18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

legitymowanie policji

cropp1 • 2012-08-11, 09:34


legitymowanie policji 26.03.2012r.

KidekDynamitek

2012-08-11, 14:01
Wypie**alajcie już z tym waszym k***a zielskiem hipsterzy i bumelanci. Tylko was to interesuje, tylko wy się tym tak jaracie i cieszycie. Dla nikogo to nie jest problem oprócz was pojeby. Piszecie k***a o waszym 'zielonym' na każdej stronce, gadacie na mieście. ch*j wam w dupsko, weźcie się za robotę cioty.

Ando

2012-08-11, 14:53
i niech te p*zdy się cieszą, że policjanci podali im numerki. brawo, odwagi co nie miara! huhu, ja bym się nie odważył...

Keleth

2012-08-11, 15:01
wielkie mi halo ja codzienne legitymuje policjantów pracując na komendzie.
no autorzy nie powiem popisali się żądając numerów legitymacji
tak ci siak autor filmiku może beknąć za ujawnienie numerów legitymacji funkcjonarjuszy

Pionier

2012-08-11, 15:13
Zachowywali się jak gimbusy przy pierwszym spisaniu :mrgreen:

lukaszlk

2012-08-11, 15:20
AKEVITT napisał/a:

Policjant MA OBOWIĄZEK się wylegitymować tak samo jak ja muszę stosować się do poleceń policji KONIEC. A jeżeli chodzi o tych "squatersów" powinno się ich natychmiast zamknąć.



Policjant ma obowiązek podać swoje imię, nazwisko i stopień służbowy. Numeru odznaki podawać nie musi i tutaj zostali niestety "zagadani" przez typa z papierami jak ze Sprawy dla reportera

Zl...........ny

2012-08-11, 15:20
Co za pie**olona hołota... studenciaki europeistyki albo dziennikarstwa, takie k***y tylko uśpić. I niepotrzebnie się uniosłem :/

Zl...........ny

2012-08-11, 15:28
HolyCrom napisał/a:

Ja tam jestem za legalizacją, właśnie ze względu na historię z prohibicją w stanach. Zresztą, legalna konopia (nie znam slangu) nie byłaby taka atrakcyjna dla gimbusa i tym bardziej Polaka ;) . Paradoksalnie więc podejrzewam, że mogłoby zmaleć uzależnienie od konopi.




Karenz88

2012-08-11, 15:53
A te zjeby co widać na filmie to anarchiście i punki
ogólnie jebacze systemu
którzy zajęli sobie czyjś dobytek i zrobili sobie tam melinę (sqlot )
a teraz w ramach walki z systemem pozywają policję za kasę gazety wybiorczej
Osobiście byłem w tym miejscu co oni rozmawiają . Ten koleś stoi pod samą podstawówką , menelstwo ze slotu robi sobie wypady na dzieciaki żeby się dożywić w ramach walki z systemem .
Budynek który sobie bezprawnie zajęli to same centrum warszawy (1000m ) od pałacu kultury warto gruba kasę .

S4jm0n

2012-08-11, 16:25
Karenz napisał/a:

A te zjeby co widać na filmie to anarchiście i punki
ogólnie jebacze systemu
którzy zajęli sobie czyjś dobytek i zrobili sobie tam melinę (sqlot )



Dobrze, że chociaż wypowiadasz się na temat, o którym masz pojęcie i wiesz jak się pisze SQUAT (spolszczenie - skłot)... :roll:
:homer:

blendziooh

2012-08-11, 16:31
Ohoho odezwała się marginesowa cześć społeczności sadistic czyli ćpuny i tyle, wmawiajcie sobie, że marycha jest nieszkodliwa, jesteście ćpuny i ch*j. Jak dla mnie to mogą was zamykać w pierdlu bo mam to w dupie, nie palę, nie paliłem i jestem normalny, dziwne, że zawsze jak rozmawiam z kimś to od razu da się zauważyć, że ten ktoś ma naj***ne w głowie. Wierzcie sobie w jakieś rasta, wierzcie sobie w grzybki halucynki, które pokazują "sens życia". Ja pie**ole. Policjanci wykonują rozkazy tylko, na miejscu policjantów bym się na wygadanego typa spojrzał, udał głupiego i milczał.
I co, odwoła się kozaczek jeden z drugim do rzecznika prasowego policji, a ten gówno zrobi, czy na prawdę w Polsce są jeszcze idioci wierzący w Prawo? W tym kraju nie ma prawa i szczęśliwi ci, którzy już od dawna o tym wiedzą i się bogacą.

