18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

legitymowanie policji

cropp1 • 2012-08-11, 09:34


legitymowanie policji 26.03.2012r.

blendziooh

2012-08-11, 17:57
S4jm0n napisał/a:



No widzisz. Parę literek wystarczyło a wyszła Ci słoma z butów. Nie palę fajek, nie palę marychy, alkoholu nie nadużywam - owszem, piję od czasu do czasu.
Dyskusji z Tobą żadnej podejmować nie będę, bo nie ma sensu. Ty wiesz wszystko lepiej. Z góry zakładasz, że masz rację i nie przyjmujesz do wiadomości odmiennego punktu widzenia. To się nazywa ograniczenie. Jesteś tak ograniczony i masz tak zamknięty umysł, że z Tobą nie można prowadzić rzeczowej dyskusji. I nie tłumacz orta 'przypadkową spacją' bo oboje wiemy, że po prostu jesteś głupi, a chciałbyś uchodzić za mądrego.



Dużo pie**olenia, mało konkretów. Wyzywasz mnie od głupków, obrażasz moją rodzinę i przysrywasz się o orty, a nic rzeczowego do dyskusji nie wniosłeś. To ty nie umiesz prowadzić dyskusji. Stereotyp warszawiaka zachowany, wielki kozak bo w Anglii siedzi/siedział. To ty chcesz uchodzić za mądrego a nie ja. Cytujesz fragmenty moich wypowiedzi omijając słowa kluczowe. To tak jak bym napisał, że marchewka szkodzi na cerę słoni afrykańskich w Gdańsku, a ty przypie**oliłbyś się o 'w Gdańsku nie ma słoni". Jak chcesz dyskutować to zacznij prowadzić dyskusję, a nie zaczynaj od atakowania drugiej strony. Obrażając mnie z góry przegrałeś dyskusję ukazując słabości w psychice.

Pozdrawiam i już więcej nie odpowiadam na twoje posty, bo poziom twojej dyskusji jest strasznie niski, argumenty gówniane i przesłanie żadne.

Lee225

2012-08-11, 18:00
@Bambiś

Jak ty byś stracił pracę to byś pierwszy tam stał pod bramą !

shin69

2012-08-11, 19:07
k***a, jak mogłem dać piwo za brudasów, żebrzących z państwowego... stary ja, a zapomniałem żeby przeczytać najpierw komentarze i dopiero stawiać piwo :facepalm:

S4jm0n

2012-08-11, 19:35
soban2100 napisał/a:



Dużo pie**olenia, mało konkretów. Wyzywasz mnie od głupków, obrażasz moją rodzinę i przysrywasz się o orty, a nic rzeczowego do dyskusji nie wniosłeś. To ty nie umiesz prowadzić dyskusji. Stereotyp warszawiaka zachowany, wielki kozak bo w Anglii siedzi/siedział. To ty chcesz uchodzić za mądrego a nie ja. Cytujesz fragmenty moich wypowiedzi omijając słowa kluczowe. To tak jak bym napisał, że marchewka szkodzi na cerę słoni afrykańskich w Gdańsku, a ty przypie**oliłbyś się o 'w Gdańsku nie ma słoni". Jak chcesz dyskutować to zacznij prowadzić dyskusję, a nie zaczynaj od atakowania drugiej strony. Obrażając mnie z góry przegrałeś dyskusję ukazując słabości w psychice.

Pozdrawiam i już więcej nie odpowiadam na twoje posty, bo poziom twojej dyskusji jest strasznie niski, argumenty gówniane i przesłanie żadne.



Czytaj głąbie ze zrozumieniem. Już na początku Ci napisałem, że nie chcę prowadzić z Tobą żadnej dyskusji więc skąd zrodził się w tej Twojej małej główce taki pomysł?
"Poziom argumentów gówniany" - jakich argumentów człowieku? Nie użyłem jeszcze żadnego i nie zamierzam. Tutaj po prostu nie ma czego argumentować. Twojej opieszałości, głupoty, chamstwa i prostactwa? Sam to doskonale robisz.
To Ty zacząłeś od wyzywania od ćpunów i marginesów społecznych. Sam jesteś margines jak uważasz się za lepszego, skoro nigdy Ci się noga nie powinęła w życiu. No ale jak może się noga powinąć jak się pewnie z chaty nie wychodzi i stuka w klawiaturkę. Jakim prawem oceniasz w ten sposób ludzi nie mając zielonego o nich pojęcia? Nie znoszę takich antyspołeczniaków i krzykaczy jak Ty. Maluczka istoto.

ps A w Anglii studiuję, więc nie przypie**alaj mi tu stereotypami gnomie.

