mu w pewnym momencie i tyle. pie**olisz o tym że logicznie myslał jakby miało to jakies znaczrenie.

SQRW3L_ponury

2017-12-01, 16:25
poligon6 napisał/a:



Czyli depresja to nie jest choroba psychiczna, ło matko.

Po drugie co ma tu logivczne myslenie chorej psychicznie osoby, odj***ło mu w pewnym momencie i tyle.



Depresja jest chorobą psychiczną ale nie jest jej synonimem tylko podzbiorem - nawet tak prostej kwestii nie jesteś w stanie zniuansować...

Zaprzeczyłeś moziwosci logicznego myslenia przez osobę chorą na depresję nie podpierajac tego niczym poza własnym monstrualnym ego - ja wykazałam ze nie tylko sie mylisz ale w tej pomyłce tkwisz.

Nie pozostaje ci nic innego niż schować morde w kubeł i nie bulgotać - wierze ze dasz radę 8-)

poligon6

2017-12-05, 12:02
"Zaprzeczyłeś moziwosci logicznego myslenia przez osobę chorą na depresję nie podpierajac tego niczym poza własnym monstrualnym ego - ja wykazałam ze nie tylko sie mylisz ale w tej pomyłce tkwisz. '

Możewsz podac konkretny mój cytat jak nie to morda w kubeł i nie bulgocz.

"Depresja jest chorobą psychiczną ale nie jest jej synonimem tylko podzbiorem - nawet tak prostej kwestii nie jesteś w stanie zniuansować... "

Przestań bełkotac o czyms o czym nie masz zielonego pojecia, albo podeprzyj to konkretną wiedza a nie chłopską logiką.
X