S4jm0n

2012-08-11, 16:47
soban2100 napisał/a:

Ohoho odezwała się marginesowa cześć społeczności sadistic czyli ćpuny i tyle, wmawiajcie sobie, że marycha jest nieszkodliwa, jesteście ćpuny i ch*j.



Zapytaj starych to się jeszcze zdziwisz, że na nich też tak będziesz musiał wołać.

soban2100 napisał/a:

na miejscu policjantów bym się na wygadanego typa spojrzał, udał głupiego i milczał.



Nie musiałbyś udawać, uwierz mi.

soban2100 napisał/a:

czy na prawdę w Polsce są jeszcze idioci wierzący w Prawo?



Na pewno jest mnóstwo idiotów którzy nie potrafią pisać poprawnie po polsku. NAPRAWDĘ nie rozumiem jak można być takim tępym ortograficznie człowiekiem.

blendziooh

2012-08-11, 17:04
S4jm0n napisał/a:



Zapytaj starych to się jeszcze zdziwisz, że na nich też tak będziesz musiał wołać.



Nie musiałbyś udawać, uwierz mi.



Na pewno jest mnóstwo idiotów którzy nie potrafią pisać poprawnie po polsku. NAPRAWDĘ nie rozumiem jak można być takim tępym ortograficznie człowiekiem.



Nie rozumiem odwołania do rodziców, to z udawaniem pokazuje tylko z jakim marginesem mam teraz do czynienia, a przypie**olić się do spacji każdy może. Prawda w oczy kole, założę się, że nie raz ćpałeś przez to się próbujesz usprawiedliwić jak większość ćpunów. Powiedz palaczowi marychy, że jest szkodliwa, powiedz palaczowi papierosów, że sobie szkodzi, powiedz alkoholikowi, że jest alkoholikiem. Każdy cię wyśmieje. Jeżeli chcesz podejmować ze mną dyskusję to podawaj jakieś argumenty. Co to ma być k***a przypie**alanie się o jedną spację? co ma znaczyć tekst o moich rodzicach? Odpie**ol się ode mnie i tyle, powtarzam, marginesie.

Kluska

2012-08-11, 17:08
rozumiem, że "zdenerwowany hipster" proszący policjantów o wylegitymowanie, w rezultacie czego policjanci grzecznie się wylegitymują, to tak zajebisty obraz, że aż warto, żeby takie gówno było na głównej? CO DO k***Y NĘDZY!!?!??!?!

S4jm0n

2012-08-11, 17:10
soban2100 napisał/a:



Nie rozumiem odwołania do rodziców, to z udawaniem pokazuje tylko z jakim marginesem mam teraz do czynienia, a przypie**olić się do spacji każdy może. Prawda w oczy kole, założę się, że nie raz ćpałeś przez to się próbujesz usprawiedliwić jak większość ćpunów. Powiedz palaczowi marychy, że jest szkodliwa, powiedz palaczowi papierosów, że sobie szkodzi, powiedz alkoholikowi, że jest alkoholikiem. Każdy cię wyśmieje. Jeżeli chcesz podejmować ze mną dyskusję to podawaj jakieś argumenty. Co to ma być k***a przypie**alanie się o jedną spację? co ma znaczyć tekst o moich rodzicach? Odpie**ol się ode mnie i tyle, powtarzam, marginesie.



No widzisz. Parę literek wystarczyło a wyszła Ci słoma z butów. Nie palę fajek, nie palę marychy, alkoholu nie nadużywam - owszem, piję od czasu do czasu.
Dyskusji z Tobą żadnej podejmować nie będę, bo nie ma sensu. Ty wiesz wszystko lepiej. Z góry zakładasz, że masz rację i nie przyjmujesz do wiadomości odmiennego punktu widzenia. To się nazywa ograniczenie. Jesteś tak ograniczony i masz tak zamknięty umysł, że z Tobą nie można prowadzić rzeczowej dyskusji. I nie tłumacz orta 'przypadkową spacją' bo oboje wiemy, że po prostu jesteś głupi, a chciałbyś uchodzić za mądrego.

Nerfpl

2012-08-11, 17:34
Bambiś napisał/a:

pie**oleni awanturnicy. Mają rozkaz nikogo nie wpuszczać to nie wpuszczają. A te ch*jki się na nich wyżywają i robią wielkie halo. W Syrii by dostał dawno kulkę w łeb i do piachu :hitler:



Mają rozkaz strzelić ci w łeb i strzelają. Kogo obchodzi ich rozkaz? Miejsce publiczne