18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewak protestując przeciw PIS uczynił samopodpalenie.

T3RMINATOR • 2017-10-19, 18:20
19.10.17 Na środku parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie samopodpalenia dokonał mężczyzna. Szybko wezwano na miejsce strażaków, którzy go ugasili. Mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. Jego stan jest poważny.


SQRW3L_ponury

2017-11-17, 15:44
poligon6 napisał/a:

A co ma do tego rodzaj śmierci? Przed nim tez sie jeden spalił bo niby tuskowe rzady go gnębiły, tez napisał manifest i media które teraz z obecnego swiara robia bohatera mówiły o nim że jest terrorysta. Mam ci znaleźć odpowiednie cytaty czy je znasz?

Co do listu to jest to zwykły bełkot jeżeli chodzi o podpunkty, wystarczy wejśc na onet i w minute z internetowych wklejek ułoży sie podobna liste. Co do drugiej czesci ciekawszej, to usilne zaprzeczenie własnej chorobie, a zwłaszcza usprawiedliwieane motywu smierci, nie sprawi ze człowiek jest zdrowy lub sie go za takiego uważa i powie ci to kazdy "konował" jak to barwnie okresliłeś specjaliste, widać ludowa mądrość jest lepsza.

Skoro chory zaprzeczył chorobie i logicznie to argumentował to znaczy ze jest zdrowy. Nawet nie chce mi się masakrowac takiego toku myślenia, bo wychodzi że własne niby rozumowanie podważa to wszystko co osiągnęła psychiatria. Do tego insynuowanie że uważam go za debila, nie tylko debile maja choroby psychiczne, a w miare rozgarniety i wykształcony człowiek potrafi maskować chorobę. Dlatego przypominam 8 lat sie leczył a depresja pojawia sie zazwyczaj w okresie dojrzewania, ile czasu przedtem zostawał bez opieki?

Nie ma co robić ze swira bohatera człowiek był chory szukał usprawiedliwienia swojego czynu, do tego potrzebny był jeszcze wyzwalacz. To sa naukowe podstawy, a przynajmniej tło całego zajscia a nie ludyczne mądrości głoszone przez jednych i drugich. Jeżeli nie potrafisz się pogodzić z naukową analiza to zapraszam do sekty smoleńskiej tam interes na trupach kwitnie.



Ty twierdzisz ze to był niezrównoważony i nielogiczny wariat - ergo - jego przekaz nie ma sensu...
Ja twierdzę że to był czlowiek psychicznie chory (nie wiem na ile) ale dość logicznie myslacy - o czym swidczy spójny przekaz (nie wiem dlaczego spójnośc przkazu uzależniasz od tego czy podobne treści można znależć w internecie)

Człowieka odbierającego sobie życie nie traktuję - jak to ma w zwyczaju w duży m stoniu zindoktrynowana religijnie polska(!) medycyna (w której przysiege Hipokratesa traktuje sie na równi z kaluzulą sumienia(!)) - jako idioty 'z zasdy i po całosci' tylko dlatego że postanowił sie wynieść na własnych warunkach - to ty starsz sie zrobić z niego nielogicznego głąba - co jest w oczywisty sposób nieudowadnialne... wiec nie pitol o nauce bo z nauką ten inkwizycyjny bełkot pislamu i co durniejszych konowałów nie ma nic wspólnego...

Co świadczy że był nielogiczny ? Nic - oprócz faktu że odebrał sobie życie - co w oczywisty sposób nie musi być oznaką nielogiczności...

Co świadczy że był logiczny ? Jego trzezwa ocena tego co dzieje sie w Polsce... i wybor rodzaju śmierci - zrobił to w sposób przemyslany i logiczny bo wybrał najbardziej spektaklularną z możliwych formę autodestrukcji...

Jednym słowem - stawiam $ vs orzechy że facet - pomimo choroby - był 'bardziej logiczny' niz kilkadziesiąt procent populacji tego narodu... i tym bardziej nie rozumiem twojego parcia na zrobienie z niego półmózga - zgodnie z wytycznymi jedynie słusznej prtyji a wbrew logice...

ps. przypadku samospalenia za platfusów nie znam wiec sie nie wypowiem natomiast co do inteligencji i logiczności postepowania ludzi popierających pis (zakładam że takie były sympatie denata) mam obiekcje natury etyczno-logicznej apriori...

poligon6

2017-11-20, 15:17
SQRW3L_ponury napisał/a:



Co świadczy że był nielogiczny ? Nic - oprócz faktu że odebrał sobie życie - co w oczywisty sposób nie musi być oznaką nielogiczności...