~Bambi~

2012-08-11, 23:35
Nerfpl napisał/a:



Mają rozkaz strzelić ci w łeb i strzelają. Kogo obchodzi ich rozkaz? Miejsce publiczne



I czemu siejesz ferment. Czemu piszesz kłamstwa. Giń.

saseq

2012-08-11, 23:57
nie rozumiem za nic takich ludzi jak Ci,policja to zawód jak każdy inny,dobrze płatny w dodatku szybka emerytura,młodych to przyciąga,gość mu pieprzy żeby łapali prawdziwych bandytów,funkcjonariusz dostaje polecenie i musi je wykonywać,on ma w dupie co się z tym stanie,jest to osoba postronna i co ma robić to bedzię robić.Czekamy na odpowiedź dzieci jp i szeleszczących dresów.Bless

ShinShu

2012-08-12, 01:22
@Bambiś
I tym sie k***a różni w miare normalny świat od syrii.
Ma prawo legitymować policje to to robi, może lubi.
Narzekaj na brak praw - Wk***iaj sie na ludzi którzy walcza o swoje.

konwogniu

2012-08-12, 06:06
jebac jebac jebac cieci

Bambiś napisał/a:



I czemu siejesz ferment. Czemu piszesz kłamstwa. Giń.



dal bym ci piwo ale ch*j ci w dupe

be...........mc

2012-08-12, 11:00
W momencie gdy nagrywają filmik i wrzucają go do internetu łamią prawa policjantów, nagranie zawiera dane osobowe policjantów tj. numer legitymacji.Jaki jest w tym sens ?

ojojoj

2012-08-12, 16:56
"prawo do obrony wlasnego mieszkania" hhaha. dobre. chyba prawo do mieszkania w zawlaszczonym (ukradzionym) mieszkaniu

8765tj

2012-10-17, 21:17
AKEVITT napisał/a:

Policjant MA OBOWIĄZEK się wylegitymować tak samo jak ja muszę stosować się do poleceń policji KONIEC. A jeżeli chodzi o tych "squatersów" powinno się ich natychmiast zamknąć.


precyzując, określa to art. 61 ustawy o policji jeśli chodzi o Wiejskich idzie o art. 22 ustawy o strażach gminnych.
art. 61 1. W przypadkach przewidzianych w art. 60 ust. 2 policjant, wykonując czynności
dochodzeniowo-śledcze, a także czynności określone w art. 14 ust. 2 i art. 15 ust.
1 pkt 2–4, obowiązany jest okazać legitymację służbową w taki sposób, aby zainteresowany
miał możliwość odczytać i zanotować numer i organ, który wydał
legitymację, oraz nazwisko policjanta.
2. Przy wykonywaniu innych czynności administracyjno-porządkowych nie umundurowany
policjant obowiązany jest na żądanie obywatela okazać legitymację
służbową lub znak identyfikacyjny w sposób określony w ust. 1.

art. 22 Strażnik przy wykonywaniu czynności, o których mowa w art. 12, jest obowiązany
przedstawić się imieniem i nazwiskiem, a ponadto na żądanie osoby, której czynności
te dotyczą, okazać legitymację służbową w sposób umożliwiający odczytanie i
zanotowanie nazwiska strażnika oraz organu, który wydał legitymację.

tyle :-)

beniozmc napisał/a:

W momencie gdy nagrywają filmik i wrzucają go do internetu łamią prawa policjantów, nagranie zawiera dane osobowe policjantów tj. numer legitymacji.Jaki jest w tym sens ?


Policjant jest urzędnikiem publicznym, a więc zgodnie z USTAWĄ O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH z dnia 4 lutego 1994r.

Art. 81.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych, 2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.