Co świadczy że był logiczny ? Jego trzezwa ocena tego co dzieje sie w Polsce... i wybor rodzaju śmierci - zrobił to w sposób przemyslany i logiczny bo wybrał najbardziej spektaklularną z możliwych formę autodestrukcji...

Jednym słowem - stawiam $ vs orzechy że facet - pomimo choroby - był 'bardziej logiczny' niz kilkadziesiąt procent populacji tego narodu... i tym bardziej nie rozumiem twojego parcia na zrobienie z niego półmózga - zgodnie z wytycznymi jedynie słusznej prtyji a wbrew logice...

ps. przypadku samospalenia za platfusów nie znam wiec sie nie wypowiem natomiast co do inteligencji i logiczności postepowania ludzi popierających pis (zakładam że takie były sympatie denata) mam obiekcje natury etyczno-logicznej apriori...




No tak odebranie sobie życia jest logiczne, koń by sie usmiał.


Jaka trzeźwa ocena? Przepisał to co kraży w internecie a potem wpadł na genialny pomysł jak usprawiedliwić swoje zachowanie. Kązdy chory psychicznie tak robi, jednemu podpowiadaja to głosy, duch świety albo podpina sie pod jakąs iideologia vide członkowie sekt. Tu koles dal sie ponieśc propagandzie z drugiej strony.

Nie robie z niego półmuzga tylko zwykłego chorego człowieka, Porozmawiaj poczytaj co sie sądzi o depresji i samobójstwie, a nie przepisujesz jakies ludyczne madrosci.


I ostatni akapit, apriori? Widać przyjmujesz ze za platfusów paliły sie świry a teraz mamy męczennika. Nawet nie bede takiej błazenady komentował, bo świadczy że z logika nie masz nic wspólnego.

SQRW3L_ponury

2017-11-20, 22:48
poligon6 napisał/a:


No tak odebranie sobie życia jest logiczne, koń by sie usmiał.



Naprawde jesteś az tak tepy że nie jesteś w stanie wyobrażić sobie sytuacji w której samobój jest najbardziej logicznym wyjściem ?

poligon6

2017-11-21, 09:14
Cytat:

Naprawde jesteś az tak tepy że nie jesteś w stanie wyobrażić sobie sytuacji w której samobój jest najbardziej logicznym wyjściem ?



Nie w przypadku człowieka chorego na depresje endrogenna "ostry" człowieku. Media wtłoczyły ci do pustego łaba "ludyczny obraz bohatera" a ty to łyknałes, gdy warto w tym momencie posłuchac co ma lekarz do powiedzenia na ten temat. Podobny debilizm jak smoleńskie miesięcznice i żerowanie na trupach. Niczym sie nie rożnicie.

SQRW3L_ponury

2017-11-21, 16:22
poligon6 napisał/a:



Nie w przypadku człowieka chorego na depresje endrogenna "ostry" człowieku. Media wtłoczyły ci do pustego łaba "ludyczny obraz bohatera" a ty to łyknałes, gdy warto w tym momencie posłuchac co ma lekarz do powiedzenia na ten temat. Podobny debilizm jak smoleńskie miesięcznice i żerowanie na trupach. Niczym sie nie rożnicie.



Ewidentnie nie ogarniesz całokształtu tematu wiec może jeszcze raz - za trzecią razą powinno sie przebić:

Moje stanowisko - facet był chory ale wiele wskazuje na to że myslał logicznie i swiadomie podejmował decyzje - bez rozmowy z nim nie podjałbym sie diagnozy! ale przychylam sie do tezy! ze to nie był bezmyslny debil jakiego z niego robi bezrefleksyjna w swym prostactwie pislamska tłuszcza...

Twoje stanowisko - jakiś usłużny konował stwierdził ze to z całą pewnoscią! wariat wiec ty za nim twierdzisz ze kolo nie miał prawa mysleć logicznie! i swiadomie podejmować sensownych! działań - diagnoza! taka jest niepodwazalna! i w oczywisty sposób swiadcząca o tym że ten czyn - samobój - był jedynie głupim wybrykiem debila...

Przeczytaj to sobie ze trzy razy (na tyle oceniam próg przebicia twojej percepcji) a potem odpowiedz na pytanie kto stosuje madrosc ludyczną, kto stawia kategoryczne wnioski na podstawie lichych przesłanek(pokazując tym samym że nie zapoznał sie nawet z podstawami logiki), kto nie dopuszcza innej niż swoja koncepcji, kto zachowuje sie jak osioł z klapakami na oczach i leming bez wyobraźni - wypisz wymaluj jak smolenski sekciarz...

Wiewór

2017-11-22, 08:35
Choroba psychiczna nie wyklucza inteligencji i racjonalnego myślenia.
Słyszałeś o wybitnym matematyku Johnie Forbes Nash Jr, chorym na ciężką schizofrenię paranoidalną?

poligon6

2017-11-22, 12:07
SQRW3L_ponury napisał/a:

Twoje stanowisko - jakiś usłużny konował stwierdził ze to z całą pewnoscią! wariat wiec ty za nim twierdzisz ze kolo nie miał prawa mysleć logicznie! i swiadomie podejmować sensownych! działań - diagnoza! taka jest niepodwazalna! i w oczywisty sposób swiadcząca o tym że ten czyn - samobój - był jedynie głupim wybrykiem debila...



Tak, tak konował. Kolejny spisek bo był na usługach PiS-u. Idź się lepiej leczyć byle nie do konowała. Opinia eksperta jest dla mnie wiecej warta niż twoje gdybanie i to co ci sie wydawało logiczne. No ale ci tam lekarz ważne jest co powie jakiś klecha, reżyser. No ale przypomnijmy co mówili jak sie spalił za rzadów Po inny cymbał.

"Pod kancelarią premiera nie podpalił się szlachetny bohater, który walczy o wzniosłe cele. Nie podpalił sie tam bezkompromisowy tropiciel korupcji. Zrobił to ktoś kto przy pomocy aktu terroru próbował coś na ans wymusic"

To o Andrzeju Ż i też byś tak ujadał bo taki był przekaz dnia. Trzeba bys ślepym by nie widziec tu politycznej konotacji i prymitywnego żerowania na trupach. Przypomne też co Mi-mi-mi-chnik mówił na ten temat.

"W demokratycznym panstwie nie ma potrzeby do aktów samospalenia bo wszystko mozna rozwiazac na drodze pokojowe".

Widac optyka mediów które kiedys pisały o terrorystach, dzis zmieniła sie o 180 stopni i teraz to sa bohatezry. Żal mi ludzi którzy łykaja taki szlam medialny.

SQRW3L_ponury napisał/a:



Przeczytaj to sobie ze trzy razy (na tyle oceniam próg przebicia twojej percepcji) a potem odpowiedz na pytanie kto stosuje madrosc ludyczną, kto stawia kategoryczne wnioski na podstawie lichych przesłanek(pokazując tym samym że nie zapoznał sie nawet z podstawami logiki), kto nie dopuszcza innej niż swoja koncepcji, kto zachowuje sie jak osioł z klapakami na oczach i leming bez wyobraźni - wypisz wymaluj jak smolenski sekciarz...



Nie mieszaj tu logiki bo obrażasz ta naukę! Wiesz co to Brzytwa Ockhama? Logika nakazuje przyjać najbardziej prawdopodobne rozwiazanie a nie tworzyc bajkowe wersje nie poparte naukowymi dowodami tylko sofizmatami. A to czy powtórzysz swój sofizmat kilka razy, to nie nabierze on rangi argumentu. A opinia lekarska którą starasz się nieporadnie zdyskredytowac uzywajac argumentów o spisku (usłuzny konował) to dopiero kuriozum, przyznaj sie brałeś korki u Antoniego?

SQRW3L_ponury

2017-11-22, 17:34
Ewidentnie nie ogarniasz całokształtu tematu i nie zrozumiałes odpowiedzi wiec może jeszcze raz - kiedyś powinno sie przebić :

Moje stanowisko!!! - facet był chory!!! ale wiele wskazuje na to że myslał logicznie!!!! i swiadomie!!! podejmował decyzje - bez rozmowy z nim nie podjałbym sie diagnozy!!!!!!!!! ale przychylam sie do tezy!!!!!!! ze to nie był!!!!!!!!!! bezmyslny debil jakiego z niego robi bezrefleksyjna w swym prostactwie pislamska tłuszcza...

Twoje stanowisko!!! - jakiś usłużny konował!!! stwierdził ze to z całą pewnoscią!!!!!!!!!!!! wariat wiec ty za nim twierdzisz ze kolo nie miał prawa mysleć logicznie!!!!!!!!! i swiadomie!!!!!!!! podejmować sensownych!!!!!!!!!! działań - diagnoza!!!!!!!!!!!!!! taka jest niepodwazalna!!!!!!!!! i w oczywisty!!!!!!!! sposób swiadcząca o tym że ten czyn - samobój - był jedynie głupim wybrykiem debila...

Przeczytaj to sobie jeszcze ze trzynasciei razy (obecnie na tyle oceniam próg przebicia twojej percepcji) a potem odpowiedz na pytanie - dla ułatwienia tym razem tylko jedno ale za to takie które obnaży zarówno twoje nieuctwo (w dziedzinie logiki) jak i brak umiejętnosci wyciąganie sensownych wniosków: pytanie brzmi - na jakiej podstawie twierdzisz kategorycznie że ten facet postępował nielogicznie ? 8-)

poligon6

2017-11-23, 13:54
Powtarzasz się ze swoim bełkotem, konował to człowiek z wiedzą, ty jestes tylko subiektywnym obserwatorem i tyle w temacie. Powtarzasz jak mantre swój bzdet nie dając zadnych kontrargumentów, powtórz to jeszcze kilka razy może ktoś uwierzy.

Powtarzasz się ze swoim bełkotem, konował to człowiek z wiedzą, ty jestes tylko subiektywnym obserwatorem i tyle w temacie. Powtarzasz jak mantre swój bzdet nie dając zadnych kontrargumentów, powtórz to jeszcze kilka razy może ktoś uwierzy.

Powtarzasz się ze swoim bełkotem, konował to człowiek z wiedzą, ty jestes tylko subiektywnym obserwatorem i tyle w temacie. Powtarzasz jak mantre swój bzdet nie dając zadnych kontrargumentów, powtórz to jeszcze kilka razy może ktoś uwierzy.

Też ci napisałem kilka razy moze w koncu załapiesz i podasz jakies kontrargumenty a nie mantre jak na kułku rózańsowym.

Wiewór

2017-11-23, 14:11
8 strona. Chyba będą doktoraty. Nawet mi się już znudziło :D

SQRW3L_ponury

2017-11-23, 19:20
poligon6 napisał/a:

Powtarzasz się



Robię to w konkretnym celu bo choć cizko w to uwierzyć ty naprawde nadal nie kumasz swoich błedów/braków edukacyjnych/ograniczeń - nawet wtedy gdy ktoś cie nimi cyklicznie po łbie napie**ala 8-)

Wiec raz jeszcze: jedynym twoim argumentem jest odwołanie sie do autorytetu (co samo w sobie jest żenujące logicznie) ale żeby było zabawniej to autorytyet ten istnieje tylo w twojej pustej bańce... bo jak sie podrązy który to konował (konkretnie - z imienia i nazwiska) postawił (rzekomo) taką diagnoze jaką ty tutaj propagujesz - czyli ze kolo był nielogiczny w kazdym swoim działaniu a jego przesłanie nie ma logicznego sensu - to okaze ze takiego nie ma... bo takie 'dignozy' to stawiają politycy (również tacy w kitlach) a nie lekarze i to tylko po to by tępy motłoch mógł 'skumać' i 'przyswoić' pojecia i zjawiska które go przerastają intelektualnie - czego jesteś doskonałym przykładem - w dokładnie takim samym stopniu jak oszolomstwo robiące z tego gostka bohatera w pełni świdomego swych czynów na którego depresja nie miała żadnego wpływu - również pod wpływem autorytetów...

poligon6

2017-11-24, 11:53
"w dokładnie takim samym stopniu jak oszolomstwo robiące z tego gostka bohatera w pełni świdomego swych czynów na którego depresja nie miała żadnego wpływu "

Czyli jestes wyroczną w tej sprawie, co tam lekarze ja wiem lepiej bo "posługuje" sie logika czyt chłopskim rozumem. Na podstawie czego doszedłes do wniosków że depresja nie miała wpływu? Bo chory powiedział że tak jest, ze jest zdrowy? wiekszosc psycholi tak mówi lekarza. dosłownie komedia!

SQRW3L_ponury

2017-11-24, 16:11
poligon6 napisał/a:

"w dokładnie takim samym stopniu jak oszolomstwo robiące z tego gostka bohatera w pełni świdomego swych czynów na którego depresja nie miała żadnego wpływu "

Czyli jestes wyroczną w tej sprawie, co tam lekarze ja wiem lepiej bo "posługuje" sie logika czyt chłopskim rozumem. Na podstawie czego doszedłes do wniosków że depresja nie miała wpływu? Bo chory powiedział że tak jest, ze jest zdrowy? wiekszosc psycholi tak mówi lekarza. dosłownie komedia!



TY naprawde masz kłopoty ze zrozumieniem co czytasz (w którym miejscu ja twierdzę ze 'depresja nie miała wpływu' ?? skoro wytykam to innym to chyba oczywiste ze sie z tym nie zgadzam...) wiec skup sie - przedstwie ci cały zbior mozliwosci i moze wreszcie to zniuansujesz/skumasz...

JA twierdzę: nie wiem jak było ! ale NIC nie wskazuje na to by był to całkowicie nielogicny debil (jak twierdzi pislam i grono pozytecznych idiotów) oraz SPORO wskazuje na to że facet ogarniał rzeczywistosć w sposób bardziej logiczny niż 1/3 'zdrowych'

TY twierdzisz: z cała pewnoscią facet był chory na depresję co zgodnie z (rzekomymi) opinią/ami jakichś konowałów (swoją drogą - dasz radę wydukać nazwisko lekarza który wydał (rzekomo) opinię na której sie opierasz ??) świdczy o tym że wszystkie jego działania były nielogiczne - co jest tak ewidentną nadinterpretacją (czyt. brednią) że nie wyobrażam sobie lekarza (ani nikogo poważnego) który by wydał taką opinię/diagnozę...

SĄ też TACY którzy twierdzą że jego depresja nie miała żadnego wpływu na podjęcie decyzji o samobóju i robią z niego w pełni świadomego bohatera (co w tym kraju jest wyjatkowo popularne przede wszystkim ze względu na ogólne sp***olenie psychiczne narodu pod wpływem wieków indoktrynacji religijno-sekciarskiej) - co jest tej samej klasy nadintrepretacją jak ta pislamska tyle ze na drugim biegunie - wiec jeśli sie jeszcze nie skapowałeś (gratki za spostrzegawczość i zrozumienie tewmatu) - choć od kilku postów pisze o tym dość wyraźnie - to zakonkotuj sobie ze ja do nich NIE NALEŻĘ (bo nie jestem bezrefleksyjnym głabem kierujacym sie emocjami i wiarą tylko rozumem i faktami)

PS. czekam na tę/te rzekomą/e diagnoze/diagnozy (i nazwisko/a konowała/ów który/rzy ją/je wydał/li) na którą/e sie powołujesz i na której/ych oparłeś swoją (czyt. podsunietą przez pislamskich PRowców) tezę... przekonamy sie kto faktycznie opiera swoje 'ludyczne mądrości' na plotach a kto na faktach, kto ma watę pod kopułką a kto subst. szarą i wreszcie kto jest lemingiem a kto mysli samodzielnie... 8-)

poligon6

2017-11-28, 11:53
"TY twierdzisz: z cała pewnoscią facet był chory na depresję co zgodnie z (rzekomymi) opinią/ami jakichś konowałów (swoją drogą - dasz radę wydukać nazwisko lekarza który wydał (rzekomo) opinię na której sie opierasz ??) świdczy o tym że wszystkie jego działania były nielogiczne - co jest tak ewidentną nadinterpretacją (czyt. brednią) że nie wyobrażam sobie lekarza (ani nikogo poważnego) który by wydał taką opinię/diagnozę... "

Nie ja twierdze to powszechnie dostępna informacja nawet na GW o tym piszą. Nawet tego nie wiedziałes a zabierasz się za dyskusje? Bez jaj! no lae to wiele tłumaczy, mędrkujesz bez podstawowych faktów.

SQRW3L_ponury

2017-11-28, 21:06
poligon6 napisał/a:



Nie ja twierdze to powszechnie dostępna informacja nawet na GW o tym piszą. Nawet tego nie wiedziałes a zabierasz się za dyskusje? Bez jaj! no lae to wiele tłumaczy, mędrkujesz bez podstawowych faktów.



Zamiast sypnąć jakimkolwiek! konkretem (diagnoza+nazwisko) wyskakujesz z tekstem ze szechtar (rzekomo) potwierdza twoje zdupywziete historie...

:lodowka:


ps. coraz lepsze masz te autorytety 8-)

poligon6 napisał/a:

Nie ja twierdze to powszechnie dostępna informacja nawet na GW o tym piszą. Nawet tego nie wiedziałes a zabierasz się za dyskusje? Bez jaj! no lae to wiele tłumaczy, mędrkujesz bez podstawowych faktów.



Skoro tak powszechna to nie powinieś mieć tak potwornych kłopotów z podaniem jakiegoś konkretu/zródła (czyt. nazwiska lekarza wystawiającego taką diagnozę) - wiec albo go nie ma albo jesteś wyjątkowy jełop 8-)
X